Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów Light-contact

22.05.2011
Komunikat końcowy zawodów Polskiego Związku KickBoxingu












Nazwa zawodów: MISTRZOSTWA POLSKI W KICKBOXINGU JUNIORÓW light-contact
Miejsce: Leszno







Termin: 22-05-2011






Organizator: KLUB SPORTOWY 'POLONIA 1912'





Ilość klubów biorących udział w zawodach:
33















Skład Komisji Sędziowskiej






Krzysztof Kacperski
Cecylia Pudlicka

Ryszard Zawistowski
Anna Gumowska

Waldemar Wielgosz
Maciej Dordzik

Krzysztof Żychliński
Jacek Zborowski

Andrzej Maciusiewicz






Mieczysław Dzięcioł






Lekarz zawodów Radosław Wełyszko






























Wyniki:





















kategoria wagowa -51M
kategoria wagowa -69M
ilość startujących 4
ilość startujących 8
1. GRODZKI KAMIL - DIAMENT PSTRĄGOWA 1. DZIADEK MARCIN - TEAM BRZEZINY
2. KĘDZIORA MICHAŁ - KS POLONIA 1912 LESZNO 2. BYCZYŃSKI FILIP - BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
ewentualnie


ewentualnie


3. NIEDŹWIEDZKI ROBERT - TEAM BRZEZINY 3. ŚLIZEWSKI KAMIL - BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
4. BUCZKOWSKI DANIEL - ZAMEK KURZĘTNIK 4. CYWKA MATEUSZ - KS POLONIA 1912 LESZNO












kategoria wagowa -57M
kategoria wagowa -74M
ilość startujących 8
ilość startujących 8
1. SZŁAPKA KAMIL - CZERWONY SMOK POZNAŃ 1. LUDWICZAK MICHAŁ - KS POLONIA 1912 LESZNO
2. STRAKULSKI MICHAŁ - KS POLONIA 1912 LESZNO 2. PAZDAN DOMINIK - DIAMENT PSTRĄGAWA
ewentualnie


ewentualnie


3. ZABŁOTNY DAMIAN - ZAMEK KURZĘTNIK 3. HEBDA ERNEST - GWARDIA Z.GÓRA

ŻANIECKI ARKADIUSZ - BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI
CHYTRY KACPER - KS POLONIA 1912 LESZNO












kategoria wagowa -63M
kategoria wagowa -79M
ilość startujących 8
ilość startujących 8
1. KĘDZIORA MACIEJ - KS POLONIA 1912 LESZNO 1. RUTA KAMIL - WICHER KOBYŁKA
2. MODRZEJEWSKI MACIEJ - ALIEN ŁÓDŹ 2. FRĄSZCZAK MARCIN - POPRAWA
ewentualnie


ewentualnie


3. PIETRZAK PAWEŁ - START DZIAŁDOWO 3. KAMIENIK HUBERT - TEAM BRZEZINY

JASIAK MICHAŁ - PROSNA KALISZ
LEJMEL KAMIL - EKK ELBLĄG




































kategoria wagowa -84M
kategoria wagowa -65K
ilość startujących 5
ilość startujących 5
1. SZKULIK BŁAŻEJ - KS ORIENT CZĘSTOCHOWA 1. NOGAJ WANESA - PROSNA KALISZ
2. BECHTA KAMIL - POLITECHNIKA LUBELSKA 2. KIELOCH KORNELIA - BESKID DRAGON B. BIAŁA
ewentualnie


ewentualnie


3. LIS MACIEJ - TARCHALANKA 3. LEWICKA KINGA - ZAMEK KURZĘTNIK

SKAWIANCZYK DAWID - BARBAKAN KRAKÓW
BARTKOWIAK MONIKA - KS POLONIA 1912 LESZNO












kategoria wagowa -89M
kategoria wagowa -70K
ilość startujących 6
ilość startujących 7
1. KULA ARTUR - KS ORIENT CZĘSTOCHOWA 1. DZIEDZIC KAROLINA - DIAMENT PSTRĄGOWA
2. LUBIŃSKI PATRYK - DUET GDAŃSK 2. FUDALI MAGDALEN - SPARTAKUS ŚWIDWIN
ewentualnie


ewentualnie


3. RUTKOWSKI JAKUB - KS POLONIA 1912 LESZNO 3. CZECH KAROLINA - KRAKOWSKIE CT

ZAJĄC DANIEL - DRADON GORZÓW
HYLAK AGNIESZKA - KS POLONIA 1912 LESZNO












kategoria wagowa +89M
kategoria wagowa +70K
ilość startujących 6
ilość startujących 4
1. KNOPF TOMASZ - GWARDIA Z. GÓRA 1. OSIAL AGNIESZKA - ŁUKPLAST ŁUKÓW
2. BOROWCZAK KACPER - SPARTAKUS ŚWIDWIN 2. SOBIERAJSKA PAULA - BOKSING Z. GÓRA
ewentualnie


ewentualnie


3. KOSIEC MARIUSZ - ASW KNOCKOUT Z. GÓRA 3. NOWAK MARTA - GWARDIA Z. GÓRA

DACHOWSKI BOGDAN - GWARDIA Z.GÓRA
MAKUSEK MARTYNA - BARBAKAN KRAKÓW












kategoria wagowa -50K
kategoria wagowa

ilość startujących 5
ilość startujących

1. DUDEK ANETA - ALIEN ŁÓDŹ 1. -
2. KAMIŃSKA PATRYCJA - LEGION GŁOGÓW 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. TOBIASZ RENATA - POLONIA RZESZÓW 3. -

SZULC PAULINA - GWARDIA Z. GÓRA
-












kategoria wagowa -55K
kategoria wagowa

ilość startujących 8
ilość startujących

1. BEDRA KATARZYNA - ZAMEK KURZĘTNIK 1. -
2. KLUCZNIK NIKOLETTA - PROSNA KALISZ 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. KRAWCZYK PATRYCJA - LEGION GŁOGÓW 3. -

STANISŁAWCZYK MARTA - KTT ŁÓDŹ
-












kategoria wagowa -60K
kategoria wagowa

ilość startujących 4
ilość startujących

1. ZAPOLSKA AMELIA - EKK ELBLĄB 1. -
2. PALICKA KATARZYNA - LEGION GŁOGÓW 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. PIOSIK KLAUDIA - KS POLONIA 1912 LESZNO 3. -

NOWACKA KLAUDIA - KS POLONIA 1912 LESZNO
-













































sędzia główny
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL