Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 45Liczba zawodników w formule full-contact - 164
Zestawienie ogólne:
- full-contact Senior [mężczyźni]: 55
- full-contact Senior [kobiety]: 17
- full-contact Junior starszy [mężczyźni]: 29
- full-contact Junior starszy [kobiety]: 19
- full-contact Junior mlodszy [mężczyźni]: 33
- full-contact Junior mlodszy [kobiety]: 11
Formuła: full-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- karol ciemny (Fight Club Zielona Góra)
- karol karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- oskar skupień (KS Ziętek Team Kalisz)
- marcin szuleta (KKS Sporty Walki Poznań)
- adrian kowalkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- piotr skrobisz (Fight Club Zielona Góra)
- paweł strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
- marcin witkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- michał cyganik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- piotr de-ramer (SKF Boksing Zielona Góra)
- dawid zaborowski (KS Ziętek Team Kalisz)
- przemysław kozioł (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- mateusz korban (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 12
- cyprian miedziocha (KS Wielkopolanin Poznań)
- jakub pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
- Łukasz safianowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
- mateusz vincent (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- bogdan pniewski (KKS Sporty Walki Poznań)
- wiktor szadkowski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- adrian welenc (Karwiński Team Mława Mława)
- kamil krystkiewicz (Karwiński Team Mława Mława)
- jakub dańko (DAN Świdnik)
- krystian rzepka (Zamek Kurzętnik)
- piotr kołakowski (Zamek Kurzętnik)
- damian chiliński (Zamek Kurzętnik)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- dariusz bednarek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- bartosz wiktorski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- michał piekart (Karwiński Team Mława Mława)
- marcin wągrowski (Sparta Czajków)
- kamil piątek (Krakowska Akademia Taekwon-do)
- kacper walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- kacper dwórznik (KS START Działdowo)
- mateusz jędrzejczak (Fight Club Zielona Góra)
- igor jarczyński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- kamil małota (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
- bartosz golian (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- wojciech pietrzak (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- jakub sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- karol jarzynka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- maksymilian kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
- radosław kuzia (UKS Sanda Płock)
- mateusz dymek (UKS Sanda Płock)
- bartłomiej salak (KT Legia Warszawa)
- konrad nuciński (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- kamil szczygielski (KSW Łuków)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- sebastian dusza (KS Ziętek Team Kalisz)
- sebastian samiła (Alkon Szczecin)
- michał głogowski (Krakowska Akademia Taekwon-do)
- krzysztof sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kamil książkiewicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- albert mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- paweł dąbrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- damian roll (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- przemysław kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- anna kołodziejska (KKS Sporty Walki Poznań)
- justyna ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
- weronika walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kamila bałanda (Champion Gdańsk)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- pola rogala (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- maja staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- weronika bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
- paulina saczuk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- marta pyra (KKS Sporty Walki Poznań)
- monika puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- weronika szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
- gabriela laskowska (KKS Sporty Walki Poznań)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kinga szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
- nicola kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- milena dwórznik (KS START Działdowo)
- anna knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- aleksandra mądraszewska (Champion Gdańsk)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub pietrzak (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- maciej mościcki (KSW Łuków)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- alex rosiak (Klub Sportów Walki Włocławek)
- jakub czarniecki (Scorpion Krępice)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- norbert kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
- oskar dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- dominik dwurczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- maksym szymczak (Fight Club Zielona Góra)
- sławomir malik (SKF Boksing Zielona Góra)
- wojciech fronczak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- jakub janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- kamil kur (MKS Wicher Kobyłka)
- klaudiusz rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- mateusz dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- filip matyśkiewicz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- jakub pawelec (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- rafał wójcik (X Fight Piaseczno)
- tomasz dobosiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- olaf strzelecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
- dominik głowacki (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- radosław biel (Gladiator Binczarowa)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jakub gałan (KSW Szczecinek)
- adrian sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
- kamil laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- błażej lemka (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- hubert stencel (LZS POPRAWA Siedlików)
- piotr ryjewski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- przemysław sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- dominik krzemiński (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- hanna wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
- kinga komorowska (KSW Łuków)
- aleksandra michalak (KSW Łuków)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- oliwia mielczarek (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- laura zgolińska (KKS Sporty Walki Poznań)
- martyna czerepińska (KSW Łuków)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- julia durkiewicz (KS Ziętek Team Kalisz)
- oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
- monika olszewska (KSW Łuków)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- natalia zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- lucyna wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- aleksandra sierocińska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- emilia pietras (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- wiktoria kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
- weronika grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- marta pawlikowska (KSW Łuków)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marta skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- natalia zarzycka (KSW Łuków)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +81kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- olaf pera (KS Ziętek Team Kalisz)
- marcin zdun (KS Ziętek Team Kalisz)
- piotr glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- bartosz grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- kacper ryżejno (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- kamil kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- szymon rączkowski (KS Ziętek Team Kalisz)
- eryk połeć (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- filip jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
- szymon gaczyński (KSW Szczecinek)
- filip chomicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- denis rychlik (KS Ziętek Team Kalisz)
- fabian radomski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- dominik jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików)
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- szymon romaniszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- michał elias (KKT Bałtyk Koszalin)
- gracjan durlak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- mikołaj zajączkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- adrian januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- Łukasz benisz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
- wiktor trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- bartosz biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
- igor naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- patryk szczerba (Gladiator Binczarowa)
- bartosz prusinowski (KSW Łuków)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -54kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- kacper ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
- maciej kruk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- maksymilian puchaczewski (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
- sebastian podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -51kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- filip kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- karina witczak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- nikola barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- barbara skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
- joanna mucha (Gladiator Binczarowa)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- klaudia mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
- maria pawlikowska (SKF Boksing Zielona Góra)
- natalia maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
- julia niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- gabriela migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- emilia dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
- aleksandra bladowska (UKS EVAN Nowy Sącz)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 164
- A&W Team Obrowo (1)
- Alkon Szczecin (1)
- AZS AWF Warszawa, Warszawa (6)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (3)
- Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin (2)
- Champion Gdańsk (2)
- DAN Świdnik (1)
- Fight Club Zielona Góra (4)
- Gladiator Binczarowa (4)
- GSWW Najemnik Gliwice (1)
- Karwiński Team Mława Mława (3)
- KKS Sporty Walki Poznań (10)
- KKT Bałtyk Koszalin (1)
- Klub Sportów Walki Włocławek (2)
- Klub Sportowy Bulldog Gorzów (3)
- Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo (2)
- Klub Sportowy PROSNA Kalisz (9)
- Krakowska Akademia Taekwon-do (2)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (6)
- KS Beniaminek 03 Starogard Gdański (3)
- KS START Działdowo (2)
- KS Wielkopolanin Poznań (1)
- KS Ziętek Team Kalisz (14)
- KSW Łuków (9)
- KSW Szczecinek (2)
- KT Legia Warszawa (1)
- LZS POPRAWA Siedlików (4)
- MKS Wicher Kobyłka (1)
- MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie (4)
- Ożarowska Szkoła Kickboxingu (2)
- Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER (3)
- Quick Shot Kickboxing Częstochowa (1)
- Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport (3)
- Scorpion Krępice (1)
- SKF Boksing Zielona Góra (8)
- Sparta Czajków (1)
- Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski (7)
- Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław (4)
- UKS Dragon Gorzów Wielkopolski (13)
- UKS EVAN Nowy Sącz (3)
- UKS Sanda Płock (2)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (1)
- Waleczna Lubelszczyzna Lublin (6)
- X Fight Piaseczno (2)
- Zamek Kurzętnik (3)