Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 19Liczba zawodników w formule full-contact - 39
Zestawienie ogólne:
- full-contact Mlodziezowcy [mężczyźni]: 27
- full-contact Mlodziezowcy [kobiety]: 12
Formuła: full-contact
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- christian kurzaj (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- remigiusz golanowski (Sparta Czajków)
- paweł klimowski (KKS Sporty Walki Poznań)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dawid zaborowski (KS Ziętek Team Kalisz)
- norbert mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- cyprian miedziocha (KS Wielkopolanin Poznań)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- kamil piątek (Krakowska Akademia Taekwon-do)
- damian dolata (LZS POPRAWA Siedlików)
- szymon szulc (Klub Sportów Walki Włocławek)
- damian lewandowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
- rafał dobies (LKS Puncher Płock)
- adrian wiczyński (LZS POPRAWA Siedlików)
- jakub pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- jakub sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- gerard paduchowski (UKS Sanda Płock)
- karol jarzynka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- maksymilian kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
- jakub strzyżewski (KSW Łuków)
- damian walosczyk (LZS POPRAWA Siedlików)
- dionizy warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- hubert kielaszewski (KS POLONIA 1912 Leszno)
- sebastian dusza (KS Ziętek Team Kalisz)
- artur maury (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- patryk możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- radosław kuzia (UKS Sanda Płock)
- dawid gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Mlodziezowcy [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksandra kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- weronika walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
Mlodziezowcy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- katarzyna kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- maja staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
- patrycja woźniak (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Mlodziezowcy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- wiktoria widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- anna kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- weronika szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
- weronika bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
Mlodziezowcy [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- anna szymańska (KS Ziętek Team Kalisz)
Mlodziezowcy [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksandra mądraszewska (Champion Gdańsk)
- sylwia lewandowska (KKS Sporty Walki Poznań)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 39
- Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra (2)
- Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec (1)
- Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin (3)
- Champion Gdańsk (1)
- KKS Sporty Walki Poznań (5)
- Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka (2)
- Klub Sportów Walki Włocławek (2)
- Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo (1)
- Klub Sportowy PROSNA Kalisz (4)
- Krakowska Akademia Taekwon-do (1)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (1)
- KS POLONIA 1912 Leszno (1)
- KS Wielkopolanin Poznań (1)
- KS Ziętek Team Kalisz (4)
- KSW Łuków (1)
- LKS Puncher Płock (1)
- LZS POPRAWA Siedlików (5)
- Sparta Czajków (1)
- UKS Sanda Płock (2)