Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 60Liczba zawodników w formule kick-light - 210
Liczba zawodników w formule full-contact - 11
Liczba zawodników w formule low-kick - 27
Liczba zawodników w formule K1 Rules - 39
Łącznie zgłoszonych zawodników: 287
Zestawienie ogólne:
- kick-light Senior [mężczyźni]: 70
- kick-light Senior [kobiety]: 19
- kick-light Junior [mężczyźni]: 46
- kick-light Junior [kobiety]: 21
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 54
- full-contact Senior [mężczyźni]: 11
- low-kick Junior starszy [mężczyźni]: 27
- K1 Rules Senior [mężczyźni]: 39
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- jakub raczyński (KSW Szczecinek)
- sebastian karkoszka (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
- bartosz tomaszewski (KKT Bałtyk Koszalin)
- rafał gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- Łukasz zawiła (Falcon Kickboxing)
- piotr dąbrowski (Berserkers team Kołobrzeg)
- robert bogdański (Wataha Łobez)
- jacek kozłowski (SMOK Toruń)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- maciej marczewski (Akademia Sportów Walki SPARTA Koszalin)
- patryk gęsicki (Berserkers team Kołobrzeg)
- patryk kamiński (DRACHE- Leszno)
- marcin witkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- joachim Żołnowski (PCNP Rebelia Kartuzy)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- mateusz symoczko (KKT Bałtyk Koszalin)
- tomasz bednarek (KKT Bałtyk Koszalin)
- kacper kotŁowski (KKT Bałtyk Koszalin)
- jakub głowacki (Wataha Łobez)
- patryk lubiński (Champion Gdańsk)
- mikołaj krause (PCNP Rebelia Kartuzy)
- mariusz nowak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- maciej krawczyk (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- paweł mikołajczak (KSW Witankowo)
- maciej Świercz (Falcon Kickboxing)
- wojciech dyła (Wataha Łobez)
- mateusz lędźwa (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- filip szulgo (Home og Champions)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 16
- bartłomiej mienciuk (KSW Szczecinek)
- nikolas ambroziewicz (KS Wojownik Szczecin)
- adrian sagan (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- szymon karczmarz (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
- bartłomiej leykowski (PCNP Rebelia Kartuzy)
- daniel Świderski (KKT Bałtyk Koszalin)
- dariusz szymaŃski (KKT Bałtyk Koszalin)
- mateusz Żydecki (KKT Bałtyk Koszalin)
- adrian bednarczyk (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
- dominik zielonka (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
- Łukasz kadłubiec (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- damian jagodnicki (SKT Tiger Dzierżoniów)
- rafał okleja (ALKON Szczecin)
- adam wróbel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- mateusz szymczak (PCNP Rebelia Kartuzy)
- adam kryszewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 15
- jakub garcki (Agoga Gym Lębork)
- patryk smoleński (Berserkers team Kołobrzeg)
- Łukasz dański (Klub Sportowy Samuraj)
- andrzej merc (Cholew-Sport Police)
- damian zaŁĄszczyk (KKT Bałtyk Koszalin)
- bartosz malec (KKT Bałtyk Koszalin)
- kamil Świder (KKT Bałtyk Koszalin)
- bartosz kalisz (Berserkers team Kołobrzeg)
- przemysław kaleta (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- paweł pokorski (UKS Sanda Płock)
- patryk orzechowski (SKT Tiger Dzierżoniów)
- filip culepa (ALKON Szczecin)
- maciej kulaszewicz (PCNP Rebelia Kartuzy)
- karol weyer (PCNP Rebelia Kartuzy)
- miłosz szymczak (PCNP Rebelia Kartuzy)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- adrian korkus (KSW Szczecinek)
- adrian klim (Ragnarok Białystok)
- artur gierczak (Home og Champions)
- przemysław górny (Valiant Gold Team)
- marek szczepański (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- nikodem bigus (PCNP Rebelia Kartuzy)
- kamil mateja (PCNP Rebelia Kartuzy)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- Łukasz damian (KSW Szczecinek)
- marcin nasiadko (X Fight Piaseczno)
- arek peroński (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
- andrzej szewczyk (KKT Bałtyk Koszalin)
- tomasz wozniak (Berserkers team Kołobrzeg)
- mateusz wojtasik (ALKON Szczecin)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- paulina batorzyńska (X Fight Piaseczno)
- bernadeta miga (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- paulina batorzyńska (X Fight Piaseczno)
- natalia panas (Palestra Warszawa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- emilia czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
- natalia panas (Palestra Warszawa)
- natasza wiśniewska (ALKON Szczecin)
- agata sepko (PCNP Rebelia Kartuzy)
- joanna węsiora (PCNP Rebelia Kartuzy)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maria jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)
- katarzyna burczak (KKT Bałtyk Koszalin)
- oliwia lóźniewska (CSW Champion Lubawa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- angelika ziętek -czeszak (Bersekers Team Stargard)
- katarzyna kalka (ALKON Szczecin)
- malwina strzelecka (KSW POLICE)
- kamila przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- martyna stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
- ewa boś (SKF Boksing Zielona Góra)
- Żaneta cieśla (Legion Głogów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kacper dąbrowski (SMOK Toruń)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- piotr paczkowski (SKF Boksing Zielona Góra)
- robert gmurowski (Falcon Kickboxing)
- patryk karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- krzysztof ellmann (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
- damian molenda (Falcon Kickboxing)
- przemysław werbowicz (Wataha Łobez)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- rafał jaworski (UKS Sanda Płock)
- roman bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- patryk jagielski (A&W Team Obrowo)
- patryk zazdżyk (A&W Team Obrowo)
- michał konkel (PCNP Rebelia Kartuzy)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- jakub kulik (Wataha Łobez)
- Łukasz kłosiński (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- cezary wrzesiński (SMOK Toruń)
- adam dąbrowski (SMOK Toruń)
- szymon maćków (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- rafał grat (KSW Szczecinek)
- hubert moszczyński (KSW Szczecinek)
- marcel skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
- miłosz cieloszczyk (Champion Gdańsk)
- piotr bębnik (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
- hubert amiławski (Falcon Kickboxing)
- kacper jedynowicz (Falcon Kickboxing)
- dawid kemprowski (Berserkers team Kołobrzeg)
- piotr hinc (A&W Team Obrowo)
- bartłomiej arent (PCNP Rebelia Kartuzy)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 12
- maciej pokusa (KSW Szczecinek)
- wojciech urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- dominik marczak (ALKON Szczecin)
- daniel losoń (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
- dawid kleinert (Kickboxing Czajków)
- jakub michaŁkiewicz (KKT Bałtyk Koszalin)
- damian gadulski (CSW Champion Lubawa)
- radosław kuzia (UKS Sanda Płock)
- tomasz lasota (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
- grzegorz błotnicki (A&W Team Obrowo)
- eliasz kania (A&W Team Obrowo)
- nikolas rabkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- patryk Łapacz (KS Czerwony SMOK Poznań)
- przemysław kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
- tomasz tykwiński (Falcon Kickboxing)
- eryk jóskowski (Champion Gdańsk)
- piotr stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
- paweł grzymała (UKS Sanda Płock)
- patryk kłodawski (A&W Team Obrowo)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- zuzanna kobek (Champion Gdańsk)
- paulina stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- agata fijałkowska (UKS Sanda Płock)
- cecylia somska (LKSW Pomorze Świnoujście)
- jagoda strzyżewska (PCNP Rebelia Kartuzy)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- aurelia bednarska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- patrycja ryńska (Champion Gdańsk)
- julia blatkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- dominika gapińska (A&W Team Obrowo)
- agata trepczyk (PCNP Rebelia Kartuzy)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- samanta jędzura (KS Wojownik Szczecin)
- wiktoria kolczyk (Champion Gdańsk)
- katarzyna grochowina (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- paulina domagała (Champion Gdańsk)
- zuzanna jaśkiewicz (KSW Gorzów)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- natalia wajman (Legion Głogów)
- julia Świca (Legion Głogów)
- klaudia kozłowska (UKS Sanda Płock)
- aleksandra mądraszewska (Champion Gdańsk)
- wiktoria karbowska (A&W Team Obrowo)
- anita cybula (PCNP Rebelia Kartuzy)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- klaudiusz rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- marcin treder (PCNP Rebelia Kartuzy)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- hubert remin (SKT Tiger Dzierżoniów)
- konrad mroczek (KSW Szczecinek)
- bartek jackowiak (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
- jakub zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
- damian abramowicz (Ragnarok Białystok)
- michał błotnicki (A&W Team Obrowo)
- armin wilczewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 14
- mikołaj Świokła (KSW Szczecinek)
- mateusz foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- bartosz Śróda (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
- krzysztof geburek (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
- dawid hali (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
- dawid zawitowski (Champion Gdańsk)
- maksymilian palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
- dawid Łoszkowski (ALKON Szczecin)
- bartosz dawidowski (PCNP Rebelia Kartuzy)
- hubert sikora (Center Team Odolanów)
- juliusz jeneralski (A&W Team Obrowo)
- igor jarmuż (A&W Team Obrowo)
- tomasz dobosiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- dawid kułaga (MUAY THAI GYM KOSZALIN)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- jakub gałan (KSW Szczecinek)
- gerard mroczek (KSW Szczecinek)
- damian stelmach (LZS POPRAWA Siedlików)
- krzysztof kruzel (Agoga Gym Lębork)
- cezary nowak (SMOK Toruń)
- jonatan babińczuk (Ragnarok Białystok)
- szymon sztachelek (SKT Tiger Dzierżoniów)
- igor wełnowski (SMOK Toruń)
- mateusz dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- filip jaskuła (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- stanisław urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- jakub Śróda (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
- michał kornacki (CSW Champion Lubawa)
- jakub leliwa (CSW Champion Lubawa)
- maciej sypuła (Wataha Łobez)
- gabriel paczesny (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- miłosz mitrofaniuk (SKT Tiger Dzierżoniów)
- kacper słyk (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jakub piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- wiktor gryglak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominik jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików)
- grzegorz borowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- dominik wasilewski (KSW Szczecinek)
- maciej apanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- remigiusz czeponis (KSW Gorzów)
- filip kucharczyk (KSW Gorzów)
- nikolas szczepaniak (KSW Gorzów)
- oskar sobański (SMOK Toruń)
- radosław zalewski (SKT Tiger Dzierżoniów)
- cezary pietras (ALKON Szczecin)
- wiktor trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 210
Formuła: full-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- marcin Żuk (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
- filip karbownik (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
- błażej szymański (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- piotr adamczyk (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- robert krasoń (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
- piotr hawrasz (Berserkers Team Szczecin)
- jakub pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
- dawid Żabierek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- michał krawczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- damian tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- michał pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 11
Formuła: low-kick
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- alan suski (Berserkers team Kołobrzeg)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- samuel nowak (KS Czerwony SMOK Poznań)
- piotr paczkowski (SKF Boksing Zielona Góra)
- hubert izydorkiewicz (Striker Turek)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominik bala (Legion Głogów)
- michał niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- tomasz kuberski (KS Czerwony SMOK Poznań)
- kamil sip (Kickboxing Czajków)
- aleksander drzewiecki (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- patryk wiśniewski (Jatubaht Szczecin)
- kamil kaniewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mateusz biniek (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
- dawid barczak (Center Team Odolanów)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dionizy warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- damian dajcz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
- jakub pichola (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- oliwer strzeboński (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
- dawid avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- krystian biś (KSW POLICE)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- damian bugalski (Hulk Team Police)
- piotr lentz (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
