Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 43Liczba zawodników w formule point-fighting - 64
Liczba zawodników w formule light-contact - 120
Łącznie zgłoszonych zawodników: 184
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 34
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 30
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 67
- light-contact Kadet starszy [kobiety]: 53
Formuła: point-fighting
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- oskar amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- jakub klimowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- jakub kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- sebastian jędraś (X Fight Piaseczno)
- patryk skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/starostwo Mińsk Mazowie)
- kamil skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/starostwo Mińsk Mazowie)
- damian szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/starostwo Mińsk Mazowie)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- filip jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
- semir wasilewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- cristian fidanin weryszko (Gwardia Zielona Góra)
- bartłomiej drewa (GOSRiT Luzino)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- michał markowski (DAN Świdnik)
- paweł wilczopolski (DAN Świdnik)
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- mikołaj malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- tomasz gumienniak (DAN Świdnik)
- jakub trześniak (DAN Świdnik)
- wiktor drążkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- bartosz kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- maksymilian kędzia (Alien Kick Łódź)
- kamil krzysztofek (ASW Fighter Mogilany)
- kacper labudda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- igor hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
- sebastian podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- michał kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- patryk andrzejewski (KSW POLICE)
- michał niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartosz pawłowski (SKF Boksing Zielona Góra)
- hubert wiluk (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- adrian podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- oskar popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- kacper szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- jakub kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- marcel kościuczyk (MKS Mechanik Włodawa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- laura szarzała (SKF Boksing Zielona Góra)
- weronika gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- natalia kałuża (ASW Fighter Mogilany)
- Żaneta stenka (GOSRiT Luzino)
- anna schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- aleksandra ambroży (SKF Boksing Zielona Góra)
- julia musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
- natalia jurkiewicz (ASW Fighter Mogilany)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- wiktoria rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
- zuzanna bujakiewicz (Polska Organizacja Jiujutsu JAWORZNO)
- julia brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/starostwo Mińsk Mazowie)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- wiktoria lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- kinga nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
- klaudia mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- alicja wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- emilia kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kaja kucharczyk (SKT Tiger Dzierżoniów)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- oliwia maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- oliwia winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- martyna wieteska (X Fight Piaseczno)
- daria niciporuk (X Fight Piaseczno)
- natalia zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- karolina bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- dagmara lewczuk (MKS Mechanik Włodawa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- anna dudek-dmochowska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- gabriela lizoń (KSW Łuków)
- amelia wasilewska (KSW Łuków)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 64
Formuła: light-contact
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- konrad pawul (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
- przemysław szeremeta (KS Gym Fight Wrocław)
- jakub kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- marcin zdun (KS Ziętek Team Kalisz)
- igor kozłowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- sebastian jędraś (X Fight Piaseczno)
- patryk skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/starostwo Mińsk Mazowie)
- kamil skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/starostwo Mińsk Mazowie)
- damian szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/starostwo Mińsk Mazowie)
- alan szajczyk (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- filip jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
- semir wasilewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- cristian fidanin weryszko (Gwardia Zielona Góra)
- mateusz kiełbaska (Sparta Czajków)
- bartosz grążewski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- bartłomiej drewa (GOSRiT Luzino)
- wiktor karpiński (Alien Kick Łódź)
- paweł olszewski (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- kamil guziński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- maksymilian Życiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- jakub bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
- szymon romaniszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- michał marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- jakub bober (KSW Łuków)
- karol grygiel (UKS EVAN Nowy Sącz)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 16
- adam małota (KS Ziętek Team Kalisz)
- michał kasprowicz (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
- kamil jaremko (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
- igor naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- wiktor drążkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- sebastian liczbiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- bartosz biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
- radosław kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- bartosz kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- brajan sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- patryk szczerba (Gladiator Binczarowa)
- maciej zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
- igor bronowski (KSW Sokół Jarosław)
- mieszko siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
- mateusz kozioł (KSW Łuków)
- maksymilian kędzia (Alien Kick Łódź)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- igor hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
- michał kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- kamil golanowski (Sparta Czajków)
- patryk andrzejewski (KSW POLICE)
- wiktor dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- sebastian podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- mateusz grześków (KS POLONIA 1912 Leszno)
- sebastian purzycki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- michał holoszczapow (Alien Kick Łódź)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- kacper szymczakiewicz (KSW Sokół Jarosław)
- martin mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- bartosz pawłowski (SKF Boksing Zielona Góra)
- adrian kubarski (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
- nikita datsko (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
- mateusz pędziwiatr (KS Ziętek Team Kalisz)
- hubert wiluk (X Fight Piaseczno)
- Łukasz gumiński (Zamek Kurzętnik)
- paweł perlik (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- adrian podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- kacper szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- marcel kościuczyk (MKS Mechanik Włodawa)
- olaf siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
- kamil mączkowski (Zamek Kurzętnik)
- mączkowski dawid (Zamek Kurzętnik)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kacper olęcki (Zamek Kurzętnik)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- laura szarzała (SKF Boksing Zielona Góra)
- weronika gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- iga leboda (KS Ziętek Team Kalisz)
- Żaneta stenka (GOSRiT Luzino)
- anna schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- nadia nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
- aleksandra ambroży (SKF Boksing Zielona Góra)
- nikola dudek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- julia musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
- natalia parzuchowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- amanda zubek (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
- martyna osial (KSW Łuków)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- kinga mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- wiktoria szumska (KSW Szczecinek)
- elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
- zuzanna bujakiewicz (Polska Organizacja Jiujutsu JAWORZNO)
- julia brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/starostwo Mińsk Mazowie)
- alicja popiela (UKS EVAN Nowy Sącz)
- wanessa adamska (A&W Team Obrowo)
- kamila kryszak (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- kinga nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
- klaudia mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
- małgorzata troska (KS Gym Fight Wrocław)
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- marina ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
- emilia kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kaja kucharczyk (SKT Tiger Dzierżoniów)
- samanta klein (Zamek Kurzętnik)
- julia szyjkowska (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- zuzanna szymaniak (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- oliwia maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- martyna wieteska (X Fight Piaseczno)
- daria niciporuk (X Fight Piaseczno)
- natalia zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- małgorzata opioła (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
- dominika kondracka (KSW Łuków)
- anna baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- nikola nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
- klaudia wyrembak (KS Gym Fight Wrocław)
- otylia chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- roksana rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- oliwia wiśniewska (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
- dagmara lewczuk (MKS Mechanik Włodawa)
- weronika szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
- julia szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- alicja bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- hanna bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- gabriela lizoń (KSW Łuków)
- amelia wasilewska (KSW Łuków)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- beata fyda (Gladiator Binczarowa)
- marlena stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 120
- A&W Team Obrowo (4)
- Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna (4)
- Alien Kick Łódź (4)
- ASW Fighter Mogilany (3)
- AZS AWF Warszawa, Warszawa (3)
- Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce (2)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (1)
- DAN Świdnik (4)
- Gladiator Binczarowa (2)
- GOSRiT Luzino (4)
- Gwardia Zielona Góra (2)
- Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki (5)
- KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa (6)
- Klub Sportowy Semiramida Pułtusk (4)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (2)
- KS Gym Fight Wrocław (3)
- KS POLONIA 1912 Leszno (2)
- KS Ziętek Team Kalisz (6)
- KSW Łuków (8)
- KSW POLICE (2)
- KSW Sokół Jarosław (2)
- KSW Szczecinek (1)
- MKS Mechanik Włodawa (6)
- MUKSW FF SPORT OPOCZNO (3)
- NINJA ACADEMY WARSZAWA (3)
- Polska Organizacja Jiujutsu JAWORZNO (2)
- Quick Shot Kickboxing Częstochowa (2)
- SKF Boksing Zielona Góra (14)
- SKT Tiger Dzierżoniów (4)
- Sparta Czajków (2)
- Sportowy Klub Kickboxing Kielce (1)
- Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz (4)
- Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska (5)
- UKS Dragon Gorzów Wielkopolski (15)
- UKS EVAN Nowy Sącz (6)
- UKS Relaks Skarżysko Kamienna (1)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (9)
- UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/starostwo Mińsk Mazowie (8)
- Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe (1)
- Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka (4)
- Wołomińskie Centrum Sztuk Walki (3)
- X Fight Piaseczno (10)
- Zamek Kurzętnik (7)