Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki z Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów Oriental Rules, 6-8.12.2013

06.12.2013

Wyniki Mistrzostw Polski Oriental Rules Thai-Kickboxing

6-8.12.2013r. w Pomiechówku

Juniorki

Kat. 54kg.

  1. Kaczor Magdalena Kohorta Poznań

Kat. 60kg

  1. Musiał Joanna Gladiator Siedlce

Juniorzy

Kat.57kg.

  1. Lach Mariusz Legion Głogów.

  2. Czarnecki Gerard Palestra Warszawa    

                                      

Kat.60kg..

  1. Kawa Wojciech Nak Muay Szczecin

  2. Kaliński Marcin Palestra Warszawa

kat.71kg.

  1. Gielata Adam Puncher Wrocław

  2. Grzegorz de Ramer SKKBOX  Zielona Góra

  3. Konopczyński Jakub Kohorta Poznań

  1. Dziekański Mateusz Palestra Warszawa

Kat.75kg.

  1. Adamiok Filip Puncher  Wrocław

  2. Buczma Bartosz  FA Stargard Szczeciński

  3. Helios Marcel Corpus Gym Gdańsk

Kat.81kg.

  1. Jagłowski Patryk Corpus Gym Gdańsk (Najlepszy zawodnik)

  2. Miąsko Karol FA Stargard Szczeciński

Kat. +81kg

  1. Miszczak Filip Corpus Gym Gdańsk

Seniorki           

Kat. 54kg. 

  1. Niepogoda Judyta Gladiator Siedlce  

  2. Raszewska Paulina  Palestra Warszawa

  3. Porażyńska Monika Corpus Gym Gdańsk     

Kat. 57kg

  1. Krawczyk Patrycja Legion Głogów

                                        

   Kat.60kg. .

  1. Posiadała Katarzyna Gladiator Siedlce  (Najlepsza zawodniczka)

  2. Szlachcic Kinga  Zielona Góra

  3. Pawlik  Joanna Kohorta Poznań

3.Gosztab Marta kohorta Poznań                                                                         

 

Seniorzy

Kat.60kg.

       1.Grądzki Tomasz Husarz Białystok 

      2. Olszewski Krzysztof Palestra Warszawa

      3. Ciulkin Robert SKK Białystok

      3. Szymański Wiesław Legion Głogów

Kat.63.5kg. 

  1. Kalicki Aleksander AZS PW

  2. Pestka Paweł  Nak Muay Szczecin

  3. Lodzik Jan Tajfun Legionowo

Kat.67kg

  1. Botwina Bartosz Husarz Białystok

  2. Łęgowski Krzystof Stargard Szczeciński

  3. Lipowski Krzysztof Palestra Warszawa

 3.Janiszewski Batosz Corpus Gym Gdańsk

Kat.71kg

  1. Borowski-Beszta Patryk Husarz Białystok

  2. Węcławek Michał  Palestra Warszawa

  3. Lityński Jakub Palestra Warszawa

    3.Harasim Paweł Gladiator Siedlce

Kat.75kg.

  1. Kosowski Wojciech Palestra Warszawa

  2. Owczarek Krzysztof Oktagon Team Kraków

  3. Formantowicz Piotr Kick Figter Zgorzelec

    3.Kołodziejczak Bartosz Kohota Poznań

Kat.81kg.

  1. Gierzyński Paweł Palestra Warszawa

  2. Ostęp Damian Starogard Gdański

  3. Zdrojewski Patryk Palestra Warszawa

    3.Korczak Rafał Gorila Warszawa

Kat.86kg.

  1. Radosz Łukasz Kohorta Poznań

  2. Kanafka Grzegorz Corpus Gym Gdańsk

  3. Awrycewicz Emil Puncher Wrocław

    3.Witkowski Paweł Legion Głogów

Kat.91kg.

  1. Hiki Mateusz Legion Głogów

  2. Michalak Paweł Husaria Drutex Słupsk

  3. Besztera Paweł Husarz Białystok

    3.Zduniak Piotr Corpus Gym Gdańsk

Kat.+91kg.

  1. Maruszak Robert Corpus Gym  Gdańsk

  2. Proszek Patryk Gwardia Zielona Góra

  3. Medyński Maciej Fight Academy Stargard Szcz.

 

Najlepszy zawodnik senior- Łukasz Radosz Kohorta Poznań

Najlepsza zawodniczka seniorka -Katarzyna Posidała Gladiator Siedlce

Najlepszy zawodnik junior-Patryk Jagłowski Corpus Gym Gdańsk

Najlepszy klub Husarz Białystok

 

 

Obsługa informacyjna zawodów  Kaproń/Zapałowski.

Na godz. 17.15 dnia 8.12.2013r.  oglądalność na trzech portalach (tv9.pl, fightsport.com.pl, kickboxing24.pl) wyniosła 21.344 widzów.

Sędziowali

Maciej Zapałowski

Dariusz Zdebel

Mariusz Kowalski

Wojciech Zając

Michał Najdek

Bernard Tarnowski

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL