Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Podsumowanie IV Akademickich Mistrzostw Polski Kick-light Warszawa 16-17.05.2014

16.05.2014
Podsumowanie kategorii wagowych IV Akademickich Mistrzostw Polski Kick-light Warszawa 16-17.05.2014








-57








1m
Ułasiuk Robert KU AZS Politechnika Lubelska






2m







3m







3m














-63








1m
Kalicki Aleksander AZS Politechnika Warszawska






2m
Fedorenko Jarosław Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im.W.Pola w Lublinie





3m
Hubert Zarzecki WSG Bydgoszcz






3m














-69








1m
Polak Michał Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz






2m
Tarnowski Bartłomiej WSEiI Lublin






3m
Jarszak Michał Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa






3m
Saramonowicz Michał Uniwersytet Łódzki













-74








1m
Sobczyk Sergiusz AWF Warszawa






2m
Przekaza Łukasz Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Siedlce






3m
Chmiel Mateusz Uniwersytet Rzeszowski






3m
Jasiński Michał KU AZS Politechnika Lubelska













-79








1m
Kret Jakub Uniwersytet Medyczny w Łodzi






2m
Krok Damian AZS Politechnika Warszawska






3m
Łukasiak Mateusz Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Siedlce






3m
Kołątaj SGSP Warszawa













-84








1m
Kaczyński Dawid Politechnika Białostocka






2m
Musiał Jacek AZS Politechnika Warszawska






3m
Maciążek Piotr Uniwersytet Łódzki






3m
Maćkiewicz Tomasz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy Bydgoszcz













-89








1m
Matulaniec Sebastian Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Siedlce






2m
Muszyński Jacek AZS Politechnika Warszawska






3m
Łoziuk Łukasz AZS Politechnika Wrocławska






3m
Kaczmarczyk Mateusz SGGW Warszawa













-94








1m
Pelczyński Maciej Uniwersytet Zielonogórski






2m
Wesołowski Mateusz Uniwersytet Zielonogórski






3m







3m














+94








1m
Bławdziewicz Michał Akademia Finansów Vistula






2m
Komolibus Igor Uniwersytet Jana Kochanowskiego Kielce






3m







3m














-50








1m
Szacoń Marzena Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie






2m
Fedor Patrycja Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa






3m
Mańke Katarzyna Uniwersytet Szczeciński






3m














-55








1m
Kosut Angelika Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach






2m
Pomaska Olga SGGW Warszawa






3m
Krupska Agnieszka Uniwersytet Warszawski






3m
Szewczuk Paulina KU AZS Politechniki Lubelskiej













-60








1m
Dzierga Katarzyna Uniwersytet Rzeszowski






2m
Różańska Joanna AWF Gdańsk






3m
Kawka Dobromiła AZS Politechnika Warszawska






3m














-65








1m
Komarenko Olga AZS Politechnika Warszawska






2m
Mostowik Patrycja AZS Politechnika Wrocławska






3m
Przewłócka Joanna Uniwersytet Gdański






3m














-70








1m
Słapczyńska Marta PWSZ Wałcz






2m
Bronst Paulina KU AZS Politechniki Lubelskiej






3m







3m














+70








1m
Pańczyk Ewelina PWSZ Wałcz






2m







3m







3m
























Skład sędziowski:






1
Krzysztof Żychliński - Sędzia Główny






2
Marek Saganek






3
Zygmunt Różalski






4
Zbigniew Kowalewski






5
Marcin Majewski























Wystartowało :







46 akademików







20 akademiczek







z 32 uczelni















Najlepsza zawodniczka : Dzierga Katarzyna (Uniwersytet Rzeszowski)







Najlepszy zawodnik : Sobczyk Sergiusz (AWF Warszawa)







Najlepsza walka : Kalicki Aleksander (PW) - Fedorenko Jarosław (WSSP Lublin) kat.63 kg





Najlepsza uczelnia : Politechnika Warszawska





WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL