Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 8Liczba zawodników w formule kick-light - 35
Zestawienie ogólne:
- kick-light Senior [mężczyźni]: 8
- kick-light Senior [kobiety]: 2
- kick-light Junior [mężczyźni]: 3
- kick-light Junior [kobiety]: 2
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 7
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 4
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 7
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 2
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- adam szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- jan kubica (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- karol czycz (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maciej figura (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
- dominik marek (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- gerhard beier (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- arkadiusz janas (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
- damian szeliga (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- monika chmiołek (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- barbara nalepka (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- damian zyber (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kuba południak (Klub Sportów Walki KARIM TEAM, Przeworsk)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kamil krzysztofek (ASW Fighter Mogilany)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia kałuża (ASW Fighter Mogilany)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- vanessa Świątkowska (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dawid jurkiewicz (ASW Fighter Mogilany)
- błażej leszczyński (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- filip tatara (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- rafał warzecha (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- kacper ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartosz więckowski (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub mikulski (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- alexandra jaskólska (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- antonina wilk (Klub Sportów Walki KARIM TEAM, Przeworsk)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- samanta szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- samanta szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- hubert sznajder (Klub Sportów Walki KARIM TEAM, Przeworsk)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- tymon szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- wiktor mieszczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dmytro bolotnyi (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jan martyniewicz (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- tobiasz futoma (Klub Sportów Walki KARIM TEAM, Przeworsk)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jan zięba (Klub Sportów Walki KARIM TEAM, Przeworsk)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kornelia mazur (Klub Sportów Walki KARIM TEAM, Przeworsk)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- weronika ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 35
- ASW Fighter Mogilany (3)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (7)
- GKS FIGHTER TRZEBNICA (9)
- Gladiator Binczarowa (3)
- Klub Sportów Walki KARIM TEAM, Przeworsk (6)
- Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice (3)
- Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków (2)
- UKS Diament Pstrągowa (2)