Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 32Liczba zawodników w formule music-forms - 19
Liczba zawodników w formule point-fighting - 43
Liczba zawodników w formule kick-light - 165
Liczba zawodników w formule piankowe palki - 26
Liczba zawodników w formule music forms z bronia - 18
Łącznie zgłoszonych zawodników: 271
Zestawienie ogólne:
- music-forms Junior [mężczyźni]: 2
- music-forms Junior [kobiety]: 2
- music-forms Kadet starszy [kobiety]: 5
- music-forms Kadet mlodszy [mężczyźni]: 3
- music-forms Kadet mlodszy [kobiety]: 7
- point-fighting Dziewczynki []: 7
- point-fighting Chłopcy []: 20
- point-fighting Junior [mężczyźni]: 1
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 1
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 2
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 8
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 4
- kick-light Senior [mężczyźni]: 28
- kick-light Senior [kobiety]: 6
- kick-light Junior [mężczyźni]: 36
- kick-light Junior [kobiety]: 5
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 37
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 14
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 27
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 12
- piankowe palki Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki []: 9
- piankowe palki Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []: 17
- music forms z bronia Junior [mężczyźni]: 2
- music forms z bronia Junior [kobiety]: 1
- music forms z bronia Kadet starszy [kobiety]: 7
- music forms z bronia Kadet mlodszy [mężczyźni]: 3
- music forms z bronia Kadet mlodszy [kobiety]: 5
Formuła: music-forms
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktor zwierzyński (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- jakub woźny (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria gwiazdecka (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- maja królak (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- aleksandra Świder (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- karolina durka (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- gabriela szewczak (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- alicja saraczewska (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- urszula biardzka (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- filip stańczuk (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- bartosz sawicki (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- alan kiersztyn (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- wiktoria durka (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- zuzanna romaniuk (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- marcelina zygmunt (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- oliwia jastrzębska (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- michalina reda (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- zofia kiergielewicz (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- gabriela celińska-jakubowicz (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 19
Formuła: point-fighting
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -33kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- hanna safiańska (KSW Łuków)
- lena milewska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -30kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- amelia zabłocka (DAN Świdnik)
- karolina gajownik (KSW Łuków)
- nikola rosa (KSW Łuków)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -24kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- hanna mareczka (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
- eliza chabrowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: +36kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- mikołaj mazurek (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- jakub oponowicz (KSW Łuków)
- mikołaj koper (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -36kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksander matejko (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- miłosz szczęsny (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -33kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jan safiański (KSW Łuków)
- filip szaniawski (KSW Łuków)
- tymoteusz dzadz (KSW Łuków)
- alan rosa (KSW Łuków)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -30kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- nikodem gurdziel (KSW Łuków)
- marcel czubaszek (KSW Łuków)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -27kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jakub chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- tymon siwko (DAN Świdnik)
- nikodem gurdziel (KSW Łuków)
- kamil oklesiński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -24kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- jan pupiec (DAN Świdnik)
- jan tokarski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
- michał gajownik (KSW Łuków)
- kacper bartosiewicz (KSW Łuków)
- aleksander biadun (KSW Łuków)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartosz górny (MKS Mechanik Włodawa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- stanisław nowicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- alexandra jaskólska (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- jagoda karolewska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- Łukasz smereczyński (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- igor piotrowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- igor piotrowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- adrian niedek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- olaf siwko (DAN Świdnik)
- aleksander spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- igor kwiatkowski (DAN Świdnik)
- adrian niedek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- aleksandra dziwulska (MKS Mechanik Włodawa)
- kalina ponceleusz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- gabriela przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwia gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 43
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- patryk milewski (KS Victoria Kałuszyn)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- krystian belka (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- krzysztof sawicki (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
- wojciech koper (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- arkadiusz liszewski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maciej orzyłowski (Taurus Fight Club, Siedlce)
- krzysztof augustyniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- bartłomiej zych (KS Victoria Kałuszyn)
- norbert krakowiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- maciej macutkiewicz (Fight Center Dobre Miasto)
- viktor trefilov (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- mateusz przybiński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- mateusz janeczek (KS Victoria Kałuszyn)
- jakub tokarski (Łaski Klub Sztuk Walki)
- kamil Żelechowski (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
- Łukasz ciborowski (Fight Club Radzymin)
- krystian pietrucha (KO Team Otwock)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- marcin zielenkiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- ziemowit pietrucha (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- paweł madziar (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- wojciech semeniuk (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
- karol kwiatkowski (KO Team Otwock)
- adrian amrozik (KO Team Otwock)
- bartłomiej rykaczewski (MKS Gimnazjon APIN Wyszków)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- rafał sasin (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
- bartosz kempisty (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej)
- roman kartasheuski (KO Team Otwock)
- zhora simonyan (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- gabriela sadkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- karolina ostrowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- gabriela sadkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- marta rozbicka (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- sylwia gondek-winiarek (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- julia marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kacper frączyk (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- damian zyber (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- kamil skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- patryk sakowicz (Taurus Fight Club, Siedlce)
- bartosz górny (MKS Mechanik Włodawa)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- karol strugarek (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- bartosz jarek (Turkowski Klub Karate Turek)
- oliwier chwiałkowski (Turkowski Klub Karate Turek)
- jakub wasiak (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- bartłomiej lasek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- filip sójka (Center-Team Odolanów)
- sebastian rokicki (Fight Club Radzymin)
- kacper piecyk (X Fight Piaseczno)
- kacper wojtaczka (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- maciej mroczek (KS Victoria Kałuszyn)
- wiktor wieczorek (DAN Świdnik)
- wojciech redlin (Fight Club Radzymin)
- jakub nowak (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- bartosz sienicki (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- bartłomiej dugiełło (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
- jakub przepiórkowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- kacper stelmasiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- szymon papuga (Łaski Klub Sztuk Walki)
- Łukasz strzelec (Łaski Klub Sztuk Walki)
- ernest krajda (Łaski Klub Sztuk Walki)
- artur korzeniewski (KO Team Otwock)
- maciej więckowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- piotr sępkowski (Fight Club Radzymin)
- damian błaszczyk (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- filip tatara (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- jan rykaczewski (MKS Gimnazjon APIN Wyszków)
- sebastian płochocki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- juliusz przybylski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- hubert spinek (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej)
- aleks szulc (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- viktor kuzmenko (X Fight Piaseczno)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- vanessa Świątkowska (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- zuzanna pszczoła (Fight Club Radzymin)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- emilia czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- otylia chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- angelika markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kuba baranowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- wojciech parzych (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- bartosz Ługowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- oskar pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- adam wiśniewski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- szymon zasowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- rafał warzecha (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- tomek laźmirski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- rafał spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- mikołaj lewandowski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- jakub konowrocki (KO Team Otwock)
- kacper kuć (KS Victoria Kałuszyn)
- antoni banaszek (MKS Gimnazjon APIN Wyszków)
- michał chromiński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- aleksander ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- jan bochnak (Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów)
- fabian walczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- mikołaj rasiński (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- bartosz latawiec (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
- bartosz więckowski (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- dorian radzikowski (KO Team Otwock)
- karol walczak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- igor kozłowski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- kosma gajewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- mikołaj komorzycki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- dawid tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- antoni kwapisz (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
- tobiasz jarosz (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- gabriel sobiczewski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- miłosz hućko (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- jakub niewiadomski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- filip wilczyński (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej)
- sebastian skowron (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- aleksander goncharuk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- tomasz dominik kowalski (MKS Gimnazjon APIN Wyszków)
- stanisław grala (X Fight Piaseczno)
- michał sosnowski (KO Team Otwock)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- zuzanna gwizdała (Łaski Klub Sztuk Walki)
- alexandra jaskólska (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- jagoda karolewska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- oliwia nizioł (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- magdalena szczęśniak (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- klaudia głowińska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- nikola michałowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- kalina chodorowicz (Łaski Klub Sztuk Walki)
- julia palińska (Łaski Klub Sztuk Walki)
- sofia ubler (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- klaudia głowińska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- lena frącala (Turkowski Klub Karate Turek)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natalia fryt (Łaski Klub Sztuk Walki)
- hanna wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- Łukasz smereczyński (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mikołaj madziar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- bartosz archacki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- krzysztof konkowski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub keller (KSW Łuków)
- adam sewastianowicz (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- michał kowalski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- jakub strzaliński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- błażej witowski (Taurus Fight Club, Siedlce)
- wojciech koszuta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- błażej jagusiak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- michał wąsiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- błażej sroka-stański (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- aleksander skup (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- tykhon sviatovets (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
- kacper bielecki (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
- nikodem borzęcki (KO Team Otwock)
- wadim leniarski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- bartosz centkowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- nikodem tomaszewski (KO Team Otwock)
- wojciech chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- antoni sosnowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- nikodem kazimierczak (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- witold murczkiewicz (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- kazimierz tokarski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
- aleksander spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- sebastian czerski (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julia kondracka (KSW Łuków)
- alicja pskiet (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- nadia stanik (Łaski Klub Sztuk Walki)
- gabriela przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maja florczyk (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- aleksandra dziwulska (MKS Mechanik Włodawa)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- zuzanna marzec (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- aneta głasek (KO Team Otwock)
- oliwia gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- laura marzec (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksandra wróblewska (Studio Treningu Kickboxing Wróblewski Mława)
- pola ciok (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 165
Formuła: piankowe palki
Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: -145 cm
Zgłoszonych zawodników: 3
- angelika niedek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- bianka kaczmarek (MKS Mechanik Włodawa)
- eliza chabrowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: -135 cm
Zgłoszonych zawodników: 6
- amelia zabłocka (DAN Świdnik)
- nadia cieślińska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
- hanna mareczka (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
- eliza chabrowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- lena milewska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- angelika niedek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: +145 cm
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktor turzyński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- miłosz szczęsny (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: -145 cm
Zgłoszonych zawodników: 5
- wiktor turzyński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- bartosz fijałek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- natan włodarczyk (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- natan procyk-chołodecki (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- miłosz szczęsny (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: -135 cm
Zgłoszonych zawodników: 10
- jan tokarski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
- krystian czerski (KSW Łuków)
- franciszek ochnik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- tymon siwko (DAN Świdnik)
- kamil oklesiński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- filip przybył (KKS Włókniarz 1925 Kalisz)
- bartłomiej maćkowiak (KKS Włókniarz 1925 Kalisz)
- aleksander matejko (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- wojtek madziar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- mikołaj koper (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 26
Formuła: music forms z bronia
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktor zwierzyński (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- jakub woźny (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- maja królak (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- aleksandra Świder (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- nikola kiersztyn (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- zuzanna klonowska (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- karolina durka (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- gabriela szewczak (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- alicja saraczewska (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- urszula biardzka (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- filip stańczuk (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- bartosz sawicki (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- alan kiersztyn (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- marcelina zygmunt (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- oliwia jastrzębska (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- michalina reda (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- zofia kiergielewicz (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
- gabriela celińska-jakubowicz (Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 18
- Center-Team Odolanów (1)
- DAN Świdnik (8)
- Fight Center Dobre Miasto (1)
- Fight Club Radzymin (5)
- GKS FIGHTER TRZEBNICA (15)
- KKS Włókniarz 1925 Kalisz (2)
- Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA (6)
- Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno (9)
- Klub Sportowy Egida BIskupiec (1)
- Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki (53)
- KO Team Otwock (11)
- KS Victoria Kałuszyn (5)
- KSW Łuków (18)
- Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN (7)
- Łaski Klub Sztuk Walki (15)
- MKS Gimnazjon APIN Wyszków (4)
- MKS Mechanik Włodawa (5)
- NINJA ACADEMY WARSZAWA (7)
- Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion (5)
- Siedlecki Klub Sportowy Gladiator (15)
- Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów (1)
- Stowarzyszenie Sportowe Kawashi Siedlce (37)
- Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska (4)
- Studio Treningu Kickboxing Wróblewski Mława (1)
- Taurus Fight Club, Siedlce (3)
- Turkowski Klub Karate Turek (3)
- Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej (4)
- UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki (10)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (3)
- UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów (6)
- Wołomińskie Centrum Sztuk Walki (3)
- X Fight Piaseczno (3)