Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski K-1 Seniorów i Low-kick Juniorów

10.06.2011
Komunikat zawodów Polskiego Związku Kickboxingu
Mistrzostwa Polski K-1 Rules Seniorów
i Mistrzostwa Polski kickboxing Low-Kick Juniorów

Skarżysko-Kamienna,10-12.VI.2011

Sędzia Główny: Hajducki Waldemar (Mogilno)
Delegat Związku: Różalski Zygmunt (Płock)
1. Kacperski Krzysztof (Pasłęk)
2. Wielgosz Waldemar (Pasłęk)
3. Mazurek Józef (Kraków)
4. Półtorak Sławomir (Siematycze)
5. Gumowska Anna (Warszawa)
6. Biernacki Jarosław (Zielona Góra)

1. Zawistowski Ryszard (Pasłęk)
2. Żychliński Krzysztof (Piaseczno)
3. Kaczmarczyk Waldemar (Kraków)
4. Saganek Marek (Garwolin)
5. Matusik Dariusz (Węgrów)
6. Pudlicki Albin (Leszno)

Statystyki zawodów
Ilość zawodników: 232
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:
Juniorki Low-Kick: 14 Juniorzy Low-Kick: 95 Seniorki K1: 21 Seniorzy K1: 102

Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych:
Juniorki Low-Kick -48kg - 3, -52kg - 2, -56kg - 5, -60kg - 3, -70kg - 1,
Juniorzy Low-Kick -51kg - 3, -54kg - 6, -57kg - 3, -60kg - 9, -63.5kg - 13, -67kg - 14, -71kg - 14,
-75kg - 13, -81kg - 11, -86kg - 5, +91kg - 4,
Seniorki K1 -48kg - 3, -52kg - 4, -56kg - 6, -60kg - 3, -65kg - 3, -70kg - 2,
Seniorzy K1 -54kg - 2, -57kg - 5, -60kg - 6, -63.5kg - 8, -67kg - 10, -71kg - 12, -75kg - 13, -81kg-19, -86kg - 12, -91kg - 7, +91kg - 8,
Ilość klubów: 60

Juniorki Low-Kick
-48kg
1. Patrycja Kamińska (Legion Głogów)
2. Kinga Ślaz (Rajewski Team)
3. Paulina Sobńska (OKK Oświęcim)
-52kg
1. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)
2. Katarzyna Palicka (Legion Głogów)
-56kg
1. Sylwia Juśkiewicz (UKS "SHI-KON" Łódź)
2. Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)
3. Marta Jabłońska (Beskid Dragon) Iza Ogrodnik (Legion Głogów)
-60kg
1. Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
2. Aleksandra Piasecka (Hunter Gym Bydgoszcz)
3. Kornelia Kieloch (Beskid Dragon)
-70kg
1. Karolina Dziedzic (Diament Pstrągowa)

