Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 34Liczba zawodników w formule point-fighting - 39
Liczba zawodników w formule light-contact - 74
Liczba zawodników w formule kick-light - 125
Liczba zawodników w formule low-kick - 21
Liczba zawodników w formule piankowe palki - 49
Łącznie zgłoszonych zawodników: 308
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Dziewczynki []: 1
- point-fighting Chłopcy []: 3
- point-fighting Senior [mężczyźni]: 8
- point-fighting Junior [mężczyźni]: 2
- point-fighting Junior [kobiety]: 1
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 5
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 6
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 3
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 10
- light-contact Senior [mężczyźni]: 13
- light-contact Senior [kobiety]: 2
- light-contact Junior [mężczyźni]: 8
- light-contact Junior [kobiety]: 4
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 20
- light-contact Kadet starszy [kobiety]: 10
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 13
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 4
- kick-light Senior [mężczyźni]: 24
- kick-light Senior [kobiety]: 9
- kick-light Junior [mężczyźni]: 14
- kick-light Junior [kobiety]: 10
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 30
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 16
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 17
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 5
- low-kick Senior [mężczyźni]: 12
- low-kick Junior starszy [mężczyźni]: 9
- piankowe palki Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki []: 14
- piankowe palki Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy []: 16
- piankowe palki Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki []: 6
- piankowe palki Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []: 13
Formuła: point-fighting
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -33kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natasza bielińska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -33kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jan kucio (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -30kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- wojciech dombek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -27kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mikołaj kania (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maksym damps (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- michał wenta (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adam zgrajka (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- michał wolsztyniak (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartosz zabłotny (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- hubert jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- dawid lisiecki (Elbląski Klub Karate)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- wojciech jarosz (FIGHTER Nowa Sól)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dominik kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- damian szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- magdalena budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- michał jeleń (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- michał niebrzydowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- michał niebrzydowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- oskar ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- kaia webb (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- pola stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- ksenia stec (KS Maximus Gdynia)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- kaia webb (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- pola stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dawid tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dawid ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- wiktor pałubicki (KS Maximus Gdynia)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- gabriela przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- martyna musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- barbara budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- martyna lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- izabela chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- barbara budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- emilia lewandowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- hanna lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- malwina florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwia gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 39
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mateusz jaszczółd (Wataha Pruszcz Gdański)
- michał wenta (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- roman koval (Wataha Pruszcz Gdański)
- miłosz cieloszczyk (Wataha Pruszcz Gdański)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dawid zwierzchowski (Wataha Pruszcz Gdański)
- damian chiliński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- adrian durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adrian durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
- hubert jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- miłosz tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- kamil rumiński (SMOK Toruń)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wojciech jarosz (FIGHTER Nowa Sól)
- dawid kogut (Wataha Pruszcz Gdański)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksandra szulc (Spartakus Squad Stębark)
- ilona puszczykowska (SMOK Toruń)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- konrad grzymowicz (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- armin habibovic (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- patryk waszak (Elbląski Klub Karate)
- mateusz kowzan (Elbląski Klub Karate)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kamil guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- jakub muchewicz (A&W Team Obrowo)
- adrian januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- mieszko siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria jeziorska (KS Raion Fight Club Brwinów)
- dominika plichta (Champion Gdańsk)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- paulina jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- samanta klein (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- jakub kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- michał jeleń (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- jakub majewski (Champion Gdańsk)
- filip chrapkowski (Champion Gdańsk)
- nikodem kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
- borys damrath (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maksymilian Łącki (Champion Gdańsk)
- dorian usik (Wataha Pruszcz Gdański)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- oskar ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- cezary kowalkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- marceli doliński (Wataha Pruszcz Gdański)
- aleksander szmajda (SMOK Toruń)
- oliwier markowski (Elbląski Klub Karate)
- kacper zaturski (Elbląski Klub Karate)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kamil mączkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- olaf siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- maksymilian wołek (Wataha Pruszcz Gdański)
- jakub szulc (Spartakus Squad Stębark)
- kacper szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- dawid mączkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julia kamińska (CSW Champion Lubawa)
- amelia rzepecka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- zuzanna skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- anna prill (Champion Gdańsk)
- martyna marcinkowska (SMOK Toruń)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- natalia brzozowska (Spartakus Squad Stębark)
- julia szyjkowska (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- milena manelska (SMOK Toruń)
- kinga wieczorek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marcel szwejkowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- sebastian borkowski (Wataha Pruszcz Gdański)
- oskar banasik (Elbląski Klub Karate)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- dawid tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- igor czuczujew (Wataha Pruszcz Gdański)
- bartosz zalewski (SMOK Toruń)
- marek rosiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- stanisław szczuko (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- michał gruszczyński (SMOK Toruń)
- krystian turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- dawid ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksander kilasiński (SMOK Toruń)
- oliwier harasim (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- martyna musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- barbara budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- zofia waśk (FIGHTER Nowa Sól)
- malwina florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 74
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mateusz jaszczółd (Wataha Pruszcz Gdański)
- damian czubak (Kickboxing OKKK. Olsztyn)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartłomiej tchórz (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- roman koval (Wataha Pruszcz Gdański)
- miłosz cieloszczyk (Wataha Pruszcz Gdański)
- jędrzej makarewicz (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- dawid zwierzchowski (Wataha Pruszcz Gdański)
- dawid fiszer (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- mateusz pisarek (Kickboxing OKKK. Olsztyn)
- marcin rząp (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- maciej hernik (SMOK Toruń)
- paweł kozicki (Wataha Pruszcz Gdański)
- adrian durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
- paweł węgrecki (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- kamil suszewski (Wataha Pruszcz Gdański)
- adrian durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
- hubert jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- jakub bartkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
- gracjan jackowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- miłosz tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- dawid kogut (Wataha Pruszcz Gdański)
- kamil rumiński (SMOK Toruń)
- patryk traczyk (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- Łukasz pydynkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- paulina monkolewicz (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia adamkiewicz (Champion Gdańsk)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- amelia cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
- aleksandra szulc (Spartakus Squad Stębark)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- katarzyna szaniawska (FIGHTER Nowa Sól)
- karolina knap (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- ilona puszczykowska (SMOK Toruń)
- alicja pakieła (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- weronika grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- antek grajewski (A&W Team Obrowo)
- Żurawski bartosz (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
- maks kleist (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
- mateusz kowzan (Elbląski Klub Karate)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- patryk anuszkiewicz (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
- jakub wasilewski (Champion Gdańsk)
- kacper szymański (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
- seweryn rorbach (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- krzysztof cegiełka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- kamil guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- jakub kosiak (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- adrian januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- dominik kornatowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
- mateusz graw (Polonia Pasłęk)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- ewelina jasińska (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- gabriela sadkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- wiktoria bagniewska (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
- magdalena budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- sandra stupakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominika plichta (Champion Gdańsk)
- weronika krzyżek (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- sandra wieczorek (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- paulina jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- agnieszka stempka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- jakub kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- jakub majewski (Champion Gdańsk)
- filip chrapkowski (Champion Gdańsk)
- jan słomski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
- nikodem kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
- borys damrath (A&W Team Obrowo)
- arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maksymilian Łącki (Champion Gdańsk)
- dorian usik (Wataha Pruszcz Gdański)
- paweł olszewski (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- igor sieczkowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
- bartosz wowak (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
- jakub wolitek (Champion Gdańsk)
- adam polak (Champion Gdańsk)
- cyprian maliszewski (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- miłosz zawiszewski (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- oskar ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- przemysław januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- cezary kowalkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maciej konarzewski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
- marceli doliński (Wataha Pruszcz Gdański)
- aleksander szmajda (SMOK Toruń)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dominik bronakowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
- alan grabowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
- szymon kaczmarek (CSW Champion Lubawa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- maksymilian wołek (Wataha Pruszcz Gdański)
- ivo omelianczuk (Ragnarok Białystok)
- jakub szulc (Spartakus Squad Stębark)
- szymon sidorowicz (Kickboxing OKKK. Olsztyn)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dorian sikorski (Champion Gdańsk)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julia kamińska (CSW Champion Lubawa)
- amelia rzepecka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- zuzanna skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- anna prill (Champion Gdańsk)
- martyna marcinkowska (SMOK Toruń)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- natalia brzozowska (Spartakus Squad Stębark)
- julia szyjkowska (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- wiktoria komuda (FIGHTER Nowa Sól)
- milena manelska (SMOK Toruń)
- aleksandra paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- lena kopistecka (CSW Champion Lubawa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- daria bałdowska (Ragnarok Białystok)
- aleksandra wojnicz (Kickboxing OKKK. Olsztyn)
- martyna konieczna (CSW Champion Lubawa)
- kinga wieczorek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- konrad buczkowski (CSW Champion Lubawa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- oskar kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- sebastian borkowski (Wataha Pruszcz Gdański)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub woźnicki (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- dawid tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- teodor wiktorski (Champion Gdańsk)
- igor czuczujew (Wataha Pruszcz Gdański)
- bartosz zalewski (SMOK Toruń)
- paweł bączek (CSW Champion Lubawa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- enriko bronakowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
- bartosz grzybowski (FIGHTER Nowa Sól)
- michał gruszczyński (SMOK Toruń)
- krystian turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- dawid ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- hubert kuczyński (CSW Champion Lubawa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksander kilasiński (SMOK Toruń)
- tomasz liszewski (CSW Champion Lubawa)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia rutecka (CSW Champion Lubawa)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dagmara kaczmarek (CSW Champion Lubawa)
- barbara budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julia kierzkowska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
- zofia waśk (FIGHTER Nowa Sól)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 125
Formuła: low-kick
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- damian dussa (Wataha Pruszcz Gdański)
- marcin piłat (CSW Champion Lubawa)
- paweł richert (Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- bartłomiej mienciuk (KSW Szczecinek)
- konrad karol (FIGHTER Nowa Sól)
- mateusz leński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- marcin korzeniewski (CSW Champion Lubawa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- daniel miłek (FIGHTER Nowa Sól)
- krzysztof olkowski (SMOK Toruń)
- krzysztof dampc (Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jordan kociołowicz (FIGHTER Nowa Sól)
- michał węgrecki (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominik wiszniewski (CSW Champion Lubawa)
- andrzej dzwonkowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- oliwier woźnicki (Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo)
- grzegorz Ładosz (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- anton shevchenko (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
- gerard zarębski (SMOK Toruń)
- cezary markowicz (SMOK Toruń)
- igor samson (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- michał kucharek (SMOK Toruń)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 21
Formuła: piankowe palki
Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: +155 cm
Zgłoszonych zawodników: 1
- amelia flaszyńska (CSW Champion Lubawa)
Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: -155 cm
Zgłoszonych zawodników: 4
- gabriela przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- martyna lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- dagmara kaczmarek (CSW Champion Lubawa)
- barbara budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: -145 cm
Zgłoszonych zawodników: 9
- oliwia gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- emilia lewandowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- zofia Łapińska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- hanna lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- martyna musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- malwina florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- izabela chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- karolina aleksandrowicz (CSW Champion Lubawa)
- hanna libuda (CSW Champion Lubawa)
Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: +155 cm
Zgłoszonych zawodników: 3
- błażej babski (CSW Champion Lubawa)
- nikodem jurczyk (KS Maximus Gdynia)
- konrad krupski (CSW Champion Lubawa)
Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: -155 cm
Zgłoszonych zawodników: 4
- tomasz rostkowski (FIGHTER Nowa Sól)
- julian etienne (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- paweł bączek (CSW Champion Lubawa)
- hubert kuczyński (CSW Champion Lubawa)
Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: -145 cm
Zgłoszonych zawodników: 9
- grzegorz przygódzki (FIGHTER Nowa Sól)
- filip ludwikowski (FIGHTER Nowa Sól)
- maciej kubanek (FIGHTER Nowa Sól)
- piotr gos (FIGHTER Nowa Sól)
- dawid matczak (KS Maximus Gdynia)
- oliwier harasim (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- dominik olejniczak (CSW Champion Lubawa)
- jakub nidzworski (CSW Champion Lubawa)
- artur konieczny (CSW Champion Lubawa)
Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: -135 cm
Zgłoszonych zawodników: 6
- joanna syska (FIGHTER Nowa Sól)
- aleksanda grzybowska (FIGHTER Nowa Sól)
- zuzanna rostkowska (FIGHTER Nowa Sól)
- lena przygódzka (FIGHTER Nowa Sól)
- hanna Łapińska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- natasza bielińska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: +145 cm
Zgłoszonych zawodników: 2
- marcel pycek (FIGHTER Nowa Sól)
- hubert banasik (Elbląski Klub Karate)
Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: -145 cm
Zgłoszonych zawodników: 3
- mieszko narwojsz (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- szymon jędraszek (CSW Champion Lubawa)
- wojciech witkowski (CSW Champion Lubawa)
Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: -135 cm
Zgłoszonych zawodników: 8
- marcel syska (FIGHTER Nowa Sól)
- rafał ludwikowski (FIGHTER Nowa Sól)
- jarema stec (KS Maximus Gdynia)
- hubert jurkiewicz (CSW Champion Lubawa)
- artur zwiniarski (CSW Champion Lubawa)
- jan kucio (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- wojciech dombek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- mikołaj kania (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 49
- A&W Team Obrowo (7)
- Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice (3)
- Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek (3)
- Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo (3)
- Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna (17)
- ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI (6)
- Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce (1)
- Champion Gdańsk (16)
- CSW Champion Lubawa (29)
- Elbląski Klub Karate (8)
- FIGHTER Nowa Sól (22)
- Gdański Klub Kick Boxingu DUET (10)
- Kickboxing OKKK. Olsztyn (4)
- Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa (10)
- Klub Sportowy Egida Olsztyn (21)
- Klub Sportowy Husaria Wieruszów (1)
- Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo (10)
- Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo (11)
- klub sportowy Tiger Team Kwidzyn (12)
- Klub Sztuk Walk Shark Łódź (3)
- KS Maximus Gdynia (5)
- KS Raion Fight Club Brwinów (1)
- KSW Szczecinek (1)
- LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK (13)
- MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie (9)
- NINJA ACADEMY WARSZAWA (4)
- Polonia Pasłęk (1)
- Ragnarok Białystok (2)
- SMOK Toruń (21)
- Spartakus Squad Stębark (6)
- Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg (4)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (13)
- UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów (6)
- Wataha Pruszcz Gdański (25)