Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki styczeń-marzec 2011 › Puchar Gdańska W Kickboxingu-Kick-Light -Seniorów Gdańsk -26.02.2011r.

26.02.2011
PUCHAR GDAŃSKA w KICKBOXINGU-KICK-LIGHT -SENIORÓW
GDAŃSK -26.02.2011r
KAT.-57kg -2 KAT.-63kg-2
1.Lodzik Jan-Legionowo 1.Szulwic Michał-Kurzętnik
2.Dąbrowski Paweł - Starogard Gdański 2.Antkowiak Marcin -Poznań
KAT.-69kg-6 KAT.-74kg-12

1.Niedzielski Wojciech-Duet Gdańsk 1.Złoty Wiesław - Duet Gdańsk
2. Powichrowski Marcin-Kobi-Team Gdynia 2.Kacperski Maciej-Poznań
3. Pokorski Michał -Duet Gdańsk 3.Kozak Marcin -Poznań
3. Chyliński Damian -Kurzętnik 3.Kwidzyński Grzegorz-Maximus Gdynia

KAT.-79kg-7 KAT.-84kg-6

1.Matulaniec Sebastian - Siedlce 1.Mączka Michał -Duet Gdańsk
2.Prokop Sebastian -Nowe Miasto Lubawskie 2.Czelewicz Krystian-Poznań
3.Pluskota Radosław - Duet Gdańsk 3.Demler Michał - Nowe Miasto Lubawskie
3.Kruzel Karol - Duet Gdańk 3.Wiśniewski Wojciech - Kurzętnik

KAT.-89kg-8 KAT.-94kg-6

1.Gruba Bartosz -Duet Gdańsk 1.Pociask Leonard -Poznań
2. Puchalski Piotr - Duet Gdańsk 2.Proszek Patryk - Zielona Góra
3.Supiński Arkadiusz - Kobi-Team Gdynia 3.Celka Arkadiusz -Poznań
3. Iwańczuk Kamil -Kobi-Team Gdynia 3.Obazanek Jacek -Kobi-Team Gdynia

KAT.+94kg-4 WALKI KOBIET;

1.Kozera Jakub-Zielona Góra Knobel Anna - Sokalska Urszula -0:3
2.Pukin Michał-Duet Gdańsk Starogard Gd. CH.Gdańsk
3.Szymkowiak Paweł - Duet Gdańk Drejer Agnieszka - Nowosielska Małgorzata -3:0
3.Głuchowski Artur - Poznań Ch.Gdańsk Działdowo
Zapolska Amelia - Sokalska Urszula -2:1
Elbląg Ch.Gdańsk

W zawodach brało udział -53 zawodników i 5 zawodniczek z 13 Klubów :
1.BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI
2.ELBLĄSKI KLUB KARATE
3.ZAMEK KURZĘTNIK
4.ZKS GWARDIA ZIELONA GÓRA
5.MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE
6.UKS POWER SIEDLCE
7.LKSW TAJFUN LEGIONOWO
8.MAREK DZIAŁDOWO
9.CZERWONY SMOK POZNAŃ
10.KOBE-GYM GDYNIA
11.MAXIMUS GDYNIA
12.CHAMPION GDAŃSK
13.DUET GDAŃSK

ZAWODY SĘDZIOWALI:
1. KRZYSZTOF KACPERSKI - SĘDZIA GŁÓWNY
2.WALDEMAR WIELGOSZ
3.RYSZARD ZAWISTOWSKI
4.KRZYSZTOF KUCA
5.AGATA ŁUCZKO-KAŁUŻNA
6.RAFAŁ BAŁACHOWSKI
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL