Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 17Liczba zawodników w formule point-fighting - 28
Liczba zawodników w formule light-contact - 49
Liczba zawodników w formule kick-light - 31
Łącznie zgłoszonych zawodników: 108
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Senior [mężczyźni]: 5
- point-fighting Junior [mężczyźni]: 3
- point-fighting Junior [kobiety]: 2
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 6
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 1
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 6
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 5
- light-contact Senior [mężczyźni]: 16
- light-contact Junior [mężczyźni]: 13
- light-contact Junior [kobiety]: 1
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 8
- light-contact Kadet starszy [kobiety]: 2
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 5
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 4
- kick-light Senior [mężczyźni]: 13
- kick-light Senior [kobiety]: 1
- kick-light Junior [mężczyźni]: 9
- kick-light Junior [kobiety]: 1
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 2
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 2
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 2
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 1
Formuła: point-fighting
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- krzysztof majcher (KS FUX Zabrze)
- Łukasz morżoł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- Łukasz rydzik (KS OYAMA Rzeszów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu)
- krystian czekański (KS OYAMA Rzeszów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dominik kocznur (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- daniel orlikowski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- konrad gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- katarzyna kowal (Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu)
- julia setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- błażej Ślęzak (Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu)
- kacper gidek (Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- antoni chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- sebastian duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- tymoteusz kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- sebastian duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- maja popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartosz zegan (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kacper milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartosz kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- arkadiusz gurdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adrian duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kacper lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- emilia kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- natalia zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- julia sikora (Kick Boxing Malpka)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- weronika zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- julia bajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 28
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- krzysztof majcher (KS FUX Zabrze)
- piotr paszczak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- igor osmenda (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jacek kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- rafał sztark (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- michał bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- konrad tarabuła (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu)
- dominik bogacz (KS OYAMA Rzeszów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- denis gierat (FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- cyprian brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
- piotr stolecki (Shogun Mysłowice)
- krystian czekański (KS OYAMA Rzeszów)
- tomasz byczek (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- krzysztof sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- adrian ryś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- patryk kałuża (Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu)
- adam piegoński (Sparta Czajków)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marcel pułjanauskas (KS FUX Zabrze)
- gabriel biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marcin wągrowski (Sparta Czajków)
- sebastian girek (Kick Boxing Malpka)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- dawid kleinert (Sparta Czajków)
- hubert marcisz (Kick Boxing Malpka)
- mikołaj maciaszek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- michał rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dominik kocznur (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- daniel orlikowski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- konrad gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- katarzyna kowal (Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- błażej Ślęzak (Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu)
- kacper gidek (Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu)
- wojciech pędziwiatr (Shogun Mysłowice)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- antoni chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- jakub wiechec (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- tymoteusz kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- sebastian duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maja popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- wiktoria ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- bartosz kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- wojciech legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- arkadiusz gurdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adrian duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- oskar lech (Paco Team Katowice)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- emilia kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- natalia zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- julia sikora (Kick Boxing Malpka)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- weronika zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 49
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- krzysztof majcher (KS FUX Zabrze)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- sebastian głownia (Oświęcimski Klub Karate)
- mateusz kasprzyk (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)
- igor osmenda (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- jacek kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- rafał sztark (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- mateusz słota (Oświęcimski Klub Karate)
- dawid pawlus (Oświęcimski Klub Karate)
- michał bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- konrad tarabuła (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- Łukasz nowak (Oświęcimski Klub Karate)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- denis gierat (FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- piotr stolecki (Shogun Mysłowice)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- ewa sobiło (KS OYAMA Rzeszów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marcel pułjanauskas (KS FUX Zabrze)
- gabriel biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marcin wągrowski (Sparta Czajków)
- sebastian girek (Kick Boxing Malpka)
- michał nowak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- dawid kleinert (Sparta Czajków)
- przemysław jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
- hubert marcisz (Kick Boxing Malpka)
- patryk hutyra (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- katarzyna kowal (Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- patryk lech (Paco Team Katowice)
- nikolas nowakowski (Shogun Mysłowice)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maja popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- wiktoria ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marcel brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
- oskar lech (Paco Team Katowice)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia sikora (Kick Boxing Malpka)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 31
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (9)
- Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu (10)
- FIGHT HOUSE Nowy Sącz (2)
- Kick Boxing Malpka (7)
- Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka (4)
- Klub Sportów Walki START Częstochowa (10)
- Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów (11)
- Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno (1)
- KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa (22)
- Klub Sportowy Sparta Jaworzno (1)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (3)
- KS FUX Zabrze (5)
- KS OYAMA Rzeszów (5)
- Oświęcimski Klub Karate (6)
- Paco Team Katowice (3)
- Shogun Mysłowice (4)
- Sparta Czajków (5)