Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kadetów Semi-contact

13.05.2011
Podsumowanie kategorii wagowych Mistrzostwa Polski
Kadetów Semi-Contact 13-15.05.2011 Bielsko-Biała
-42






1m Dudek Karol LKSW DAN Świdnik
3


2m Grześkowiak Ernest Polonia Leszno
2


3m Kufel Kacper BESKID Dragon
1


3m Kotarski Dawid START Częstochowa
1

-47






1m Urbański Błażej Zamek Kurzętnik
3


2m Mamatkhanow Viskhan ŁUKPLAST Łuków
2


3m Sosnowski Jakub CSW CHAMPION Lubawa
1


3m Ludwiczak Jacek Polonia Leszno
1

-52






1m Boniuk Sebastian ALIEN Kick Łódź
3


2m Walkowiak Dominik Polonia Leszno
2


3m Kucharzyk Krzysztof UKS Diament Pstrągowa
1


3m Sztark Rafał START Częstochowa
1

-57






1m Czerwiński Michał ALIEN Kick Łódź
3


2m Szatan Juliusz BESKID Dragon
2


3m Daniel Kamil LKSW DAN Świdnik
1


3m Piekarz Patryk UKS Diament Pstrągowa
1

-63






1m Filipek Jakub UKS Diament Pstrągowa
3


2m Karbowiński Karol SMOK Toruń
2


3m Grzebyk Rafał LUX JAS-POL Krynica Zdrój
1


3m Gancarczyk Kamil KS EVAN Nowy Sącz
1

-69






1m Wiergowski Dawid Zamek Kurzętnik
3


2m Szymczak Dominik Gwardia Zielona Góra
2


3m Steller Piotr Gwardia Zielona Góra
1


3m Klatt Krystian MKS Krak-Sport Kraków
1

+ 69






1m Kołakowski Piotr Zamek Kurzętnik
3


2m Stawirej Aleksander BKB Brzeziny
2


3m Stanek Paweł Rzeszowski Klub Sportów Walki
1


3m Kubica Jan BESKID Dragon
1

-42






1m bez obsady
3


2m

2


3m

1


3m

1

-46






1m Graczyk Eliza KTT Łódź
3


2m Franczyk Ewelina LUX JAS-POL Krynica Zdrój
2


3m
1


3m
1

-50






1m Paszek Sandra BESKID Dragon
3


2m Szymańska Kamila LKSW DAN Świdnik
2


3m Maciejowska Iza UKS BARBAKAN Kraków
1


3m Kuternoga Patrycja UKS BARBAKAN Kraków
1

-55






1m Woźniak Sylwia KTT Łódź
3


2m Lóźniewska Oliwia CSW CHAMPION Lubawa
2


3m Leś Patrycja BESKID Dragon
1


3m Patela Karolina ALIEN Kick Łódź
1

-60






1m Szymala Sylwia BESKID Dragon




2m Wójtowicz Aleksandra ŁUKPLAST Łuków




3m Kusnierz Anna UKS Diament Pstrągowa




3m




-65






1m Dobies Klaudia BESKID Dragon




2m Turchan Natalia BESKID Dragon




3m Lewalska Karolina Zamek Kurzętnik




3m Maślanka Patrycja LUX JAS-POL Krynica Zdrój



+65






1m Zawada Agnieszka LKSW DAN Świdnik




2m Strzelec Joanna Kick-Sport radom




3m Konieczny Karolina BESKID Dragon




3m







Wystartowało : 46 zawodników





23 zawodniczki




z 22 klubów









Skład sędziowski :





Krzysztof Żychliński





Jerzy Bassa





Józef Mazurek





Jarosław Biernacki





Urszula Bassa





Agnieszka Turchan





Kamil Rzeszutko





Marcin Wrzosek





Mirosław Jaworski





Jacek Zborowski





Agata Fedzin





Gabriela Pezda





Anna Gumowska





Marta Jabłońska



















Przygotował:





Krzysztof Żychliński - sędzia główny zawodów
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL