Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki z Turnieju eliminacyjnego z Mistrzostw Polski w wersji Light Conact, Krynica Zdrój 11.01.2014

11.01.2014
W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr1 im.Ratowników Górskich ( 11.01.2014) w Krynicy-Zdroju odbył się turniej kickboxingu w wersji light contakt,w którym wystartowało siedemdziesięciu dwóch zawodników i zawodniczek z ośmiu klubów.drużynowo zwyciężył krynicki Jas-pol przed Diamentem Pstrągowa i Fenixem Krzyżówka.Najlepszą zawodniczka wybrano Monikę Kędzierską z Sparty Chrzanów a najlepszym zawodnikiem Krzysztofa Kucharzyka z Diamentu Pstrągowa. Z naszej strony chcemy serdecznie podziękować panu dyrektorowi Antoniemu Głąbowi i burmistrzowi Krynicy dr Dariuszowi Reśko za pomoc w organizacji turnieju.Z naszego teamu na wyróżnienie zasługują :Zuzanna Kulig,Krystian Rożkowicz,Klaudia Cichoń,Jakub Jurek,Kacper Kwak i Jolanta Cichoń.

KOMUNIKAT ZAWODÓW
Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w wersji light contact
Krynica-Zdrój 11.01.2014

Organizator zawodów LUKS JAS-POL Krynica Zdrój
Liczba zawodniczek i zawodników: 72
W zawodach wzięło udział 8 klubów
POINFIGHTING:
WALKI SPARINGOWE CHŁOPCY (ukończone 7, 8, 9 lat)­walki zadaniowe:
-24 kg:
1) Kacper Kwak (JAS-POL)
2Adam Rzemiński (Gladiator Binczarowa)
3) Bartosz Mucha (Gladiator Binczarowa)
- 32 kg:
1) Nowak Szymon (Gladiator Binczarowa)
2) Jakub Fabiś (JAS-POL)
3) Jakub Wilczyński (JAS-POL)
-37 kg:
1) Dariusz Matusik (Gladiator Binczarowa)
2) Kacper Zając (Gladiator Binczarowa)
3 Jakub Jurek (JAS-POL)
WALKI SPARINGOWE DZIEWCZĘTA (ukończone 7, 8, 9 lat)­walki zadaniowe:
- 32 kg:
1) Anna Nosal (Gladiator Binczarowa)
2) Aleksandra Dąbrowska (JAS-POL)
3) Zuzanna Kulig (JAS-POL)
LIGHT CONTACT
SENIORKI -60 kg
1) Monika Kędzierska (Sparta Chrzanów)
2) Klaudia Cichoń (JAS-POL)
KADETKI STARSZE -50 kg
1) Ewa Cichoń (JAS-POL)
2) Wiktoria Łomnicka (JAS-POL)
3) Sara Spyrka (Fenix)
KADETKI STARSZE -60 kg
1) Sylwia Bancer (Diament Pstrągowa)
2) Julia Multarzyńska (JAS-POL)
2) Aleksandra Kucharczyk (Mix Team)
3) Gabriela Pazgan (JAS-POL)
KADETKI MŁODSZE -50 kg
1) Małgorzata Ogórek (JAS-POL)
KADETKI STARSZE -65kg
1) Jolanta Cichoń (JAS-POL)
2) Kamila Kalek (Mix-Team)
SENIORZY -74 kg
1) Rafał Skraba (FENIX)
2) Grzegorz Graboń (Sparta Chrzanów)
SENIORZY -84 kg
1) Damian Spyrka (FENIX)
2) Bartłomiej Guzik (Sparta Chrzanów)
SENIORZY -94 kg
1) Konrad Matuszczyk (Mix Team)
2) Richard Kotucek (Edymax)
2) Michał Gryboś (Sparta Chrzanów)
SENIORZY +94 kg
1) Sebastian Tomczyk (Mix Team)
JUNIORZY -57 kg
1) Krystian Różkowicz (JAS-POL)
2) Krystian Syrka (Fenix)
JUNIORZY -63 kg
1) Krzysztof Kucharzyk (Diament Pstrągowa)
2) Dominik Gryzło (JAS-POL)
3) Wojciech Olejnik (Fenix)
3) Jakub Mucha (Gladiator Binczarowa)
JUNIORZY -69 kg
1) Szymon Drapała (Diament Pstrągowa)
2) Szczepan Sekuła (Fenix)
3) Maciej Skraba (Fenix)
3) Jaro Plec (Bardejov)
JUNIORZY -74 kg
1) Konrad Tarabuła (Sparta)
2) Kamil Gancarczyk (JAS-POL)
KADET STARSZY -57 kg
1) Konrad Domagała (MUKS Choy Lee Fut)
2) Paweł Kiklica (Fenix)
3) Wojciech Maślanka (JAS-POL)
3) Kamil Plec (Bardejov)
KADET STARSZY -63 kg
1) Patryk Puchała (Mix Team)
2) Stanislaw Kolcun (Edymax)
KADET STARSZY -69 kg
1) Konrad Garncarczyk (JAS-POL)
2) Piotr Szeptak (Fenix)
3) Michał Harwes (Sparta Chrzanów)
KADET MŁODSZY -32kg
1) Antoni Chrostowski (Mix Team)
2) Sebastian Lach (JAS-POL)
KADET MŁODSZY -37kg
1) Szymon Myjak (Fenix)
2) Michał Wachna (JAS-POL)
KADET MŁODSZY -47kg
1) Adrian Bajtel (JAS-POL)
2) Maciej Kucharczyk (Mix-Team)
KADET MŁODSZY -52kg
1) Gabriel Biernacki (Mix Team)
2) Aleks Wilczyński (JAS-POL)
KADET MŁODSZY +57kg
1) Gabriel Hnatkiewicz (JAS-POL)
1) Krzysztof Motyka (JAS-POL)
2) Jakub Walaszczyk (Mix Team)
Skład komisji sędziowskiej:
Dariusz Sajdak - Muszyna - sędzia główny
Ewa Bulanda- Nowy sącz
Maciej Bajtel - Muszyna
Sławomir Grzebyk- Krynica-Zdrój
Damian Piszczek- Berest
Mirosław Michalski- Toruń
Angelika Matuła Krynica-Zdrój
Edyta Tokarz- Nowy Sącz
Amadeusz Kwiatkowski- Binczarowa
Arleta Oleksy- Grybów
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL