Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kick-light Seniorów

27.05.2011

Mistrzostwa Polski Kick Light Seniorów 2011

27-28.05.2011 Starachowice
Seniorzy
-57kg
1. Rafał Banaszewski (KT LEGIA Warszawa)
2. Kacper Narloch (Cholew - Sport Police)
3. Łukasz Ligenza (Dąbrowski Klub Bokserski Super Kick)
Mariusz Koperwas (SKF Boksing Zielona Góra)
-63kg
1. Maciej Domińczak (Legion Głogów)
2. Mateusz Rogosz (Diament Pstrągowa)
3. Michał Skoczeń (Halny Nowy Sącz)
Bartek Sobieraj (VIKTORIA Szydłowiec)
-69kg
1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
2. Arkadiusz Burzyński (KS Piaseczno)
3. Jędrzej Rajca (Halny Nowy Sącz)
Bartosz Kowalski (KS Czerwony Smok Poznań)
-74kg
1. Przemysław Ziemnicki (KT LEGIA Warszawa)
2. Piotr Sokół (MSSiR "RING" Kraków)
3. Wiesław Złoty (Duet Gdańsk)
Marcin Taracha (KS Czerwony Smok Poznań)
-79kg
1. Patryk Zdrojewski (UKS Akrobata Tarczyn)
2. Mateusz Rycerski (VIKTORIA Szydłowiec)
3. Mariusz Lipiński (SKS Gladiator Siedlce)
Paweł Okniński (SKS Gladiator Siedlce)
-84kg
1. Michał Mączka (Duet Gdańsk)
2. Patryk Proszek (Gwardia Zielona Gora)
3. Sebastian Chaber (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
Piotr Stuszewski (PALESTRA Warszawa)
-89kg
1. Cyprian Grzęda (Ognisko TKKF Siedleckie)
2. Wojciech Wiśniewski (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
3. Artur Jeziorek (KT LEGIA Warszawa)
-94kg
1. Leszek Jobs (Zamek Kurzętnik)
2. Patryk Zaborowski (Duet Gdańsk)
3. Arkadiusz Czapliński (Dragon Starachowice)
Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate)
+94kg
1. Michał Wszelak (Toruński Klub Kickboxingu "SMOK")
2. Jakub Kozera (Gwardia Zielona Gora)
3. Michał Szafranek (SKKB Politechnika Lublin)
Maciej Bobrowski (MSSiR "RING" Kraków)
Seniorki
-50kg
1. Żaneta Cieśla (Polonia Pasłęk)
2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
3. Dominika Ziemnicka (KT LEGIA Warszawa)
-55kg
1. Dorota Godzina (KS Piaseczno)
2. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko-Kam.)
3. Klara Kleczkowska (KT LEGIA Warszawa)
-60kg
1. Monika Kędzierska (CSE SPARTA Chrzanów)
2. Katarzyna Zaręba (Ognisko TKKF Siedleckie)
3. Marta Jabłońska (Beskid Dragon)
-65kg
1. Paulina Frankowska (KS Nadstal)
2. Emilia Czerwińska (Gwardia Zielona Gora)
3. Gabriela Pezda (Beskid Dragon)
-70kg
1. Marta Waliczek (Beskid Dragon)
2. Katarzyna Bucholc (KS Piaseczno)
3. Ewa Brodnicka (KT LEGIA Warszawa)
Emilia Wojsa (SK Kick Boxing Kielce)
Klasyfikacja medalowa
1. KT LEGIA Warszawa 2 - 0 - 4
2. KS Piaseczno 1 - 2 - 0
3. Duet Gdańsk 1 - 1 - 1

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL