Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 36Liczba zawodników w formule point-fighting - 131
Liczba zawodników w formule light-contact - 101
Liczba zawodników w formule kick-light - 205
Liczba zawodników w formule piankowe palki - 35
Łącznie zgłoszonych zawodników: 472
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Dziewczynki []: 13
- point-fighting Chłopcy []: 15
- point-fighting Senior [kobiety]: 1
- point-fighting Junior [mężczyźni]: 6
- point-fighting Junior [kobiety]: 2
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 17
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 7
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 47
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 23
- light-contact Senior [mężczyźni]: 15
- light-contact Senior [kobiety]: 7
- light-contact Junior [mężczyźni]: 16
- light-contact Junior [kobiety]: 9
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 20
- light-contact Kadet starszy [kobiety]: 9
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 19
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 6
- kick-light Senior [mężczyźni]: 33
- kick-light Senior [kobiety]: 9
- kick-light Junior [mężczyźni]: 43
- kick-light Junior [kobiety]: 15
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 54
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 16
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 33
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 2
- piankowe palki Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki []: 9
- piankowe palki Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []: 26
Formuła: point-fighting
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: +36kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- natasza bielińska (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
- emilka polskowska (WKS SFINKS Węgrów)
- maja mucha (KSW Łuków)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -36kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natasza bielińska (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
- emilka polskowska (WKS SFINKS Węgrów)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -30kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- alicja gil (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- maria piotrowska (KSW Łuków)
- julia domżalska (KSW Łuków)
- nadia korda (X Fight Piaseczno)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -27kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- alicja gil (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- nadia korda (X Fight Piaseczno)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -24kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- nikola rosa (KSW Łuków)
- maja radomyska (KSW Łuków)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: +36kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jan sokołowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- maciej leśkiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- jakub oponowicz (KSW Łuków)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -33kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mikołaj brzustewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- antoni turczak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -30kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- alan rosa (KSW Łuków)
- filip szaniawski (KSW Łuków)
- mikołaj brzustewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- antoni turczak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- ignacy wiraszka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -27kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jan tokarski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- ignacy wiraszka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- nikodem gurdziel (KSW Łuków)
- kamil oklesiński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -24kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jan tokarski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia woińska (X Fight Piaseczno)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jonasz gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
- jakub solka (WKS SFINKS Węgrów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jonasz gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
- jakub solka (WKS SFINKS Węgrów)
- Łukasz madejski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jonasz gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- anna dudek-dmochowska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- felicja kubicka (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jakub tłoczek (Knock-Out Team Bełchatów)
- stanisław nowicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
- mateusz skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- szymon grabarczyk (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartosz dobrowolski (X Fight Piaseczno)
- szymon grabarczyk (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- mikołaj kamiński (Knock-Out Team Bełchatów)
- filip czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
- kacper górski (WKS SFINKS Węgrów)
- wiktor krystosiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- szymon rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- adam bachman (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- szymon zatorski (Knock-Out Team Bełchatów)
- filip czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
- kacper górski (WKS SFINKS Węgrów)
- szymon rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- stanisław przybylski (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jagoda karolewska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- izabela sobczak (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
- nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- weronika chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- izabella dąbrowska (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- weronika chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- jakub jabłonkowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
- Łukasz smereczyński (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
- leon solka (WKS SFINKS Węgrów)
- jan owczarek (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- wojciech koszuta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- kamil kraczkowski (X Fight Piaseczno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- błażej jagusiak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- jakub jabłonkowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
- igor piotrowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
- leon solka (WKS SFINKS Węgrów)
- alan mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- michał szyszko (X Fight Piaseczno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- igor namięta (Knock-Out Team Bełchatów)
- igor piotrowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
- adam sobczak (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
- szymon paczuski (WKS SFINKS Węgrów)
- adam dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- alan mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- wojciech chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- aleksander spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- michał szyszko (X Fight Piaseczno)
- kacper zięba (X Fight Piaseczno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- adam sobczak (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
- szymon paczuski (WKS SFINKS Węgrów)
- adam dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- jan kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- maciej paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- marcel gugułka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- andrzej grochowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- szymon korsieko (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- kacper zięba (X Fight Piaseczno)
- aleksander bajor (X Fight Piaseczno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- antoni jaguszewski (Knock-Out Team Bełchatów)
- jan kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- maciej paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- igor majkut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- marcel gugułka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- andrzej grochowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- szymon korsieko (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- aleksander bajor (X Fight Piaseczno)
- adam sokołowski (X Fight Piaseczno)
- michał kruczek (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- sebastian czerski (KSW Łuków)
- bartosz jurek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- igor majkut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- martyna musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- malwina florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- gabriela przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- malwina florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- ewa załęska (X Fight Piaseczno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- emilia lewandowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- hanna lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- oliwia gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- julia węgrzyn (X Fight Piaseczno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- nela czechowska (Knock-Out Team Bełchatów)
- kornelia mucha (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- oliwia gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- julia marczyńska (X Fight Piaseczno)
- zofia przybylska (X Fight Piaseczno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- lena krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- emilia nieściur (X Fight Piaseczno)
- zofia przybylska (X Fight Piaseczno)
- zuzanna węgrzyn (X Fight Piaseczno)
- karolina chuda (X Fight Piaseczno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- lena krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- hanna owczarek (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- emilia nieściur (X Fight Piaseczno)
- zuzanna węgrzyn (X Fight Piaseczno)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 131
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- adam woźniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- karol czycz (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- piotr sieliwoniuk (X Fight Piaseczno)
- filippos filippidis (KT Legia Warszawa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maciej cichocki (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- norbert krakowiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- mikołaj dąbrowski (X Fight Piaseczno)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- mykola koval (FIGHT POINT Biała Podlaska)
- jakub bonk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- bartosz siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- radosław kuzia (UKS Sanda Płock)
- damian szeliga (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- patryk glinka (X Fight Piaseczno)
- rafał wójcik (X Fight Piaseczno)
- dariusz woźnicki (KO Team Otwock)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- paulina badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- sylwia bancer (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- zuzanna piechowicz (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- zuzanna koszewska (KO Team Otwock)
- natalia woińska (X Fight Piaseczno)
- wiktoria szerszeń (KO Team Otwock)
- natalia dulian (X Fight Piaseczno)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- sebastian jędraś (X Fight Piaseczno)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- michał Śliwiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- filip nyśkiewicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- konrad zaniewicz (KSW Łuków)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- Łukasz mazur (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- kamil guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- gustaw wielądek (X Fight Piaseczno)
- jakub Łatka (WKS SFINKS Węgrów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- patryk wójcik (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- jonasz gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
- jakub solka (WKS SFINKS Węgrów)
- Łukasz madejski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jonasz gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
- jakub gieraga (KSW Alien Łódź)
- kacper wryk (KSW Łuków)
- oskar dudziński (KSW Łuków)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- amelia prus (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- weronika włodarczyk (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- emilia czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- oliwia maj (X Fight Piaseczno)
- wioleta grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- angelika markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
- karolina skolimowska (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- felicja kubicka (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- nazar poliakovskyi (X Fight Piaseczno)
- aleksander ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- oskar Żabik (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kacper denkiewicz (FIGHT POINT Biała Podlaska)
- dorian radzikowski (KO Team Otwock)
- bartosz dobrowolski (X Fight Piaseczno)
- wiktor olczyk (KSW Alien Łódź)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- filip czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
- marcel wypych (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- marcel szwejkowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- yan opanasiuk (KSW Alien Łódź)
- wiktor krystosiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- adam bachman (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- filip wilczyński (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej)
- filip czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
- dawid tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- kacper kacprzak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- kacper górski (WKS SFINKS Węgrów)
- mikołaj prusinowski (KSW Łuków)
- stanisław przybylski (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- zuzanna drewniak (Striker Turek)
- natalia widawska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- pola stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- marika morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- maja białokozowicz (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- hanna wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- emilia krasuska (KSW Łuków)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- martyna lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- julia radomyska (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jan moks (KSW Alien Łódź)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- kacper bielecki (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- tykhon sviatovets (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- michał wąsiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartosz daniluk (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- antoni jaguszewski (Knock-Out Team Bełchatów)
- kazimierz tokarski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- tomasz olczyk (KSW Alien Łódź)
- maksymilian kondracki (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- marcel szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- maciej paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- marcel gugułka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- marcin jandik (KSW Łuków)
- michał kruczek (KSW Łuków)
- maciej oponowicz (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- igor majkut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- sebastian czerski (KSW Łuków)
- alex siekierzyński (KSW Łuków)
- borys kaczorowski (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julia kopczyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- róża zaniewicz (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- malwina florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- gabriela przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- martyna musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- nela czechowska (Knock-Out Team Bełchatów)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 101
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- adam woźniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- marek kamiński (KT Legia Warszawa)
- adam augustyniak (Fight Club Radzymin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- sebastian nowachowicz (FIGHT POINT Biała Podlaska)
- krzysztof biaduń (Fight Club Radzymin)
- karol czycz (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jakub maliszewski (Hunter Kickboxing Łomża)
- piotr sieliwoniuk (X Fight Piaseczno)
- krzysztof nazarczuk (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- maciej cichocki (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- sebastian włodarski (Hunter Kickboxing Łomża)
- mikołaj dąbrowski (X Fight Piaseczno)
- viktor trefilov (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- przemysław całka (KO Team Otwock)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- jakub bonk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- paweł madziar (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- adrian najdziak (Fight Club Radzymin)
- konrad wiśniewski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- norbert krakowiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- jakub tokarski (Łaski Klub Sztuk Walki)
- radosław kuzia (UKS Sanda Płock)
- michał olszewski (UKS Sanda Płock)
- ignacy gaik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- damian szeliga (UKS Diament Pstrągowa)
- maciej pieniak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- bartłomiej rykaczewski (MKS Gimnazjon APIN Wyszków, Wyszków,)
- patryk glinka (X Fight Piaseczno)
- rafał wójcik (X Fight Piaseczno)
- dariusz woźnicki (KO Team Otwock)
- adrian amrozik (KO Team Otwock)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- krystian zegadło (Uniq Fight Club Warszawa)
- roman kartasheuski (KO Team Otwock)
- jakub gil (UKS Sanda Płock)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- paulina badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- karolina kuzawska (FIGHT POINT Biała Podlaska)
- gabriela sadkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- sylwia bancer (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- zuzanna piechowicz (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- zuzanna koszewska (KO Team Otwock)
- natalia wielgórska (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- wiktoria szerszeń (KO Team Otwock)
- natalia dulian (X Fight Piaseczno)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- damian bralewski (MKS Gimnazjon APIN Wyszków, Wyszków,)
- jakub kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- sebastian brzostek (UKS Fight Club Mrągowo)
- sebastian jędraś (X Fight Piaseczno)
- kacper krysiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- bartłomiej lasek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- krzysztof grabowski (Uniq Fight Club Warszawa)
- jakub jankowski (Uniq Fight Club Warszawa)
- bartosz stańczyk (UKS Fight Club Mrągowo)
- michał Śliwiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- filip nyśkiewicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- konrad zaniewicz (KSW Łuków)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- bartłomiej królik (Fight Club Radzymin)
- sebastian bąk (Fight Club Radzymin)
- anton bardabush (Fight Club Radzymin)
- alan korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
- adrian Śledziewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- Łukasz mazur (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- piotr piwowarski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- kamil guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- hubert lickiewicz (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- bartosz Ściński (Striker Turek)
- dawid wyszyński (Fight Club Radzymin)
- jakub Łatka (WKS SFINKS Węgrów)
- stanisław popielski (UKS Sanda Płock)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 13
- eryk kowieski (FIGHT POINT Biała Podlaska)
- krystian wąsik (Uniq Fight Club Warszawa)
- aleks szulc (Uniq Fight Club Warszawa)
- błażej szczepanek (UKS Fight Club Mrągowo)
- marek helak (X Fight Piaseczno)
- sebastian płochocki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- piotr sępkowski (Fight Club Radzymin)
- Łukasz strzelec (Łaski Klub Sztuk Walki)
- ernest krajda (Łaski Klub Sztuk Walki)
- kacper stelmasiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- patryk wójcik (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- jakub solka (WKS SFINKS Węgrów)
- Łukasz madejski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- szymon papuga (Łaski Klub Sztuk Walki)
- bartosz grudowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- jakub gieraga (KSW Alien Łódź)
- kacper wryk (KSW Łuków)
- oskar dudziński (KSW Łuków)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- julia muchla (FIGHT POINT Biała Podlaska)
- weronika błażejewicz (X Fight Piaseczno)
- julia nowacka (UKS Sanda Płock)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominika pruszczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- sandra nagaj (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- amelia prus (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- weronika włodarczyk (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- daria niciporuk (X Fight Piaseczno)
- emilia czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- katarzyna bajorek (MKS Gimnazjon APIN Wyszków, Wyszków,)
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- wioleta grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- angelika markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
- aleksandra paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- karolina skolimowska (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- szymon ciechowicz (Striker Turek)
- bartosz Ługowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- piotr tyrcz (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- adam wójtowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- patryk klimczak (KSW Alien Łódź)
- oskar pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- tomek laźmirski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- szymon zasowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- kuba pikuła (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- bartosz szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- rafał spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 15
- oskar kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- michał chromiński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- jakub puchalski (Hunter Kickboxing Łomża)
- mikołaj bałdyga (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- marcel bryk (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- krzysztof osadnik (KO Team Otwock)
- nazar poliakovskyi (X Fight Piaseczno)
- stanisław konrad (Łaski Klub Sztuk Walki)
- oskar podawczyk (Łaski Klub Sztuk Walki)
- eryk witczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- michał mrozik (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- mateusz roguski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- karol walczak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- aleksander ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- oskar Żabik (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- marcel pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
- mark stryzhii (Uniq Fight Club Warszawa)
- antoni wrona (Uniq Fight Club Warszawa)
- aleksander krejpowicz (Hunter Kickboxing Łomża)
- igor kozłowski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- dorian radzikowski (KO Team Otwock)
- bartosz dobrowolski (X Fight Piaseczno)
- dawid witkowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- mikołaj drzewiecki (Fight Club Radzymin)
- wiktor olczyk (KSW Alien Łódź)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- marcel wypych (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- marcel szwejkowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- dominik rajmuntowicz (Hunter Kickboxing Łomża)
- jakub niewiadomski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- tomasz Żołądek (KO Team Otwock)
- dominik marczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- fabian walczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- yan opanasiuk (KSW Alien Łódź)
- kosma gajewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- mikołaj komorzycki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- adam bachman (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- filip wilczyński (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej)
- dawid tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- borys pelczarski (Hunter Gym Bydgoszcz)
- kacper górski (WKS SFINKS Węgrów)
- antoni domagalski (KSW Alien Łódź)
- mikołaj prusinowski (KSW Łuków)
- stanisław przybylski (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- zuzanna drewniak (Striker Turek)
- liwia mika (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- natalia widawska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- marika morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- patrycja rzeźnik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
- hanna wojciuk (Hunter Gym Bydgoszcz)
- faustyna andrzejewska (Fight Club Radzymin)
- maja białokozowicz (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- oliwia woźniak (Striker Turek)
- kalina chodorowicz (Łaski Klub Sztuk Walki)
- julia duraj (Łaski Klub Sztuk Walki)
- klaudia głowińska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- amelia piwińska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- hanna wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- emilia krasuska (KSW Łuków)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia radomyska (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mikołaj madziar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- adam sewastianowicz (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- jakub strzaliński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- jan moks (KSW Alien Łódź)
- wojciech koszuta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- kacper bielecki (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- olgierd rzeźnik (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- błażej jagusiak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- sebastian majszczyk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- tykhon sviatovets (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- michał wąsiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- wadim leniarski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- stanisław szczuko (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- nikodem tomaszewski (KO Team Otwock)
- wojciech chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- bartosz daniluk (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kazimierz tokarski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- nikodem kazimierczak (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- tomasz olczyk (KSW Alien Łódź)
- maksymilian kondracki (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- tomasz wiśniewski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- antoni sosnowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- marcel gugułka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- timur kupriianov (KSW Alien Łódź)
- marcel szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- marcin jandik (KSW Łuków)
- michał kruczek (KSW Łuków)
- maciej oponowicz (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- olivier szczęsny (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- waldemar brzozowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- sebastian czerski (KSW Łuków)
- alex siekierzyński (KSW Łuków)
- borys kaczorowski (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julia kopczyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- róża zaniewicz (KSW Łuków)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 205
Formuła: piankowe palki
Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: -145 cm
Zgłoszonych zawodników: 2
- amelia turczyńska (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- zuzanna Żabik (X Fight Piaseczno)
Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: -135 cm
Zgłoszonych zawodników: 7
- wiktoria babilońska (X Fight Piaseczno)
- julia jaguszewska (Knock-Out Team Bełchatów)
- nadia cieślińska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- hanna mareczka (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
- marcela miros (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- eliza chabrowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- amelia turczyńska (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: +145 cm
Zgłoszonych zawodników: 3
- wojciech nowak (KO Team Otwock)
- filip orłowski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- miłosz szczęsny (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: -145 cm
Zgłoszonych zawodników: 8
- mateusz markowski (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej)
- filip kuśnierek (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- szymon deluga (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- filip orłowski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- bartosz fijałek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- wiktor turzyński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- aleksander matejko (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- miłosz szczęsny (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: -135 cm
Zgłoszonych zawodników: 15
- kacper szelaszuk (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej)
- piotr murdza (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej)
- gustaw elsner (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- wojciech nowak (KO Team Otwock)
- maciej leśkiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- krzysztof tracki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- paweł deluga (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- stanisław rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- wojtek madziar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- kamil oklesiński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- dawid wadas (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- marcela miros (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- eliza chabrowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- wiktor turzyński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- aleksander matejko (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 35
- Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno (9)
- Akademia Sportów Walki WATAHA (8)
- Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna (23)
- Fight Club Radzymin (10)
- FIGHT POINT Biała Podlaska (6)
- Hunter Gym Bydgoszcz (2)
- Hunter Kickboxing Łomża (5)
- Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa (27)
- Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno (8)
- Klub Sportowy Egida BIskupiec (2)
- Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie (24)
- Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki (40)
- Knock-Out Team Bełchatów (18)
- KO Team Otwock (16)
- KSW Alien Łódź (13)
- KSW Łuków (41)
- KT Legia Warszawa (2)
- Łaski Klub Sztuk Walki (21)
- MKS Gimnazjon APIN Wyszków, Wyszków, (3)
- NINJA ACADEMY WARSZAWA (39)
- Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka (2)
- Siedlecki Klub Sportowy Gladiator (11)
- Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska (5)
- Striker Turek (5)
- TOP TEAM POLAND, Warszawa (3)
- Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej (5)
- UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki (9)
- UKS Diament Pstrągowa (8)
- UKS Fight Club Mrągowo (3)
- UKS Sanda Płock (6)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (8)
- Uniq Fight Club Warszawa (7)
- UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów (5)
- WKS SFINKS Węgrów (19)
- Wołomińskie Centrum Sztuk Walki (2)
- X Fight Piaseczno (57)