- dawid gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- mateusz kupijaj (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
- jakub wełnowski (SMOK Toruń)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- przemysław kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
- filip rychwalski (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
- piotr stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 27
Formuła: K1 Rules
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- andrzej sabaciński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
- paweł dąbkowski (ALKON Szczecin)
- Łukasz szmajda (SMOK Toruń)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marek kedzierski (Golden Dragon Bydgoszcz)
- marek woroncow (KKT Bałtyk Koszalin)
- patryk grabowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- michał kuberski (KS Czerwony SMOK Poznań)
- maksymilian mystek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- michaŁ krasnostawski (KKT Bałtyk Koszalin)
- przemysław rudnicki (SMOK Toruń)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 13
- jędrzej durski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- damian waluch (Golden Dragon Bydgoszcz)
- mateusz sroka (CSW Champion Lubawa)
- Łukasz grabowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
- patryk juszkiewicz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
- filip makowski (SMOK Toruń)
- marcin kalinowski (SMOK Toruń)
- dawid drost (SMOK Toruń)
- Łukasz olszewski (SMOK Toruń)
- ireneusz ziółkowski (Berzerkers Team Szczecin)
- tomasz duda (Jatubaht szczecin)
- adrian bielecki (MUAY THAI GYM KOSZALIN)
- mariusz tarwid (MUAY THAI GYM KOSZALIN)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- remigiusz golanowski (Kickboxing Czajków)
- aleksander Śnihur (Jatubaht Szczecin)
- daniel dajcz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- grzegorz zachara (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- kamil dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
- krzysztof małecki (Legion Głogów)
- piotr kruszyński (SMOK Toruń)
- mateusz białecki (SMOK Toruń)
- wojciech zając (SMOK Toruń)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mateusz otto (KSW Szczecinek)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- max korovyakovskiy (KKT Bałtyk Koszalin)
- mariusz lach (Legion Głogów)
- michał gwaj (Ragnarok Białystok)
- jerzy zambrzycki (SMOK Toruń)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maciej obojski (Golden Dragon Bydgoszcz)
- damian roll (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 39
- A&W Team Obrowo (11)
- Agoga Gym Lębork (2)
- Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno (3)
- Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra (8)
- Akademia Sportów Walki SPARTA Koszalin (1)
- ALKON Szczecin (11)
- Bersekers Team Stargard (1)
- Berserkers team Kołobrzeg (7)
- Berserkers Team Szczecin (1)
- Berzerkers Team Szczecin (1)
- Center Team Odolanów (2)
- Champion Gdańsk (9)
- Cholew-Sport Police (1)
- CSW Champion Lubawa (5)
- DRACHE- Leszno (1)
- Falcon Kickboxing (9)
- Golden Dragon Bydgoszcz (3)
- Home og Champions (2)
- Hulk Team Police (1)
- Jatubaht szczecin (3)
- Kickboxing Czajków (3)
- KKS Sporty Walki Poznań (2)
- KKT Bałtyk Koszalin (16)
- Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń (6)
- Klub Sportowy Mistral Wojkowice (6)
- Klub Sportowy Pretorium Poznań (5)
- Klub Sportowy Samuraj (1)
- Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin (2)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (4)
- KS Czerwony SMOK Poznań (6)
- KS Wojownik Szczecin (2)
- KSW Gorzów (4)
- KSW POLICE (2)
- KSW Szczecinek (14)
- KSW Witankowo (1)
- KTS-K GOSRiT Luzino (1)
- Legion Głogów (6)
- LKSW Pomorze Świnoujście (1)
- LZS POPRAWA Siedlików (2)
- MUAY THAI GYM KOSZALIN (3)
- MUKSW FF SPORT OPOCZNO (3)
- Palestra Warszawa (2)
- PCNP Rebelia Kartuzy (20)
- Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER (12)
- Ragnarok Białystok (4)
- SKF Boksing Zielona Góra (9)
- SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin (2)
- SKT Tiger Dzierżoniów (7)
- SMOK Toruń (18)
- Striker Turek (1)
- Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław (2)
- Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań (3)
- UKS Dragon Gorzów Wielkopolski (18)
- UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec (3)
- UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry (5)
- UKS Sanda Płock (6)
- Valiant Gold Team (1)
- Wataha Łobez (6)
- Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe (1)
- X Fight Piaseczno (4)