Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP Seniorów Light-Contact i Pointfighting Otwarte Mistrzostwa Juniorów Light-Contact - Nowe Miasto Lubawskie

04.04.2014
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Michał Wszelak (SMOK Toruń)
  2. Tomasz Piechocki (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Grzegorz Przybysz (WKS SFINKS Węgrów)
    Artur Kubiak (KS Czerwony SMOK Poznań)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Leszek Jobs (Zamek Kurzętnik)
  2. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Piotr Puchalski (GKS Champion Gdańsk)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate)
  2. Bartek Paradowski (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
    Łukasz Rachwał (KS Garda Nowa Dęba)
  4. Artur Kula (KLUB SPORTOWY ORIENT)
  5. Michał Borzęcki (KSW Police)
  6. Patryk Lubanski (KS WDA ŚWIECIE)
  7. Marcin Ciechański (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Mariusz Niziołek (KS X FIGHT)
  2. Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  3. Paweł Strykowski (KS Czerwony SMOK Poznań)
    Andrzej Strojewski (KS X FIGHT)
  4. Dawid Wiergowski (Zamek Kurzętnik)
  5. Maciej Kwasniak (KLUB SPORTOWY ORIENT)
  6. Adam Malinowski (KS WDA ŚWIECIE)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Łukasz Wichowski (KS X FIGHT)
  2. Sebastian Prokop (MUKS Olimp Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Przemyslaw Sułkowski (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
    Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  4. Grzegorz Porębski (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  5. Robert Kucza (KS X FIGHT)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Piotr Owczarzak (KS Czerwony SMOK Poznań)
  2. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
  3. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
    Wojtek Szynkowski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  4. Przemysław Szynalewski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  5. Grzegorz Mróz (Halny Nowy Sącz)
  6. Emil Karasiński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  7. Piotr Antos (Krakowska Akademia Taekwon-do)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  2. Piotr Odważny (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Kajetan Kierstein (KS Czerwony SMOK Poznań)
    Konrad Furmaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
  4. Adam Malinowski (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Krzysztof Radtkowski (KS WDA ŚWIECIE)
  6. Michał Rybicki (Klub Sportowy NADSTAL)
  7. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Bartosz Baczyński (KS X FIGHT)
  2. Jakub Pokusa (KSW Szczecinek)
  3. Michał Ziółkowski (KS Garda Nowa Dęba)
    Michał Szulwic (Zamek Kurzętnik)
  4. Mateusz Niżejejwski (LKSW Pomorze)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Marcin Nasiadko (KS X FIGHT)
  2. Paweł Dąbrowski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
light-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Anna Szczecińska (KS Czerwony SMOK Poznań)
  2. Anna Maksim (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
  3. Aleksandra Chojnowska (GKS Champion Gdańsk)
    Agnieszka Osial (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Joanna Przewódzka (GKS Champion Gdańsk)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Paulina Frankowska (KS X FIGHT)
  2. Kamila Hermanowska (Klub Sportowy NADSTAL)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Jarzmik (KS X FIGHT)
  2. Natalia Boczek (CSW Champion Lubawa)
  3. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
    Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  4. Adrianna Napierała (KS Czerwony SMOK Poznań)
  5. Agnieszka Horbatiuk (KLUB SPORTOWY ORIENT)
  6. Magdalena Chmielowiec (KS Garda Nowa Dęba)
  7. Joanna Różańska (KS X FIGHT)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Dorota Godzina (KS X FIGHT)
  2. Natalia Biernasiak (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Klaudia Wójcik (KLUB SPORTOWY ORIENT)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Anna Knobel (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  2. Anna Zemszał (KS X FIGHT)
  3. Katarzyna Kołakowska (MUKS Olimp Nowe Miasto Lubawskie)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Patryk Lubanski (KS WDA ŚWIECIE)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Dawid Wiergowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Karol Gruszka (Stowarzyszenie BLACK SHADOW Ełk)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Kamil Połosak (KS X FIGHT)
  3. Mikołaj Antosiak (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Stanisław Jazieniecki (KS Czerwony SMOK Poznań)
  2. Igor Malczewski (KS X FIGHT)
  3. Kamil Szczepański (MUKS Olimp Nowe Miasto Lubawskie)
    Patryk Jankowski (MUKS Olimp Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Kamil Chomko (Stowarzyszenie BLACK SHADOW Ełk)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Łukasz Langa (MUKS Olimp Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Przemysław Piotrowski (MUKS Olimp Nowe Miasto Lubawskie)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Rafał Nguyen (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  2. Bartosz Brauer (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  3. Piotr Kozłowski (MUKS Olimp Nowe Miasto Lubawskie)
    Artur Obuchowski (KS X FIGHT)
  4. Dawid Dziekoński (Stowarzyszenie BLACK SHADOW Ełk)
  5. Kamil Głusiński (Alien Kick Łódź)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Dawid Dziekoński (Stowarzyszenie BLACK SHADOW Ełk)
  2. Piotr Szalczewski (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Karolina Lewalska (Zamek Kurzętnik)
  2. Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
  3. Aleksandra Ardzińska (Stowarzyszenie BLACK SHADOW Ełk)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Marta Ruszczyk (Stowarzyszenie BLACK SHADOW Ełk)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Łukasz Świderski (KS X FIGHT)
  2. Piotr Górecki (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Maciej Wierzchowski (LKS PUNCHER PŁOCK)
    Cezary Szulc (Elbląski Klub Karate)
  4. Mariusz Dłużniewski (LKS PUNCHER PŁOCK)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Tomasz Bąk (Klub Sportowy NADSTAL)
  2. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Kuba Górecki (WKS SFINKS Węgrów)
    Leszek Jobs (Zamek Kurzętnik)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Artur Kula (KLUB SPORTOWY ORIENT)
  2. Michał Borzęcki (KSW Police)
  3. Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate)
    Marcin Ciechański (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Dariusz Szczerbinski (KLUB SPORTOWY ORIENT)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Maślanka (LKS PUNCHER PŁOCK)
  2. Maciej Kwasniak (KLUB SPORTOWY ORIENT)
  3. Adam Malinowski (KS WDA ŚWIECIE)
    Bartłoimiej Antczak (Alien Kick Łódź)
  4. Rafał Adamczyk (KSW Police)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Łukasz Wichowski (KS X FIGHT)
  2. Przemyslaw Sułkowski (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  3. Dominik Kotowski (KSW Police)
    Grzegorz Porębski (Krakowska Akademia Taekwon-do)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Wojciech Ołtarzewski (KS X FIGHT)
  2. Kamil Daniel (DAN Świdnik)
  3. Michał Rybicki (Klub Sportowy NADSTAL)
    Emil Karasiński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  4. Piotr Antos (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  5. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Tomasz Kurzeja (KS X FIGHT)
  2. Bartłomiej Daniel (DAN Świdnik)
  3. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
    Krzysztof Radtkowski (KS WDA ŚWIECIE)
  4. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  5. Patryk Olkiewicz (LKS PUNCHER PŁOCK)
  6. Bartłomiej Tarnowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Bartosz Baczyński (KS X FIGHT)
point-fighting / Senior [m] / -57kg
  1. Marcin Nasiadko (KS X FIGHT)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Anna Maksim (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Christina Szytenchelm (KS X FIGHT)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Paulina Jarzmik (KS X FIGHT)
  2. Paulina Frankowska (KS X FIGHT)
  3. Kamila Hermanowska (Klub Sportowy NADSTAL)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Emilia Szabłowska (KS X FIGHT)
  2. Agnieszka Horbatiuk (KLUB SPORTOWY ORIENT)
  3. Natalia Boczek (CSW Champion Lubawa)
    Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  4. Sandra Bruksztus (KSW Szczecinek)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Dorota Godzina (KS X FIGHT)
  2. Klaudia Wójcik (KLUB SPORTOWY ORIENT)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Agnieszka Smolak (DAN Świdnik)
  2. Anna Zemszał (KS X FIGHT)
  3. Katarzyna Kołakowska (MUKS Olimp Nowe Miasto Lubawskie)

Najlepsi zawodnicy
Point-fighting [kobiety]
Paulina Jarzmik (KS X Fight Piaseczno)

Point-fighting [mężczyźni]
Wojciech Ołtarzewski (KS X Fight Piaseczno)

Light-contact [kobiety]
Dorota Godzina (KS X Fight Piaseczno)
Lewalska Karolina (Zamek Kurzętnik)

Light-contact [mężczyźni]
Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
Jezieniewski Stanisław (Czerwony Smok Poznań)
Najlepszy klub
KS X FIGHT Piaseczno
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Zawistowski Ryszard

Plansza A:
Wielgosz Janusz
Matusik Dariusz
Wrzosek Marcin
Dzięcioł Mieczysław
Staniszewski Jakub

Plansza B:
Żychliński Krzysztof
Lichociński Piotr
Różalski Zygmunt
Kuca Krzysztof
Śliwka Jacek
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL