Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 38Liczba zawodników w formule point-fighting - 88
Liczba zawodników w formule light-contact - 148
Liczba zawodników w formule kick-light - 180
Łącznie zgłoszonych zawodników: 416
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Dziewczynki []: 1
- point-fighting Chłopcy []: 17
- point-fighting Senior [mężczyźni]: 11
- point-fighting Junior [mężczyźni]: 7
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 10
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 8
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 20
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 14
- light-contact Senior [mężczyźni]: 38
- light-contact Senior [kobiety]: 1
- light-contact Junior [mężczyźni]: 24
- light-contact Junior [kobiety]: 13
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 30
- light-contact Kadet starszy [kobiety]: 12
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 16
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 14
- kick-light Senior [mężczyźni]: 48
- kick-light Senior [kobiety]: 4
- kick-light Junior [mężczyźni]: 34
- kick-light Junior [kobiety]: 16
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 35
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 15
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 20
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 8
Formuła: point-fighting
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -30kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- maria pirga (UKS Diament Pstrągowa)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: +36kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartosz Ślusarczyk (Wojownik Jaworzno)
- juliusz kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -36kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- dominik bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- adrian gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- hubert milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- jakub wątor (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -33kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- dominik bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- adrian gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- krystian turbiarz (Alien Kick Łódź)
- denis nowak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -30kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jan ignasiak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- dawid siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- nikodem bereda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -27kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- sebastian gajda (UKS Diament Pstrągowa)
- igor olszewski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -24kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adam Żemła (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- stanisław będkowski (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- tomasz bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- Łukasz sandecki (Wojownik Jaworzno)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maciej kwaśniak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- norbert mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- mateusz dylawerski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- michał czubacki (MKS Kalina Lublin)
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- jakub rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- kacper polakow (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kamil szatniewski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- karol marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- przemysław jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
- konrad potocki (SKT Tiger Dzierżoniów)
- mateusz kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- christian holst (ASW Fighter Mogilany)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- igor matlingiewicz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- mateusz kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- przemysław sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- tymoteusz foryś (Kick Boxing Małpka)
- michał podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- kacper milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- tymoteusz kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- bartosz kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- kamil szafruga (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- igor klonek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julia musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
- kinga konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- zofia fugas (UKS Fenix Krzyżówka)
- emilia kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- martyna misiak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- nikola gacek (Wojownik Jaworzno)
- natalia zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- kacper kamiński (UKS Diament Pstrągowa)
- bartosz malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- tomasz zachara (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- bartosz zegan (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- oskar bała (ASW Fighter Mogilany)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- kacper tuczapski (SKT Tiger Dzierżoniów)
- Łukasz romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- bartosz malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- wojciech legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- filip król (UKS Fenix Krzyżówka)
- Łukasz romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- maciej perczak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- adrian citak (UKS Fenix Krzyżówka)
- dominik ryński (Wojownik Jaworzno)
- cyprian gacek (Wojownik Jaworzno)
- bartosz wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- stanisław będkowski (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- olaf swoboda (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- aleksandra zegan (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- oliwia niechaj (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
- kaja kucharczyk (SKT Tiger Dzierżoniów)
- julia wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- julia bajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- natalia sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
- weronika zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- martyna wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- klaudia siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- zuzanna lipowicz (Kick Boxing Małpka)
- paulina mróz (Wojownik Jaworzno)
- daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- natalia stolarek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 88
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jarosław nagaba (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- kacper kurc (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- Łukasz sandecki (Wojownik Jaworzno)
- michał hajduk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maciej kwaśniak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- przemysław całka (KO Team Otwock)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- kacper rańć (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- sebastian kozina (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
- tomasz łebkowski (GSWW Najemnik Gliwice)
- andrzej dobko (UKS Diament Pstrągowa)
- dawid zieliński (MKS Kalina Lublin)
- piotr pyza (KO Team Otwock)
- mateusz bernaś (KS Striker Siemianowice Śląskie)
- norbert mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- patryk serafin (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kacper kołodziejski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- michał górecki (MKS Kalina Lublin)
- daniel folga (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- marek kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- sebastian grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- Łukasz mazur (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- roman lisowski (Monster Akademia Rybnik)
- michał czubacki (MKS Kalina Lublin)
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- karol drużbański (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- damian Łatanik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- jakub rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- khayotbek tillaev (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
- roman kartasheuskiy (KO Team Otwock)
- michał rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- cyprian brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
- kacper polakow (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kamil szatniewski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- adrian amrozik (KO Team Otwock)
- karol marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kacper skórka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adrian tomasiak (MKS Kalina Lublin)
- rafał chrostek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- aneta Święch (KO Team Otwock)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- patryk garszczynski (Shogun Mysłowice)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- szymon doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- igor szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
- szymon grabowski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- damian kański (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- bartosz szczota (Java Fight Club Sosnowiec)
- jakub możdżeń (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
- szymon doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- karol szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- tomasz stachowiak (Shogun Mysłowice)
- hubert marcisz (Kick Boxing Małpka)
- bartosz picheta (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- olek pawlak (Niedźwiedzie Fight Club)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- jakub głowicki (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
- karol szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- wojciech pędziwiatr (Shogun Mysłowice)
- adrian mazurek (MKS Kalina Lublin)
- marcel kościołkowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- konrad potocki (SKT Tiger Dzierżoniów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- igor matlingiewicz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- denis bończyk (Shogun Mysłowice)
- patryk kużdżał (Shogun Mysłowice)
- mateusz kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- przemysław sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- angelika papis (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- wiktoria szerszeń (KO Team Otwock)
- magdalena wacławczyk (Shogun Mysłowice)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- lucyna wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- alicja leń (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- zuzanna kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- agata witomska (GSWW Najemnik Gliwice)
- weronika grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- wiktoria grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- anna legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- aleksandra kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- emilia Żukocińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- marta skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- tymoteusz foryś (Kick Boxing Małpka)
- igor kozłowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- konrad gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- adrian bednarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- miłosz gołąb (GSWW Najemnik Gliwice)
- kacper kijas (Kick Boxing Małpka)
- piotr szkoda (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- michał podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- szymon oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- kacper milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- patryk partyka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- gracjan wawak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- tymoteusz kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- radosław kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- igor nuckowski (Niedźwiedzie Fight Club)
- kamil szafruga (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- igor klonek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- robert drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- adrian golanko (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- dawid cieśliński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- miłosz karcz (Oświęcimski Klub Karate)
- marcel brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
- patryk dąbrowski (MKS Kalina Lublin)
- bartosz kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- paulin kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- gabriel zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- wiktor grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- wiktoria ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- emilia piskowska (GSWW Najemnik Gliwice)
- maja lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
- julia musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksandra łecka (GSWW Najemnik Gliwice)
- kinga konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- emilia kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- wioleta grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
- martyna misiak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- natalia zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- jakub kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- wiktor proksa (Wojownik Jaworzno)
- filip cieżak (Wojownik Jaworzno)
- tomasz zachara (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- bartosz zegan (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- jan pilarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- paweł witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
- kacper tuczapski (SKT Tiger Dzierżoniów)
- bartosz malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- wojciech legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- paweł kowalski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- maciej perczak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- gracjan herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartosz wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- konrad wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- michalina kotyza (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- kaja kucharczyk (SKT Tiger Dzierżoniów)
- julia wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- maria zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- weronika romanek (Gladiator Binczarowa)
- julia bajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- zofia urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- weronika zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- martyna wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- klaudia siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- zuzanna lipowicz (Kick Boxing Małpka)
- samanta szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- natalia stolarek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 148
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kacper kurc (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- michał hajduk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jarosław nagaba (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- maciej kociszewski (KO Team Otwock)
- mariusz kruk (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
- piotr reczko (Shogun Mysłowice)
- piotr pyza (KO Team Otwock)
- przemysław całka (KO Team Otwock)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- maciej kociszewski (KO Team Otwock)
- kacper rańć (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- łebkowski tomasz (GSWW Najemnik Gliwice)
- andrzej dobko (UKS Diament Pstrągowa)
- karol cichowski (Shogun Mysłowice)
- dawid zieliński (MKS Kalina Lublin)
- piotr pyza (KO Team Otwock)
- przemysław całka (KO Team Otwock)
- tomasz najder (ASW Fighter Mogilany)
- norbert mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- patryk serafin (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- kacper kołodziejski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- michał górecki (MKS Kalina Lublin)
- daniel folga (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- arkadiusz janas (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- Łukasz raś (GORLICKI Klub Sportów Walki)
- rafał szczurek (ASW Fighter Mogilany)
- marek kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- sebastian grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- kamil sekuła (Oświęcimski Klub Karate)
- dawid kolniak (Oświęcimski Klub Karate)
- michał czubacki (MKS Kalina Lublin)
- rafał popiołek (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- karol drużbański (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- damian Łatanik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- jakub rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- adam stańczykiewicz (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
- roman kartasheuskiy (KO Team Otwock)
- michał rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- cyprian brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
- uladzimir skrebel (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- adrian amrozik (KO Team Otwock)
- khayotbek tillaev (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
- mateusz suchocki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- karol marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kacper skórka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- adrian tomasiak (MKS Kalina Lublin)
- rafał chrostek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- daniel losoń (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julia marciniak (KO Team Otwock)
- bernadeta migas (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria szerszeń (KO Team Otwock)
- aneta Święch (KO Team Otwock)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- ziemowit zajac (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
- ptryk garszczynski (Shogun Mysłowice)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- szymon doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- igor szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
- damian rybak (Oświęcimski Klub Karate)
- szymon grabowski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- damian kański (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- szymon dyl (GORLICKI Klub Sportów Walki)
- jakub Śliwka (ASW Fighter Mogilany)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- jakub możdżeń (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
- szymon doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- karol szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- aleksander smoll (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
- bartłomiej kawczak (Oświęcimski Klub Karate)
- dębski dawid (Shogun Mysłowice)
- tomasz stachowiak (Shogun Mysłowice)
- hubert marcisz (Kick Boxing Małpka)
- bartosz picheta (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- piotr kłyś (ASW Fighter Mogilany)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- jakub głowicki (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
- karol szewczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- wojciech pędziwiatr (Shogun Mysłowice)
- adrian mazurek (MKS Kalina Lublin)
- przemysław jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
- marcel kościołkowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- christian holst (ASW Fighter Mogilany)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- kamil kiciński (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
- patryk kużdżał (Shogun Mysłowice)
- denis bończyk (Shogun Mysłowice)
- bartłomiej olszewski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- jakub palasik (Niedźwiedzie fight Club)
- artur dyl (K.S. Sparta Jaworzno)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- oskar cionek (GORLICKI Klub Sportów Walki)
- przemysław sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- patrycja kozioł (CAF Rzeszów)
- julia marciniak (KO Team Otwock)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria szerszeń (KO Team Otwock)
- magdalena wacławczyk (Shogun Mysłowice)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- lucyna wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- alicja leń (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- oliwia jarnot (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
- zuzanna kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- agata witomska (GSWW Najemnik Gliwice)
- weronika grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- wiktoria grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- anna legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- aleksandra zastępa (GORLICKI Klub Sportów Walki)
- aleksandra kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- emilia Żukocińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- marta skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- tymoteusz foryś (Kick Boxing Małpka)
- patryk lech (Paco Team Mysłowice)
- mateusz wójcik (Niedźwiedzie Fight Club)
- konrad gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- adrian bednarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- igor kozłowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- miłosz gołąb (GSWW Najemnik Gliwice)
- dorian pawlus (Oświęcimski Klub Karate)
- igor nowak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- kacper kijas (Kick Boxing Małpka)
- szymon oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- patryk partyka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- gracjan wawak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- tymoteusz kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- igor szawracki (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- kacper bycina (Niedźwiedzie Fight Club)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- daniel szczygieł (GORLICKI Klub Sportów Walki)
- robert drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- patryk szczerba (Gladiator Binczarowa)
- radosław kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- adrian golanko (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- dawid cieśliński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- miłosz karcz (Oświęcimski Klub Karate)
- marcel brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
- patryk dąbrowski (MKS Kalina Lublin)
- michał stępniak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- dawid tajak (GORLICKI Klub Sportów Walki)
- oskar suder (ASW Fighter Mogilany)
- paulin kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- wiktor dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- gabriel zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- wiktor grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- joanna mucha (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- emilia piskowska (GSWW Najemnik Gliwice)
- maja lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- aleksandra łecka (GSWW Najemnik Gliwice)
- diana kołodziejczyk (GORLICKI Klub Sportów Walki)
- kinga konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- julia niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- zofia fugas (UKS Fenix Krzyżówka)
- wioleta grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- natalia zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- emilia borkowska (Gladiator Binczarowa)
- weronika podres (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- jakub kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- kacper kamiński (UKS Diament Pstrągowa)
- patryk klimczak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- jakub kmieć (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- olaf puchała (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- jan pilarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- paweł witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
- wojciech legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- filip król (UKS Fenix Krzyżówka)
- antoni jezior (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- gracjan herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- adrian citak (UKS Fenix Krzyżówka)
- oskar lech (Paco Team Mysłowice)
- bartosz wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- konrad wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- kacper olech (Gladiator Binczarowa)
- hubert gruca (Gladiator Binczarowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maksymilian tajak (GORLICKI Klub Sportów Walki)
- olaf swoboda (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia labocha (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- zofia urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- maria zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- hanna wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- zuzanna lipowicz (Kick Boxing Małpka)
- samanta szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- beata fyda (Gladiator Binczarowa)
- julia obrzut (Gladiator Binczarowa)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 180
- Alien Kick Łódź (1)
- ASW Fighter Mogilany (8)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (44)
- CAF Rzeszów (1)
- Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin (41)
- Fight Club BORUTA Maków Podhalański (5)
- Gladiator Binczarowa (9)
- GORLICKI Klub Sportów Walki (8)
- GSWW Najemnik Gliwice (16)
- Instytut Rozwoju Sportu Kraków (2)
- Java Fight Club Sosnowiec (1)
- K.S. Sparta Jaworzno (1)
- Kick Boxing Małpka (10)
- Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń (4)
- Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka (10)
- Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów (15)
- Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno (5)
- KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa (45)
- Klub Sztuk Walk Shark Łódź (6)
- KO Team Otwock (19)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (12)
- KS Striker Siemianowice Śląskie (1)
- Lubliniecki Klub Oyama Karate (5)
- MKS Kalina Lublin (13)
- Monster Akademia Rybnik (1)
- Niedźwiedzie Fight Club (5)
- Oświęcimski Klub Karate (11)
- Paco Team Mysłowice (2)
- Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka (3)
- Shogun Mysłowice (15)
- SKT Tiger Dzierżoniów (8)
- Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska (8)
- Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków (1)
- UKS Diament Pstrągowa (8)
- UKS Fenix Krzyżówka (6)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (18)
- Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka (40)
- Wojownik Jaworzno (9)