Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów Kick Light Rules Kobyłka 21-23.02.2014

21.02.2014
Podsumowanie kategorii wagowych Mistrzostwa Polski Juniorów Kick Light Rules Kobyłka 21-23.02.2014

-57
1m Lach Mariusz UKS LEGION Głogów
2m Sitek Rafał MKS WICHER Kobyłka
3m Łoboda Łukasz UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna
3m Boniuk Sebastian ALIEN Kick Łódź

-63
1m Kiszka Krzysztof SKKB PL
2m Borecki Marcin PALESTRA Warszawa
3m Kozłowski Piotr MUKS OLIMPIA Nowe Miasto Lubawskie
3m Kucharzyk Krzysztof UKS DIAMENT Pstrągowa

-69
1m Fluder Miłosz Center Team Odolanów
2m Rychlikowski Jakub SKF BOKSING Zielona Góra
3m Pługów Tomasz Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA
3m Bobkowski Rafał Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA

-74
1m Konopka Arkadiusz Legionowski Klub Sportó Walki "TAJFUN" Legionowo
2m Hopa Karol Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA
3m Kowalski Mateusz GKS CHAMPION
3m Kowalski Dawid A&W Team Obrowo

-79
1m Miszta Jacek KS DRAGON Starachowice
2m Muller Patryk DUET Gdańsk
3m Len Kirył PALESTRA Warszawa
3m Sobczyszyn Robert KSW Sokół Jarosław

-84
1m Wroński Robert Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA
2m Wiergowski Dawid ZAMEK Kurzętnik
3m Labryga Denis UKS LEGION Głogów
3m Kiziak Tomasz PALESTRA Warszawa

-89
1m Kasica Jakub ASWIR ALEX Kutno
2m Czamajło Filip CSW CHAMPION Lubawa
3m Rzeszótko Paweł Stow.Sport.Walki "HUSARZ"
3m Krause Mikołaj Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA

-94
1m Słomka Patryk Radomski KSW PUNCHER
2m Konkol Błażej Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA


+94
1m Dąbrowski Jakub A&W Team Obrowo
2m Galewski Mateusz LZS POPRAWA Siedlików
3m Matea Patryk Karuski Klub Kickboxingu REBELIA
3m Pek Klaudiusz Karuski Klub Kickboxingu REBELIA

-50
1m Pyra Marta UKS DRAGON Gorzów Wlkp.
2m Tchorek Dagmara UKS SANDA Płock
3m Szczepanowska Sandra TKKF Siedleckie
3m Kaczmarek Dominika ALIEN Kick Łódź

-55
1m Pietrzykowska Ewa Ostrowiecki Klub Sportów Walki
2m Przysiężniak Kamila UKS Dragon Gorzów Wlkp.
3m Salata Klaudia KSW ŁKS Łódź Boks
3m Romańska Maria LEGIA Boks

-60
1m Szcześniak Sandra CSW CHAMPION Lubawa
2m Rumińska Magdalena A&W Team Obrowo

-65
1m Wawrzyniak Jarosława Łaski Klub Sztuk Walki
2m Lewalska Karolina ZAMEK Kurzętnik
3m Kaczmarczyk Aneta Otwock "KO" Team
3m Gleisner Dominika SKF BOKSING Zielona Góra

-70
1m Dzięciołowska Martyna MKS WICHER Kobyłka
2m Mychlewicz Karolina A&W Team Obrowo

+70
1m Dombrowska Aleksandra FENIKS Reda
2m Formela Zuzanna Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA
3m Piechowicz Agata LEGIA Boks

Skład Komisji Sędziowskiej:
1 Żychliński Krzysztof - sędzia główny
2 Zawistowski Ryszard - kierownik planszy
3 Wielgosz Waldemar - kierownik planszy
4 Matusik Dariusz - kierownik planszy
5 Saganek Marek
6 Półtorak Sławomir
7 Wrzosek Marcin
8 Bałdyga Tomasz
9 Sękowska Beata
10 Mazurek Józef
11 Sułkowski Jarosław
12 Sułkowski Przemysław
13 Majewski Marcin
14 Kowalewski Zbigniew
15 Różalski Zygmunt
16 Hajducki Waldemar
17 Dzięcioł Mieczysław
18 Kuca Krzysztof

Wystartowało :
106 zawodników
30 zawodniczek
z 40 klubów

Najlepszy zawodnik : Jacek Miszta (KS DRAGON Starachowice)
Najlepsza zawodniczka : Martyna Dzięciołowska (MKS WICHER Kobyłka)
Najlepszy klub : Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA

Przygotował : Krzysztof Żychliński
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL