Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 54Liczba zawodników w formule full-contact - 211
Zestawienie ogólne:
- full-contact Senior [mężczyźni]: 72
- full-contact Senior [kobiety]: 28
- full-contact Junior starszy [mężczyźni]: 52
- full-contact Junior starszy [kobiety]: 17
- full-contact Junior mlodszy [mężczyźni]: 28
- full-contact Junior mlodszy [kobiety]: 14
Formuła: full-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- oskar skupień (KS Ziętek Team Kalisz)
- patryk karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- maciej antczak (KKS Sporty Walki Poznań)
- marcin szuleta (KKS Sporty Walki Poznań)
- tomasz piechocki (KKS Sporty Walki Poznań)
- mateusz fiszer (KKS Sporty Walki Poznań)
- adrian kowalkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- dawid zaborowski (KS Ziętek Team Kalisz)
- michał jabłoński (X Fight Piaseczno)
- paweł krzysztof rzeźnik (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- paweł milewski (MUKS Husaria Gołdap)
- karol karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- paweł strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
- przemysław kozioł (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- patryk murawski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
- piotr tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
- aleksander kieliszczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- kacper frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- piotr kołakowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 13
- mateusz felkel (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- jakub czarniecki (Scorpion Krępice)
- adrian rzatkowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
- jakub zieliński (KS Ziętek Team Kalisz)
- miłosz grabowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- artur rawski (SMOK Toruń)
- rafał dobies (LKS Puncher Płock)
- dawid gutowski (KKS Sporty Walki Poznań)
- michał ciach (KKS Sporty Walki Poznań)
- damian jędrocha (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- kamil krystkiewicz (Karwiński Team Mława Mława)
- krystian rzepka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- damian chiliński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 15
- sebastian girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- hubert marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- dariusz bednarek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- kamil piątek (Krakowska Akademia Taekwon-do)
- jakub walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
- miłosz hruświcki (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
- mateusz piekarski (KS Ziętek Team Kalisz)
- oskar dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- tomasz przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
- cyprian pałka (KS Sporty Walki Piła)
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- daniel folga (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- jakub pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
- michał piekart (Karwiński Team Mława Mława)
- kacper walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- michał dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- kamil kur (MKS Wicher Kobyłka)
- radosław radomski (LZS POPRAWA Siedlików)
- rafał andrzejewski (KS Sporty Walki Piła)
- maksymilian kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
- jakub sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- mateusz wójtowicz (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- mateusz pietruszewski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
- mateusz dymek (UKS Sanda Płock)
- mateusz białecki (SMOK Toruń)
- rafał wójcik (X Fight Piaseczno)
- patryk możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
- grzegorz błotnicki (A&W Team Obrowo)
- sebastian dziura (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- Łukasz wójtowicz (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- adrian maliński (Strykowski Boxing Team)
- sebastian samiła (Alkon Szczecin)
- mariusz nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- albert mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- jakub szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- krzysztof sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub gałan (KSW Szczecinek)
- Łukasz kubiak (RCSW Fighter Rybnik)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- przemysław kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
- piotr ryjewski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- ewa kauch (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- paulina stenka (GOSRiT Luzino)
- kinga komorowska (KSW Łuków)
- aleksandra michalak (KSW Łuków)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- karolina dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)
- karolina juja (KKS Sporty Walki Poznań)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- pola rogala (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- katarzyna palicka (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- lucyna wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- weronika bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
- justyna mitas (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- natalia zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- monika puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- zuzanna kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- kinga szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
- nicola kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- weronika szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
- magdalena szeląg (LZS POPRAWA Siedlików)
- diana dumała (X Fight Piaseczno)
- marta pyra (KKS Sporty Walki Poznań)
- marta pawlikowska (KSW Łuków)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- Żaneta cieśla (Legion Głogów)
- wiktoria kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
- kamila szymankiewicz (LZS POPRAWA Siedlików)
- aneta tlałka (KKS Sporty Walki Poznań)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- aleksandra mądraszewska (Champion Gdańsk)
- ewa boś (SKF Boksing Zielona Góra)
- nikola kizym (SKT Tiger Dzierżoniów)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- igor wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
- jakub pietrzak (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- piotr glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marcin cofalski (KS Ziętek Team Kalisz)
- bartosz grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- patryk partyka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jan matyjaszczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- szymon sidor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- kacper brzozowski (KSW Łuków)
- michał fica (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- szymon rączkowski (KS Ziętek Team Kalisz)
- bartosz papierz (KKT Bałtyk Koszalin)
- jakub pysiak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
- miłosz westfal (SMOK Toruń)
- mateusz dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- klaudiusz rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- kacper ryżejno (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- kacper kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- filip Żołędziejewski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- sławomir malik (SKF Boksing Zielona Góra)
- dominik jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików)
- tomasz freitag (KSW POLICE)
- kacper oziembała (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- szymon gaczyński (KSW Szczecinek)
- gracjan durlak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- kamil laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- radosław biel (Gladiator Binczarowa)
- krzysztof cegiełka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
- fabian radomski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- krystian szczepaniak (KS Ziętek Team Kalisz)
- filip chomicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- stefan czarnek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- fabian czajkowski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- hubert matasek (KKS Sporty Walki Poznań)
- mikołaj zajączkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- bartosz prusinowski (KSW Łuków)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- oskar sobański (KO GYM Świebodzice)
- Łukasz benisz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
- bartłomiej strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- cezary aderek (X Fight Piaseczno)
- adrian januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- wiktor trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- alan tuzik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- dominik krzemiński (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- kacper ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
- natan zieliński (KS Ziętek Team Kalisz)
- maksymilian puchaczewski (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
- hubert stencel (LZS POPRAWA Siedlików)
- przemysław sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- patryk szczerba (Gladiator Binczarowa)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -54kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- igor hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- oliwia mielczarek (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- dobrosława Ławniczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- hanna wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
- joanna mucha (Gladiator Binczarowa)
- martyna czerepińska (KSW Łuków)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- alicja bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
- oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
- elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- julia marciniak (KSW Szczecinek)
- dominika plichta (Champion Gdańsk)
- julia niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
- wanessa adamska (A&W Team Obrowo)
- nikola barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natalia maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
- maria pawlikowska (SKF Boksing Zielona Góra)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria gościak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- natalia zarzycka (KSW Łuków)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +81kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- konrad gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- sebastian jędraś (X Fight Piaseczno)
- kamil kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- szymon jakubowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
- filip staszak (KS Ziętek Team Kalisz)
- cezary markowicz (SMOK Toruń)
- jakub mikołajczak (KS POLONIA 1912 Leszno)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- Łukasz kutyło (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
- szymon romaniszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- adam małota (KS Ziętek Team Kalisz)
- witek grzesiek (Center Team Odolanów)
- kamil pawlak (Center Team Odolanów)
- dawid tucholski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- filip macioszek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- michał elias (KKT Bałtyk Koszalin)
- gracjan woch (KS Ziętek Team Kalisz)
- bartosz biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
- oskar gersztyn (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- szymon strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- kamil guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- maciej kruk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- dawid omelanowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- mieszko siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- sebastian podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -54kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- patryk andrzejewski (KSW POLICE)
- max kowanek (KS POLONIA 1912 Leszno)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -51kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mateusz solecki (SMOK Toruń)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +60kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- aleksandra ambroży (SKF Boksing Zielona Góra)
- wiktoria dąbrowska (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
- julia musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
- barbara skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
- zofia rychlińska (KS POLONIA 1912 Leszno)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- wiktoria szumska (KSW Szczecinek)
- weronika garbacka (Center Team Odolanów)
- aleksandra resler (KS POLONIA 1912 Leszno)
- zofia andrusyszyn (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- katarzyna kalińska (LZS POPRAWA Siedlików)
- daria niciporuk (X Fight Piaseczno)
- julia szyjkowska (A&W Team Obrowo)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominika kondracka (KSW Łuków)
- samanta klein (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 211
- A&W Team Obrowo (4)
- Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra (3)
- Alkon Szczecin (1)
- ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI (6)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (2)
- Center Team Odolanów (3)
- Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin (5)
- Champion Gdańsk (2)
- Gladiator Binczarowa (4)
- GOSRiT Luzino (2)
- Jurajska Akademia Sportu-Łazy (2)
- Karwiński Team Mława Mława (2)
- Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie (3)
- KKS Sporty Walki Poznań (15)
- KKT Bałtyk Koszalin (2)
- Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa (3)
- Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz (1)
- Klub Sportowy Bulldog Gorzów (3)
- Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo (2)
- Klub Sportowy PROSNA Kalisz (8)
- KO GYM Świebodzice (1)
- Krakowska Akademia Taekwon-do (1)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (4)
- KS POLONIA 1912 Leszno (4)
- KS Sporty Walki Piła (3)
- KS Ziętek Team Kalisz (16)
- KSW Łuków (8)
- KSW POLICE (2)
- KSW Szczecinek (4)
- Legion Głogów (1)
- LKS Puncher Płock (1)
- LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK (5)
- LZS POPRAWA Siedlików (9)
- MKS Wicher Kobyłka (1)
- MUKS Husaria Gołdap (1)
- MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie (4)
- Ożarowska Szkoła Kickboxingu (3)
- Quick Shot Kickboxing Częstochowa (3)
- Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport (4)
- RCSW Fighter Rybnik (1)
- Scorpion Krępice (1)
- SKF Boksing Zielona Góra (9)
- SKT Tiger Dzierżoniów (2)
- SMOK Toruń (5)
- Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski (3)
- Strykowski Boxing Team (1)
- Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław (7)
- Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice (3)
- UKS Diament Pstrągowa (1)
- UKS Dragon Gorzów Wielkopolski (15)
- UKS Sanda Płock (1)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (1)
- Waleczna Lubelszczyzna Lublin (5)
- X Fight Piaseczno (8)