Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 49Liczba zawodników w formule kick-light - 107
Liczba zawodników w formule K1 Rules - 95
Łącznie zgłoszonych zawodników: 202
Zestawienie ogólne:
- kick-light Senior [mężczyźni]: 26
- kick-light Senior [kobiety]: 5
- kick-light Junior [mężczyźni]: 14
- kick-light Junior [kobiety]: 8
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 27
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 12
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 10
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 5
- K1 Rules Senior [mężczyźni]: 45
- K1 Rules Senior [kobiety]: 1
- K1 Rules Junior starszy [mężczyźni]: 28
- K1 Rules Junior starszy [kobiety]: 10
- K1 Rules Junior mlodszy [mężczyźni]: 7
- K1 Rules Junior mlodszy [kobiety]: 4
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- damian zapart (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
- mateusz kamiński (X Fight Piaseczno)
- jacek kozłowski (SMOK Toruń)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- adrian rak (MKS Wicher Kobyłka)
- sebastian dziama (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
- artur sadecki (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- mateusz dudek (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
- wojciech buś (UKS Diament Pstrągowa)
- adrian rak (MKS Wicher Kobyłka)
- arkadiusz lasek (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- nazar makarenko (Triada Team)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- mark kołłątaj (X Fight Piaseczno)
- Łukasz banaszewski (SMOK Toruń)
- hubert paradowski (SMOK Toruń)
- vasyl havrylchak (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- przemysław barański (KS Pogoń Mogilno)
- maciej wyszyński (X Fight Piaseczno)
- michał czubacki (MKS Kalina Lublin)
- tomasz Żmijewski (MKS Wicher Kobyłka)
- rafał sitek (MKS Wicher Kobyłka)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- tomasz Żmijewski (MKS Wicher Kobyłka)
- rafał sitek (MKS Wicher Kobyłka)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marcin nasiadko (X Fight Piaseczno)
- sebastian kisielewski (SMOK Toruń)
- daniel zwada (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dawid mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- emilia szopa (KO Team Otwock)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- klaudia suszczyńska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
- patrycja mazur (Uniq Fight Club Warszawa)
- marta kasperska (Uniq Fight Club Warszawa)
- emilia szopa (KO Team Otwock)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- krzysztof nowak (KO Team Otwock)
- ihor ostapenko (Triada Team)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- wiktor hanarz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
- dawid barczak (Center Team Odolanów)
- krzysztof nowak (KO Team Otwock)
- karol mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dariusz giera (MKS Wicher Kobyłka)
- jakub siudak (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- piotr zych (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
- marcel skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
- miłosz dziarmaga (Legion Głogów)
- kamil stawiński (OKSW)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- damian zieliński (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
- paweł grzebieniewski (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria szerszeń (KO Team Otwock)
- paulina matera (MKS Wicher Kobyłka)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria szerszeń (KO Team Otwock)
- angelika deroń (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksandra krępecka (MKS Kalina Lublin)
- natalia piętka (KO Team Otwock)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- matylda rucińska (KS Czerwony SMOK Poznań)
- natalia piętka (KO Team Otwock)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- bartosz rudziński (X Fight Piaseczno)
- konrad pawul (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
- kamil sobiecki (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
- jan kuczmaja (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- jan ptaszek (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
- michał błotnicki (A&W Team Obrowo)
- juliusz jeneralski (A&W Team Obrowo)
- gabriel sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- kacper kramarczyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
- aleksander lasek (SMOK Toruń)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- jakub plaziński (Uniq Fight Club Warszawa)
- leon mamczarek (X Fight Piaseczno)
- kacper pietrowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- mateusz foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- miłosz pokorski (KS Pogoń Mogilno)
- olivier nyks (Golden Dragon Bydgoszcz)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- stanisław urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- kacper krygier (KS Sporty Walki Piła)
- kamil gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- jakub bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- edwin gronowski (MKS Wicher Kobyłka)
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- miłosz bogucki (KS Sporty Walki Piła)
- seweryn mickiewicz (KS Sporty Walki Piła)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maciej zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
- max nowacki (Golden Dragon Bydgoszcz)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- alicja bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
- oliwia sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
- amelia cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- oliwia dadej (Fight Gym Lublin)
- justyna cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
- julia wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- aleksandra sokołowska (MKS Mechanik Włodawa)
- wioleta grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
- alicja siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- gracjana brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- agata durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- patrycja pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- kacper młynarski (Uniq Fight Club Warszawa)
- oliwier jarzecki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
- kacper gębalski (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
- oleksandr sorochynskiy (X Fight Piaseczno)
- maciej waga (KS Czerwony SMOK Poznań)
- mateusz gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- mateusz czochara (X Fight Piaseczno)
- xavier rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
- jakub słowikowski (Quest Bogdanka)
- ivan gonchar (Triada Team)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- nikola nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
- nadia stalończyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia deka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 107
Formuła: K1 Rules
