Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 16Liczba zawodników w formule kick-light - 45
Zestawienie ogólne:
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 32
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 13
Formuła: kick-light
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- daniel cabała (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- adrian latosiński (DFC Płock)
- kamil kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
- dominik gajewski (Fight Club Radzymin)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- juliusz miernik (Uniq Fight Club Warszawa)
- filip wasążnik (Uniq Fight Club Warszawa)
- tigran yeghoyan (Spartans Promotion Zielonka)
- anton bardabush (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- sebastian borkowski (FIGHT POINT BIAŁA PODLASKA)
- marcel gaŁa (FIGHT POINT BIAŁA PODLASKA)
- mateusz dąbek (Fight Club Radzymin)
- dawid wyszyński (Fight Club Radzymin)
- dima drandalush (Fight Club Radzymin)
- marcin kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- maksymilian Życiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- paweł Śmierciak (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- kamil Śliwa (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- kamil krzysztofek (ASW Fighter Mogilany)
- piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
- mieszko siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
- andrei shuminski (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- kamil guziński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- cezary kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
- kacper kurzępa (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- martin mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- piotr plezia (FIGHTER Nowa Sól)
- marcel kościuczyk (MKS Mechanik Włodawa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- marcin cichocki (Uniq Fight Club Warszawa)
- karol Łazarski (DFC Płock)
- xavier rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
- kamil mączkowski (Zamek Kurzętnik)
- mączkowski dawid (Zamek Kurzętnik)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natalia kałuża (ASW Fighter Mogilany)
- anna schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kinga mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- oliwia bugajska (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- natalia jurkiewicz (ASW Fighter Mogilany)
- julia muchla (FIGHT POINT BIAŁA PODLASKA)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natalia seweryn (FIGHTER Nowa Sól)
- zuzanna szymaniak (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- julia bubak (FIGHTER Nowa Sól)
- kaia webb (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- aleksandra paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- otylia chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- roksana rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 45
- ASW Fighter Mogilany (3)
- AZS AWF Warszawa, Warszawa (6)
- DFC Płock (2)
- Fight Club Radzymin (4)
- FIGHT POINT BIAŁA PODLASKA (3)
- FIGHTER Nowa Sól (3)
- Klub Sportowy Bulldog Gorzów (2)
- Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz (4)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (2)
- KS Sporty Walki Piła (1)
- MKS Mechanik Włodawa (2)
- NINJA ACADEMY WARSZAWA (2)
- Spartans Promotion Zielonka (1)
- Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska (3)
- Uniq Fight Club Warszawa (3)
- Zamek Kurzętnik (4)