Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki Mistrzostw Polski Juniorów Kick-Light 12.02.2011 Kobyłka

12.02.2011
Podsumowanie kategorii wagowych Mistrzostw Polski Juniorów Kick-Light 12.02.2011 Kobyłka
-51
1m Durma Dawid KBK Gladiator
2m
3m
3m
-57
1m Sagan Patryk LEGION Głogów
2m Kuternoga Kamil UKS BARBAKAN Kraków
3m Kasperek Krystian BESKID DRAGON Bielsko Biała
3m Guziński Franciszek DUET Gdańsk
-63
1m Polak Michał KS GWIAZDA
2m Tórz Patryk LEGION Głogów
3m Pokładek Piotr LEGION Głogów
3m Posełek Krzysztof SKKB Kielce
-69
1m Garbaczewski Maciej TKKF Siedleckie
2m Marciszewski Marcin TKKF Siedleckie
3m Jaszczuk Hubert PTS Siedlce
3m Mirzyński Adam UKS DRAGON Gorzów Wlkp.
-74
1m Ruta Kamil KBK Gladiator
2m Seredyn Damian KSW SPARTAKUS
3m Doroszewski Mateusz KSW "Włocławek"
3m Olszewski Arkadiusz EKK
-79
1m Kuszewski Piotr PRO Fighter
2m Lejmel Kamil EKK
3m Bielonko Edmund EKK
3m Przykuta Lucjan SKF BOKSING Zielona Góra
-84
1m Dzięgo Oskar DUET Gdańsk
2m Iwan Jakub KS DRAGON Starachowice
3m Płasko Bartosz BESKID DRAGON Bielsko-Biała
3m
-89
1m Lubiński Patryk DUET Gdańsk
2m
3m
3m
89
1m Płonka Arkadiusz Rzeszowski Klub Sportów Walki
2m Ślubowski Maciej SKT LEGIA
3m Błaszak Bruno LEGION Głogów
3m Wojnowski Patryk SKF BOKSING Zielona Góra
-50
1m Kania Ewelina BESKID DRAGON Bielsko Biała
2m Kuternoga Patrycja UKS BARBAKAN Kraków
3m
3m
-55
1m Bąk Dominika SKKB Kielce
2m Krawczyk Patrycja LEGION Głogów
3m Gerc Elżbieta KBK Gladiator
3m
-60
1m Gleisner Karolina SKF BOKSING Zielona Góra
2m Seweryn Aleksandra KS DRAGON Starachowice
3m Zapolska Amelia EKK
3m
-65
1m Kieloch Kornelia BESKID DRAGON Bielsko Biała
2m Stelmach Kamila KSW "Włocławek"
3m
3m
-70
1m Dziedzic Karolina UKS DIAMENT Pstrągowa
2m Fudali Magdalena KSW SPARTAKUS
3m
3m
70
1m Sobierajska Paula SKF BOKSING Zielona Góra
2m
3m
3m
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski Juniorów :
1 Kamil Ruta KBK Gladiator
Najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski Juniorów :
1 Gleisner Karolina SKF BOKSING Zielona Góra
Najlepszy klub Mistrzostw Polski Juniorów Kick Light:
LEGION Głogów
Wystartowało:


60 juniorów
13 juniorek
z 23 klubów
Skład sędziowski zawodów:
1 Krzysztof Żychliński (Sędzia Główny)
2 Maciej Zapałowski
3 Waldemar Hajducki
4 Jerzy Bassa
5 Józef Mazurek
6 Sławomir Póltorak
Delegat Sportowy PZKB:
1 Zygmunt Różalski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL