Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 31Liczba zawodników w formule light-contact - 130
Zestawienie ogólne:
- light-contact Senior [mężczyźni]: 58
- light-contact Senior [kobiety]: 13
- light-contact Junior [mężczyźni]: 43
- light-contact Junior [kobiety]: 16
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- oskar skupień (KS Ziętek Team Kalisz)
- cezary pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- jacek kozłowski (SMOK Toruń)
- maciej wawrzyniak (Alien Kick Łódź)
- michał gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- przemysław kozioł (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- damian soczewka (UKS Sanda Płock)
- piotr wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
- piotr paszczak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- dawid szamocki (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
- michał babiński (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
- michał karowski (UKS Sanda Płock)
- piotr wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
- norbert mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- cezary limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- damian chiliński (Zamek Kurzętnik)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- szymon grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- michał gralak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- wojciech buś (UKS Diament Pstrągowa)
- piotr kołakowski (Zamek Kurzętnik)
- damian chiliński (Zamek Kurzętnik)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- sebastian grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- konrad czopowicz (KT Legia Warszawa)
- szymon grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- adrian durma (Elbląski Klub Karate)
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- bartłomiej bożek (UKS Diament Pstrągowa)
- kamil napierała (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- piotr kołakowski (Zamek Kurzętnik)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- sebastian trzaska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- patryk jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- paweł jagodziński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- tomasz kościelski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- adam głowacki (Klub Sportów Walki Włocławek)
- michał mądry (KT Legia Warszawa)
- adrian durma (Elbląski Klub Karate)
- adrian sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- Łukasz siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- sebastian grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- sebastian trzaska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- radosław kuzia (UKS Sanda Płock)
- adam niekłań (UKS Sanda Płock)
- bartłomiej salak (KT Legia Warszawa)
- wojciech pietrzak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
- daniel terlecki (Klub Bokserski Legia Warszawa)
- michał piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
- karol marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- Łukasz siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- marcin gąsowski (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
- michał rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- damian kalinowski (LKS Puncher Płock)
- andrzej tomaszewski (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
- damian gębal (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- radosław kuzia (UKS Sanda Płock)
- krzysztof sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- maciej mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- damian kalinowski (LKS Puncher Płock)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- diana urban (X Fight Piaseczno)
- joanna różańska (X Fight Piaseczno)
- agata fijałkowska (UKS Sanda Płock)
- agata piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- emilia szopa (KO Team Otwock)
- katarzyna kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- monika puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- ewelina nowosielska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- emilia szopa (KO Team Otwock)
- zuzanna bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- anna olczak (KT Legia Warszawa)
- anna knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- arleta oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub Żuchewicz (Centrum Sportów Walki Płock)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jakub Żuchewicz (Centrum Sportów Walki Płock)
- aleksander chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- paweł kendziorski (Zamek Kurzętnik)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- michał dziechciarz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- krystian rzepka (Zamek Kurzętnik)
- paweł kendziorski (Zamek Kurzętnik)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- emil dłużniewski (LKS Puncher Płock)
- rafał dobies (LKS Puncher Płock)
- vladysław komar (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- piotr krasuski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
- michał dziechciarz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- krystian rzepka (Zamek Kurzętnik)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- emil dłużniewski (LKS Puncher Płock)
- rafał dobies (LKS Puncher Płock)
- karol szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- piotr krasuski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- kacper kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- bartosz głodny (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- konrad brzozowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- jakub sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- oskar zawiślak (Alien Kick Łódź)
- oskar rogowski (Zamek Kurzętnik)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- karol szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- natan krępczyński (Klub Sportów Walki Włocławek)
- mateusz rożek (Klub Sportów Walki Włocławek)
- grzegorz szynkowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- mariusz nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kamil szczygielski (KSW Łuków)
- oskar rogowski (Zamek Kurzętnik)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- albert mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- adrian korodziejewski (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- cezary nowacki (UKS Sanda Płock)
- bartosz banasiak (Klub Sportów Walki Włocławek)
- jonasz wiśniewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- mariusz nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- maciej kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- albert mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- paweł grzymała (UKS Sanda Płock)
- jakub gil (UKS Sanda Płock)
- maciej kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- jakub piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maja gontarz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- karolina szpakowska (Alien Kick Łódź)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- nikola drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
- martyna czerepińska (KSW Łuków)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- katarzyna sygocka (X Fight Piaseczno)
- roksana sobczyk (Alien Kick Łódź)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- lucyna wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- natalia zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- julia zając (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- julia armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- lucyna wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- klaudia kozłowska (UKS Sanda Płock)
- dominika tchorek (UKS Sanda Płock)
- julia armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- marta pawlikowska (KSW Łuków)
- wiktoria sawicka (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 130
- Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno (7)
- Alien Kick Łódź (4)
- Centrum Sportów Walki Płock (2)
- Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin (4)
- Elbląski Klub Karate (2)
- Klub Bokserski Legia Warszawa (4)
- Klub Sportów Walki Włocławek (4)
- Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów (8)
- Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki (2)
- KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa (10)
- Klub Sportowy Semiramida Pułtusk (3)
- KO Team Otwock (2)
- Krakowska Akademia Taekwon-do (2)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (4)
- KS Beniaminek 03 Starogard Gdański (5)
- KS WDA Świecie Nad Wisłą (3)
- KS Ziętek Team Kalisz (1)
- KSW Łuków (3)
- KT Legia Warszawa (4)
- LKS Puncher Płock (6)
- MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie (5)
- Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion (2)
- Ożarowska Szkoła Kickboxingu (4)
- SMOK Toruń (1)
- UKS Diament Pstrągowa (3)
- UKS Sanda Płock (11)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (8)
- Waleczna Lubelszczyzna Lublin (1)
- Wołomińskie Centrum Sztuk Walki (1)
- X Fight Piaseczno (4)
- Zamek Kurzętnik (10)