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mariusz mijas (Paco Team Katowice)
- fabian szklarski (Golden Dragon Bydgoszcz)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- mateusz kopeć (Paco Team Katowice)
- jacek gać (Uniq Fight Club Warszawa)
- karol Łasiewicki (UKS FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- sebastian dziama (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
- adam kosut (Shootboxer Mosina)
- arkadiusz mruk (RIO GRAPLING CLUB Ostrów Wielkopolski)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- piotr sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
- robert hałota (KS Czerwony SMOK Poznań)
- Łukasz olszewski (SMOK Toruń)
- marcin kalinowski (SMOK Toruń)
- kamil serafinowicz (Uniq Fight Club Warszawa)
- damian waluch (Golden Dragon Bydgoszcz)
- rafał kamiński (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
- vladyslav fostenko (Triada Team)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- jakub mroczkowski (KS Czerwony SMOK Poznań)
- filip benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
- piotr leszczyński (Paco Team Katowice)
- karol słuszniak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- jędrzej durski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- maciej zając (KS Czerwony SMOK Poznań)
- zbigniew wyrzykowski (Lubelskie Zrzeszenie Muaythai)
- dominik parol (Uniq Fight Club Warszawa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- norbert flis (Fight Gym Lublin)
- mateusz brusiło (Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław)
- dominik rupnik (KS Czerwony SMOK Poznań)
- Łukasz bienias (Viktoria Szydłowiec)
- krzysztof małecki (Legion Głogów)
- krystian topczewski (Ragnarok Białystok)
- hubert rutkowski (Shootboxer Mosina)
- daniel fabiszewski (Uniq Fight Club Warszawa)
- karol sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- mateusz jagielski (Paco Team Katowice)
- Łukasz deleś (Paco Team Katowice)
- paweł józefowicz (Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław)
- mateusz białecki (SMOK Toruń)
- sebastian hudoba (Uniq Fight Club Warszawa)
- szymon Żelazko (Hunter Gym Bydgoszcz)
- kamil dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- mariusz lach (Legion Głogów)
- jakub syc (Legion Głogów)
- paweł nowosad (Hunter Gym Bydgoszcz)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- eryk jurko (Copacabana Warszawa)
- dawid mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- klaudia suszczyńska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- sebastian kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
- filip zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- artur wziątek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- michał kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- denis dąbkowski (Paco Team Katowice)
- wiktor hanarz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
- jakub kamiński (Fight Gym Lublin)
- dawid barczak (Center Team Odolanów)
- maciej grabski (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
- patryk mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
- ihor ostapenko (sportowy klub Triada Team)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kacper zaborski (Viktoria Szydłowiec)
- piotr wiśnios (Viktoria Szydłowiec)
- damian tomkiewicz (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
- karol mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- adrian koszałka (Fight Gym Lublin)
- aleks Ładniak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- maciej michalski (Viktoria Szydłowiec)
- jakub siudak (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
- rafał jaworski (UKS Sanda Płock)
- maciej mądry (Uniq Fight Club Warszawa)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- sebastian link (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
- wojciech urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- miłosz hołodniuk (UKS Puncher Wrocław)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kamil dobrzyński (Fight Gym Lublin)
- adrian gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub siemek (Legion Głogów)
- adrian dziubałtowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natalia krupa (MKS Kalina Lublin)
- iza wołos (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- gabriela jodzis (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- klaudia frydrych (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- angelika deroń (SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki)
- agata fijałkowska (UKS Sanda Płock)
- gabriela makowska (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marlena tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
- julia Świca (Legion Głogów)
- magdalena niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dawid siek (KS Sporty Walki Piła)
- yehor rusakov (Triada Team)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- norbert kiełek (Viktoria Szydłowiec)
- vladyslav shatunskyi (Copacabana Warszawa)
- damian kloza (Ragnarok Białystok)
- ruslan piskovyi (Triada Team)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- damian zieliński (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- monika konieczna (MKS Mechanik Włodawa)
- aleksandra polińska (Ragnarok Białystok)
- wiktoria kania (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- alicja siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 95
- A&W Team Obrowo (2)
- Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice (4)
- Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce (3)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (3)
- Center Team Odolanów (2)
- Copacabana Warszawa (2)
- Fight Gym Lublin (5)
- Gdański Klub Kick Boxingu DUET (2)
- Gladiators Kick boxing Bełchatów (4)
- Golden Dragon Bydgoszcz (5)
- Hunter Gym Bydgoszcz (2)
- Klub Sportowy DRAGON Starachowice (14)
- Klub Sportowy Husaria Wieruszów (1)
- Klub Sportowy Pretorium Poznań (11)
- KO Team Otwock (8)
- KS Czerwony SMOK Poznań (9)
- KS Pogoń Mogilno (2)
- KS Sporty Walki Piła (6)
- Legion Głogów (6)
- Lubelskie Zrzeszenie Muaythai (1)
- Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków (5)
- MKS Kalina Lublin (3)
- MKS Mechanik Włodawa (2)
- MKS Wicher Kobyłka (10)
- MUKSW FF SPORT OPOCZNO (9)
- OKSW (1)
- Paco Team Katowice (6)
- PANZER TEAM SEJNY SEJNY (6)
- Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER (1)
- Quest Bogdanka (1)
- Ragnarok Białystok (3)
- RIO GRAPLING CLUB Ostrów Wielkopolski (1)
- Shootboxer Mosina (2)
- SKS Wisła Sandomierz Sporty Walki (9)
- SMOK Toruń (8)
- Sportowy Klub Kickboxing Kielce (4)
- sportowy klub Triada Team (2)
- Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław (2)
- TARNOBRZESKI KLUB KARATE (1)
- Triada Team (7)
- UKS Diament Pstrągowa (2)
- UKS FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA (1)
- UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec (1)
- UKS Puncher Wrocław (1)
- UKS Relaks Skarżysko Kamienna (1)
- UKS Sanda Płock (2)
- Uniq Fight Club Warszawa (13)
- Viktoria Szydłowiec (6)
- X Fight Piaseczno (9)