Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 65Liczba zawodników w formule point-fighting - 331
Liczba zawodników w formule light-contact - 332
Łącznie zgłoszonych zawodników: 663
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Dziewczynki []: 21
- point-fighting Chłopcy []: 42
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 73
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 57
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 83
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 55
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 117
- light-contact Kadet starszy [kobiety]: 79
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 88
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 48
Formuła: point-fighting
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: +36kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- róża zaniewicz (KSW Łuków)
- dominika skomorowska (KSW Łuków)
- hanna nowakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -33kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- natasza szczotka (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- aleksandra karwowska (KSW Łuków)
- julia węgrzyn (X Fight Piaseczno)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -30kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maria kulińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- amelia ciszewska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- nikola podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -27kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- natalia adamczyk (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- natalia szymala (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- zofia przybylska (X Fight Piaseczno)
- helena kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -24kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- karolina chuda (X Fight Piaseczno)
- maria kaźmierczak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- nikola puchała (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- blanka stachurska (KSW Łuków)
- zuzanna węgrzyn (X Fight Piaseczno)
- zuzanna tempska (GOSRiT Luzino)
- hana bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- lena krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: +36kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- antoni domański (KSW Łuków)
- szymon sieniuć (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- stanisław wieliczko (SKF Boksing Zielona Góra)
- bartosz daniluk (KSW Łuków)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -36kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- wiktor szłapa (DAN Świdnik)
- kornel domański (KSW Łuków)
- michał goliński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- alan mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -33kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- marwin ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
- maciej paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- maksymilian kondracki (KSW Łuków)
- kacper kopeć (KSW Łuków)
- olgierd kostańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -30kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- marceli gugulka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- marcel szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- aleksander bajor (X Fight Piaseczno)
- jakub oponowicz (KSW Łuków)
- maciej oponowicz (KSW Łuków)
- antoni jaguszewski (Knock-Out Team Bełchatów)
- kacper wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- brunon mikołajczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -27kg
Zgłoszonych zawodników: 14
- wiktor gajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- oskar grobelny (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- adam Żemła (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- antoni hawrysz (DAN Świdnik)
- dawid nowak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- igor majkut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- mikołaj brzustewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- tymoteusz dzadz (KSW Łuków)
- alan rosa (KSW Łuków)
- franciszek przybylski (X Fight Piaseczno)
- marcin jandik (KSW Łuków)
- dominik surdy (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- alex siekierzyński (KSW Łuków)
- jan kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -24kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- kacper zawadzki (DAN Świdnik)
- jakub siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- borys kaczorowski (KSW Łuków)
- filip cygan (KSW Łuków)
- mateusz kasperkiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- nikodem stodulski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- nikodem surdy (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- michał błaziak (DAN Świdnik)
- bartosz bajor (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- jakub klimowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- bartosz brydziński (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- sebastian jędraś (X Fight Piaseczno)
- jakub tłoczek (Knock-Out Team Bełchatów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- aleksander paszewski (KSW Szczecinek)
- fabian bartczak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- paweł wilczopolski (DAN Świdnik)
- grzegorz musiałek (UKS Diament Pstrągowa)
- jakub solka (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- wiktor drążkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jakub ostapczuk (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- oskar ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- szymon frączek (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- maksymilian kędzia (KSW Alien Łódź)
- oskar kolorus (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- szymon jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
- jonasz gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
- bartosz kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- michał niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 14
- nikodem zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- mateusz dorobisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- jakub trześniak (DAN Świdnik)
- mikołaj jarubas (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- mikołaj malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- kacper lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kamil stasiak (SKF Boksing Zielona Góra)
- julian biernat (SKF Boksing Zielona Góra)
- Łukasz romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- gustaw wielądek (X Fight Piaseczno)
- krzysztof sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- krzysztof lewandowski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- kacper labudda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 15
- alan głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- martin mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- nikodem wilk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- szymon hawrysz (DAN Świdnik)
- ivan nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- antoni bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kosma brzeżawski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- jakub lewandowski (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
- paweł harupa (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
- wojciech nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- tobiasz roda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- sebastian boruch (KS Maximus Gdynia)
- kacper trzos (KS Maximus Gdynia)
- tymoteusz ziaja (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- jakub kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- milan mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
- filip machaj (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- kacper głowienka (DAN Świdnik)
- adrian podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- adam bachman (X Fight Piaseczno)
- bartosz dobrowolski (X Fight Piaseczno)
- krispin brzeski (KS Maximus Gdynia)
- mikołaj kamiński (Knock-Out Team Bełchatów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- tymon kałuża (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
- filip daniel (DAN Świdnik)
- kacper szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- filip winnicki (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- paweł wojciechowski (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- maciej jarmużewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- fabian płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- krystian kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- jan monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- iwo adamek (Striker Turek)
- stanisław przybylski (X Fight Piaseczno)
- igor podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- marcel adasiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
- szymon piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- amelia kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- weronika błażejewicz (X Fight Piaseczno)
- weronika gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- oliwia perwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
- Żaneta stenka (GOSRiT Luzino)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- natalia grobelna (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- maja michalik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- laura szarzała (SKF Boksing Zielona Góra)
- anna klas (GOSRiT Luzino)
- julia drewa (GOSRiT Luzino)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- wiktoria szumska (KSW Szczecinek)
- olga krawczyk (DAN Świdnik)
- zofia zapolska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- kinga nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
- wiktoria klanczkowska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- emilia kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- julia brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 13
- oliwia maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- zuzanna chłopaś (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- alicja wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- milena prokop (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- oliwia kozłowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- irmina kądrzycka (Karwiński Team Mława Mława)
- daria niciporuk (X Fight Piaseczno)
- martyna wieteska (X Fight Piaseczno)
- zofia romanowska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- ksenia stec (KS Maximus Gdynia)
- natalia zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- wiktoria lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 12
- marika niedziółka (KSW Szczecinek)
- julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- wiktoria bigos-brzozowska (SKF Boksing Zielona Góra)
- jagoda snopek (SKF Boksing Zielona Góra)
- natella gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
- maja wojnicz (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- felicja kubicka (X Fight Piaseczno)
- oliwia noetzel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- weronika zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- wiktoria szczepańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- pola stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- martyna wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- oktawia jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
- emilia gorczycka (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- klaudia siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- honorata kozioł (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- krystyna jaworska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- amelia wasilewska (KSW Łuków)
- izabela sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- anna dudek-dmochowska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- izabella dąbrowska (X Fight Piaseczno)
- zofia urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- weronika chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kinga matysiak (DAN Świdnik)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 18
- alan szyniec (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- dominik raczyński (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- wiktor urbański (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- piotr zbiciak (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- mateusz obolewicz (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- mikołaj frączyk (DAN Świdnik)
- jakub Ślązak (DAN Świdnik)
- jakub ciołek (DAN Świdnik)
- jakub siekiera (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
- piotr gardeła (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- kacper kosiorowski (SKF Boksing Zielona Góra)
- krzysztof budnicki (SKF Boksing Zielona Góra)
- igor lis (SKF Boksing Zielona Góra)
- mateusz skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
- kacper Łoniewski (KSW Łuków)
- kamil krasuski (KSW Łuków)
- stanisław nowicki (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- bartosz malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- jakub silicz (SKF Boksing Zielona Góra)
- jakub zieliński (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- bartosz dorobisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- maksymilian szłapa (DAN Świdnik)
- jan wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- kasjan tomaszewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
- nikodem mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
- hubert milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- juliusz kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 14
- filip warchocki (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- nikodem szyszka (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- mateusz gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- jan hawrysz (DAN Świdnik)
- aron ruśniak (DAN Świdnik)
- dawid tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- dawid sura (SKF Boksing Zielona Góra)
- kacper górski (WKS SFINKS Węgrów)
- kuba gołoś (WKS SFINKS Węgrów)
- marcel domański (KSW Łuków)
- mikołaj prusinowski (KSW Łuków)
- sebastian tempski (GOSRiT Luzino)
- filip czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
- szymon rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 24
- michał magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- patryk sławiński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- rafał sułkowski (Husaria Wałcz)
- dawid ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- bartosz blacha (DAN Świdnik)
- igor głowienka (DAN Świdnik)
- kacper kuraś (DAN Świdnik)
- paweł bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- dawid siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- marcin bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- alan muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- andreii havrylenko (SKF Boksing Zielona Góra)
- arayik gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
- maciej jabłoński (KSW Alien Łódź)
- michał szyszko (X Fight Piaseczno)
- kacper płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- wiktor pałubicki (KS Maximus Gdynia)
- szymon klawiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- szymon zatorski (Knock-Out Team Bełchatów)
- dominik bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- adrian gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- alan jarząbek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- jan ignasiak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- franek dmitruk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- bartosz jaworski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- maciej kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
- jan filipczak (KSW Łuków)
- adam sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- jerzy dudek- dmochowski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- tomasz olczyk (KSW Alien Łódź)
- kacper zięba (X Fight Piaseczno)
- szymon sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- aleksander maciak (KSW Łuków)
- adam dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- wojciech markowski (DAN Świdnik)
- oliwier harasim (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kamil skoczylas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- adam grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- michał kruczek (KSW Łuków)
- tymon dęby (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- nikodem bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- natalia zielińska (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- natalia morawiec (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- zofia brudzyńska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- dorota maczuga (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
- zuzanna drewniak (Striker Turek)
- wiktoria Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra)
- hanna kobylińska (SKF Boksing Zielona Góra)
- agata krzebietke (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- julia wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- hanna czubacka (DAN Świdnik)
- maria skiba (DAN Świdnik)
- anastazja wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- magdalena tempska (GOSRiT Luzino)
- hanna kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- gabriela przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 14
- amelia bąbińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- aleksandra adamczyk (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- kalina wójcik (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- nadia wilk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- maja besztak (DAN Świdnik)
- patrycja krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- aleksandra dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- nina zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- martyna musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- stefania kotowicz (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- maria laurentowska (SKF Boksing Zielona Góra)
- barbara budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- barbara styczek (X Fight Piaseczno)
- maja kubiaczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 13
- klaudia jamróz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- hanna lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- zuzanna pomorska (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- pola maluga (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- zuzanna zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- izabela chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- malwina florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- liliana błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- julia radomyska (KSW Łuków)
- emila krasuska (KSW Łuków)
- agata drewa (GOSRiT Luzino)
- lena doroszewska (KS Maximus Gdynia)
- nicole iwińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- daria dziedzic (KS Ziętek Team Kalisz)
- maja kowalczyk (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- joanna kot (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
- anastasjia nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- ewelina dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- jessica baran (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- julia muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kalina kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
- oliwia gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- natalia kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- zuzanna szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- emilia nieściur (X Fight Piaseczno)
- karolina bruchacka (MKS Mechanik Włodawa)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 331
Formuła: light-contact
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- filip staszak (KS Ziętek Team Kalisz)
- kacper misiak (KS Gym Fight Wrocław)
- michał błaziak (DAN Świdnik)
- bartosz bajor (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- bartosz brydziński (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- alan szajczyk (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- sebastian jędraś (X Fight Piaseczno)
- fabian kępa (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- borys damrath (A&W Team Obrowo)
- michał olszewski (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- aleksander paszewski (KSW Szczecinek)
- adam małota (KS Ziętek Team Kalisz)
- bartosz stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- paweł wilczopolski (DAN Świdnik)
- grzegorz musiałek (UKS Diament Pstrągowa)
- patryk szabunia (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jakub solka (WKS SFINKS Węgrów)
- fabian bartczak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- paweł olszewski (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 23
- wiktor drążkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jakub affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- oskar ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- alan nowak (KS Gym Fight Wrocław)
- szymon frączek (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- oskar kolorus (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- ksawier chodorski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- michał niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- jakub bober (KSW Łuków)
- szymon jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
- kacper dobrzański (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
- alex pietrzak (KKS Sporty Walki Poznań)
- nikodem klemczak (KKS Sporty Walki Poznań)
- bartosz kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- michał holoszczapow (KSW Alien Łódź)
- fryderyk polubiec (KSW Alien Łódź)
- maksymilian kędzia (KSW Alien Łódź)
- jakub masternak (X Fight Piaseczno)
- jan bocheński (X Fight Piaseczno)
- miłosz zuchmantowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jonasz gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
- Łukasz kalinowski (A&W Team Obrowo)
- patryk stalęga (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 20
- stępień igor (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- nikodem zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- mateusz dorobisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- jakub trześniak (DAN Świdnik)
- dawid cieśliński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- klemens matulewicz (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- mikołaj jarubas (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- kacper lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kamil stasiak (SKF Boksing Zielona Góra)
- julian biernat (SKF Boksing Zielona Góra)
- Łukasz romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- gustaw wielądek (X Fight Piaseczno)
- krzysztof sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- krzysztof lewandowski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- adrian dziuba (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- patryk wróblewski (KKS Sporty Walki Poznań)
- maksym bralchuk (KKS Sporty Walki Poznań)
- cezary kowalkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- igor bronowski (KSW Sokół Jarosław)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 23
- nikodem wilk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- ivan nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- antoni bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kosma brzeżawski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- jakub lewandowski (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
- paweł harupa (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
- kacper wryk (KSW Łuków)
- paweł witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
- aleksander piasecki (KS POLONIA 1912 Leszno)
- jakub borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- gracjan herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- lucjan cudzilo (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- nikita datsko (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
- tymoteusz ziaja (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- wojciech nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- roman zaguski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- alan głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- martin mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- paweł perlik (A&W Team Obrowo)
- mikołaj zięba (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- olaf siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- Łukasz gumiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- maciek szwechowicz (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 14
- milan mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
- oliwier henszel (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
- jakub gieraga (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- jakub napierała (Striker Turek)
- dawid skorczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
- adrian podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- xavier rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
- wiktor serwach (KSW Alien Łódź)
- aleksander marciniak (X Fight Piaseczno)
- adam bachman (X Fight Piaseczno)
- bartosz dobrowolski (X Fight Piaseczno)
- aleksander grosicki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- mączkowski dawid (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- kamil mączkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 13
- igor stępnik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- paweł plutecki (KS Ziętek Team Kalisz)
- tymon kałuża (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
- kacper szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- filip winnicki (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- paweł wojciechowski (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- jakub Ćwirko (KS POLONIA 1912 Leszno)
- konrad wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- oskar dudziński (KSW Łuków)
- fabian płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- jacek jóźwik (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- olaf laskowski (KKS Sporty Walki Poznań)
- kacper olęcki (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- iwo adamek (Striker Turek)
- szymon piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- igor podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- marcel adasiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- weronika błażejewicz (X Fight Piaseczno)
- oliwia perwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
- wiktoria sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- Żaneta stenka (GOSRiT Luzino)
- amelia kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- julia oszust (MKS Mechanik Włodawa)
- anna schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- natalia grobelna (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- maja mołodecka (Legion Głogów)
- urszula kacperska (Husaria Wałcz)
- maja sułkowska (Husaria Wałcz)
- zuzanna skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- maja michalik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- laura szarzała (SKF Boksing Zielona Góra)
- julia drewa (GOSRiT Luzino)
- amelia rzepecka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- wiktoria szumska (KSW Szczecinek)
- hanna ogrodowska (Husaria Wałcz)
- martyna kuświk (KS Ziętek Team Kalisz)
- zofia zapolska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- kinga nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
- iga jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
- emilia kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- beata bartos (Knock-Out Team Bełchatów)
- julia brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- michalina kotyza (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- aleksandra Żuchowska (Karwiński Team Mława Mława)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 16
- jagoda stachaczek (Legion Głogów)
- małgorzata troska (KS Gym Fight Wrocław)
- oliwia maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- zuzanna chłopaś (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- oliwia kozłowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- amelia lodek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- wiktoria kręcichwost (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- maria zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- natalia zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- daria niciporuk (X Fight Piaseczno)
- martyna wieteska (X Fight Piaseczno)
- emilia czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- julia szyjkowska (A&W Team Obrowo)
- natalia kot (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- irmina kądrzycka (Karwiński Team Mława Mława)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 17
- marika niedziółka (KSW Szczecinek)
- julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- pola stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- wiktoria bigos-brzozowska (SKF Boksing Zielona Góra)
- jagoda snopek (SKF Boksing Zielona Góra)
- natella gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
- anita leniec (KS Sporty Walki Piła)
- julia janicka (KS Sporty Walki Piła)
- dominika kondracka (KSW Łuków)
- weronika zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- wiktoria szczepańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- maja wojnicz (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- otylia chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- klaudia koc (A&W Team Obrowo)
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- justyna moniewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- natalia szulc (KKS Sporty Walki Poznań)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 14
- martyna wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- nikola grudzińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
- klaudia wyrembak (KS Gym Fight Wrocław)
- emilia gorczycka (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- honorata kozioł (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- krystyna jaworska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- oktawia jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
- oliwia natoniewska (KS Sporty Walki Piła)
- amelia wasilewska (KSW Łuków)
- nikola nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
- izabella dąbrowska (X Fight Piaseczno)
- alicja bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- hanna bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- zofia urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- milena miller (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- wiktoria strefner (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- klaudia mikołajewska (KS Sporty Walki Piła)
- daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- hanna wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- alexander zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- stanisław nowicki (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- oliwier wysocki (Klub Sportów Walki Włocławek)
- jakub siekiera (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
- mikołaj michalik (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
- mateusz skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
- norbert Łojko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- bartosz malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- bartosz ryś (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mateusz obolewicz (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- kacper kosiorowski (SKF Boksing Zielona Góra)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- alan szyniec (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- oskar bochyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- oskar kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- marcin Życiński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- piotr gardeła (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- krzysztof budnicki (SKF Boksing Zielona Góra)
- igor lis (SKF Boksing Zielona Góra)
- marcel pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
- antoni filipowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 13
- jakub silicz (SKF Boksing Zielona Góra)
- bartosz wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- bartosz dorobisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- maksymilian szłapa (DAN Świdnik)
- mikołaj majchrowski (UKS EVAN Nowy Sącz)
- bartosz szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- bartosz stanisław ronduda (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- kasjan tomaszewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
- nikodem mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
- hubert milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- juliusz kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- marcel leśniewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jan pastuszka (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 15
- igor sulowski (Husaria Wałcz)
- kuba gołoś (WKS SFINKS Węgrów)
- mateusz gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- maksymilian kuświk (KS Ziętek Team Kalisz)
- antoni krężel (Legion Głogów)
- jan hawrysz (DAN Świdnik)
- dawid tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- mikołaj prusinowski (KSW Łuków)
- bartosz wołoszyn (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- dawid sura (SKF Boksing Zielona Góra)
- wiktor mieszczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- kacper górski (WKS SFINKS Węgrów)
- adam gębarowski (UKS Sanda Płock)
- filip czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
- marek rosiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 22
- karol andrasz (Legion Głogów)
- dawid ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- klaudiusz bagiński (KS Gym Fight Wrocław)
- igor głowienka (DAN Świdnik)
- kacper kuraś (DAN Świdnik)
- paweł bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- marcin bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- alan muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- andrzej siut (GSWW Najemnik Gliwice)
- wiktor socha (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
- andreii havrylenko (SKF Boksing Zielona Góra)
- arayik gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
- borys szeszuła (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
- alan jarząbek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- jan ignasiak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- maciej jabłoński (KSW Alien Łódź)
- kacper płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- szymon klawiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- michał magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- patryk sławiński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- dominik bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- adrian gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 13
- stanisław szczuko (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- bartosz jaworski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- aleksander maciak (KSW Łuków)
- nikita miller (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- antonii witkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- krystian turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- michał borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- miłosz holli (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- antoni dzionek (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
- tomasz olczyk (KSW Alien Łódź)
- filip linka (KKS Sporty Walki Poznań)
- kacper zięba (X Fight Piaseczno)
- szymon sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- oliwier harasim (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kamil skoczylas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- adam grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- nikodem bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- tymon dęby (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- zuzanna drewniak (Striker Turek)
- julia wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- lena chrzanowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- dorota maczuga (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
- melania piasecka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- oliwia sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- zuzanna godlewska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
- hanna kobylińska (SKF Boksing Zielona Góra)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- natalia morawiec (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- zofia bandura (Legion Głogów)
- nadia moździoch (Legion Głogów)
- hanna czubacka (DAN Świdnik)
- wiktoria Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra)
- nikola ermanowicz (KKS Sporty Walki Poznań)
- agata krzebietke (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- gabriela przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- maja mazurkiewicz (Husaria Wałcz)
- maria skiba (DAN Świdnik)
- zuzanna kania (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- samanta szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- amelia bąbińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- nadia wojciechowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- nadia wilk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- patrycja krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- aleksandra dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- nina zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- judyta szewczyk (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- maria laurentowska (SKF Boksing Zielona Góra)
- barbara budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- maja kubiaczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- natasza sobierajska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- aleksandra roszak (Husaria Wałcz)
- zuzanna zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- izabela chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- malwina florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- liliana błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- nicole iwińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- agata drewa (GOSRiT Luzino)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- daria dziedzic (KS Ziętek Team Kalisz)
- sandra wiśniewska (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
- anastasjia nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- ewelina dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- jessica baran (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- julia muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kalina kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
- oliwia gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natalia kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- zuzanna szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 332
- A&W Team Obrowo (7)
- ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK (2)
- Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna (19)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (15)
- Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin (3)
- DAN Świdnik (33)
- GOSRiT Luzino (10)
- GSWW Najemnik Gliwice (2)
- Husaria Wałcz (7)
- Jurajska Akademia Sportu-Łazy (38)
- Karwiński Team Mława Mława (3)
- KKS Sporty Walki Poznań (8)
- Klub Sportów Walki Włocławek (2)
- Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa (7)
- Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki (10)
- Klub Sportowy DRAGON Starachowice (13)
- Klub Sportowy Egida Olsztyn (10)
- Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice) (1)
- Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa (4)
- Klub Sportowy Mistral Wojkowice (29)
- KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa (38)
- Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo (5)
- Klub Sportowy Semiramida Pułtusk (9)
- Klub Sztuk Walk Shark Łódź (3)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (13)
- Knock-Out Team Bełchatów (11)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (1)
- Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków (13)
- KS Gym Fight Wrocław (5)
- KS Maximus Gdynia (6)
- KS POLONIA 1912 Leszno (6)
- KS Sporty Walki Piła (5)
- KS Ziętek Team Kalisz (10)
- KSW Alien Łódź (9)
- KSW Łuków (34)
- KSW Sokół Jarosław (1)
- KSW Szczecinek (6)
- Legion Głogów (6)
- Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN (2)
- LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK (10)
- MKS Mechanik Włodawa (3)
- Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów (16)
- MUKSW FF SPORT OPOCZNO (1)
- NINJA ACADEMY WARSZAWA (16)
- Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice (11)
- Quick Shot Kickboxing Częstochowa (4)
- Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka (1)
- SKF Boksing Zielona Góra (41)
- Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej (2)
- Stowarzyszenie Gladius Ostróda (12)
- Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie (6)
- Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska (4)
- Striker Turek (5)
- UKS Diament Pstrągowa (2)
- UKS Dragon Gorzów Wielkopolski (29)
- UKS EVAN Nowy Sącz (1)
- UKS Relaks Skarżysko Kamienna (1)
- UKS Sanda Płock (1)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (11)
- UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów (8)
- Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe (9)
- Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka (16)
- WKS SFINKS Węgrów (11)
- Wołomińskie Centrum Sztuk Walki (4)
- X Fight Piaseczno (32)