Juniorzy Low-Kick
-51kg
1. Kamil Grodzki (Diament Pstrągowa)
2. Rafał Krasuski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
3. Sebastian Kobyliński (TKKF Siedlce)
-54kg
1. Kamil Kuternoga (UKS Barbakan Kraków)
2. Sebastian Stobiecki (Rajewski Team)
3. Karol Marciniszyn (TKKF Olimp Legnica) Łukasz Maciejowski (UKS Barbakan Kraków)
-57kg
1. Mateusz Rajewski (Rajewski Team)
2. Michał Piszczek (Radomski Klub Taekwon-do)
3. Sebastian Liszka (Puncher Wrocław)
-60kg
1. Michał Polak (KS GWIAZDA Bydgoszcz)
2. Krzysztof Izdebski (UKS Twierdza Zamość)
3. Adrian Banaszewski (Kyokushin Skarżysko-Kam) Mateusz Głąb (Legion Głogów)
-63.5kg
1. Maciej Grzegorzewski (HUMAN Białystok)
2. Łukasz Wronowski (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
3. Bartłomiej Sobieraj (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec) Sebastian Rajewski (Rajewski Team)
-67kg
1. Maciej Garbaczewski (TKKF Siedlce)
2. Adrian Grabarczyk (UKS Sanda Płock)
3. Damian Podkowa (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec) Marcin Marciszewski (TKKF Siedlce)
-71kg
1. Kamil Łagunionek (Corpus Gdańsk)
2. Dominik Pazdan (Diament Pstrągowa)
3. Dawid Kaczyński (UKS WILK GRAJEWO) Antoni Maliszewski (Palestra Warszawa)
-75kg
1. Igor Bzówka (GKS CHAMPION Gdańsk)
2. Piotr Purcki (Elbląski Klub Karate)
3. Hubert Kamienik (BKB Team Brzeziny) Maciej Lis (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
-81kg
1. Maciej Szcześniak (SK Kick Boxing Kielce)
2. Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
3. Michał Tochman (Rickard Fight Club) Tomasz Fabian (OKK Oświęcim)
86kg
1. Damian Bonarowski (GKS CHAMPION Gdańsk)
2. Adrian Pacak (RKOK)
3. Bartosz Płaska (Beskid Dragon) Dariusz Tomala (HALNY Nowy Sącz)
+91kg
1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
2. Babak Imanzade (KSW Włocławek)
3. Mateusz Szopiński (Fight Club Knurów) Michał Rzewuski (TKKF Siedlce)
Seniorki K1
-48kg
1. Angelika Grońska (AKS NIWKA Sosnowiec)
2. Joanna Bartosz (UKS Barbakan Kraków)
3. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
-52kg
1. Urszula Sokalska (GKS CHAMPION Gdańsk)
2. Paulina Suska (Radomski Klub Taekwon-do)
3. Paulina Łukomska (SKF Boksing Zielona Góra) Joanna Gutowska (KS Piaseczno)
-56kg
1. Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)
2. Marta Chojnoska (Centrum Sportów Walki Płock)
3. Małgorzata Dymus (Scorpion Krępice) Karolina Babińska (Legion Głogów)
-60kg
1. Kinga Siwa (TKKb SMOK)
2. Agata Warzybok (FIGHTER Wrocław)
3. Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)
-65kg
1. Kamila Bałanda (GKS CHAMPION Gdańsk)
2. Agnieszka Drejer (GKS CHAMPION Gdańsk)
3. Róża Gumienna (FIGHTER Wrocław)
-70kg
1. Marta Waliczek (Beskid Dragon)
2. Justyna Woźniak (KOBE-GYM Gdynia)

Seniorzy K1
-54kg
1. Piotr Duda (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
2. Piotr Kęcik (Hunter Gym Bydgoszcz)
-57kg
1. Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
2. Kamil Ekert (Palestra Warszawa)
3. Piotr Nowaczyk (KS CZERWONY SMOK) Konrad Szymanowski (HUMAN Białystok)
-60kg
1. Leszek Kulik (Radomski Klub Taekwon-do)
2. Kacper Narloch (Cholew - Sport Police)
3. Michał Królik (Paco Team Katowice) Arkadiusz Drohomirecki (Beskid Dragon)
-63.5kg
1. Maciej Domińczak (Legion Głogów)
2. Jakub Jasion (PSSW TOM CENTER)
3. Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz) Łukasz Walczak (Paco Team Katowice)
-67kg
1. Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)
2. Piotr Kobylański (KOBE-GYM Gdynia)
3. Kamil Korycki (Radomski Klub Taekwon-do) Łukasz Gawlik (PSSW TOM CENTER)
-71kg
1. Marcin Parcheta (Nak Muay Szczecin)
2. Adrian Kołciuk (AZS PW)
3. Tomasz Lipiński (Ks Jedi Boxing Zielona Góra) Jakub Jakubowski (UKS Akrobata Tarczyn)
-75kg
1. Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
2. Artur Szychowski (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
3. Mateusz Rycerski (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec) Hubert Rycerski (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
-81kg
1. Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa)
2. Mateusz Piskorz (Palestra Warszawa)
3. Piotr Stuszewski (Palestra Warszawa) Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa)
-86kg
1. Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lublin)
2. Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)
3. Paweł Leniartek (UKS Barbakan Kraków) Radosław Rydzewski (SK Kick Boxing Kielce)
-91kg
1. Tomasz Tarnacki (HUMAN Białystok)
2. Paweł Manikowski (Wda Świecie)
3. Kryspin Kalski (KOBE-GYM Gdynia) Michał Nowicki (K.S. WIELKOPOLANIN Poznań)
+91kg
1. Michał Turyński (FIGHTER Wrocław)
2. Michał Liberacki (Hunter Gym Bydgoszcz)
3. Marcin Elsner (Radomski Klub Taekwon-do) Marcin Szreder (Palestra Warszawa)

Najlepsza zawodniczka K-1 Seniorek: Angelika Grońska (AKS NIWKA Sosnowiec)
Najlepszy zawodnik K-1 Seniorów: Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)
Najlepszy klub K-1 Seniorów: Palestra Warszawa
Najlepsza zawodniczka Low-Kick Juniorów: Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
Najlepszy zawodnik Low-Kick Juniorów: Maciej Grzegorzewski (HUMAN Białystok)
Najlepszy klub Low-Kick Juniorów: GKS Champion Gdańsk
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL