Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Full Contact Seniorów Mężczyzn i Kobiet_03-05.10.2014 r. - Kurzętnik

03.10.2014
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Jakub Kozera (Gwardia Zielona Góra)
  2. Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra)
  3. Artur Kubiak (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
    Tomasz Piechocki (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Adrian Kowalkowski (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Paweł Michalak (Husaria Drutex)
  3. Patryk Kamiński (GKS Champion Gdańsk)
    Krzysztof Antosiewicz (KT Legia)
  4. Piotr Kozioł (SMOK Toruń)
  5. Paweł Mularczyk (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Michał Dembler (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Arkadiusz Dembiński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Łukasz Flis (KSW Sokół Jarosław)
    Mateusz Kędzierski (SMOK Toruń)
  4. Cyprian Grzęda (TKKF Siedlce)
  5. Rafał Aleksandrowicz (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  6. Mateusz Kubiszyn (KSW Sokół Jarosław)
  7. Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Bogumił Połoński (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Robert Sobczyszyn (KSW Sokół Jarosław)
    Przemyslaw Ziemnicki (KT Legia)
  4. Paweł Remiszewski (TKKF Siedlce)
  5. Karol Jabłoński (CSW Champion Lubawa)
  6. Eryk Białowąs (KSW Sokół Jarosław)
  7. Dominik Pazdan (UKS Diament Pstrągowa)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Robert Krasoń (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Sebastian Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Norbert Olek (LZS Poprawa Siedlików)
    Michał Ciach (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  4. Michał Szpak (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  5. Przemysław Binienda (KS POLONIA Leszno 1912)
  6. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Kamil Dajwłowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Szymon Salachna (Beskid Dragon)
  3. Konrad Furmaniak (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
    Kacper Rychlikowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Adam Rajczak (KS X FIGHT Piaseczno)
  5. Andrzej Gmur (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Przemysław Just (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  7. Bartłomiej Tarnowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Kajetan Kierstein (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  2. Michał Benben (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Marek Rudziewicz (Husaria Drutex)
    Mateusz Nitek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Jakub Jasion (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Mariusz Just (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Bartosz Fechner (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
    Artur Cieciura (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Robert Ciulkin (Human Białystok)
full-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Łukasz Wydro (SMOK Toruń)
  2. Wojciech Peryt (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  3. Paweł Dąbrowski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
full-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Anna Kołodziejska (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  2. Maria Barcikowska (KS START Działdowo)
full-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
  2. Paulina Frankowska (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
    Agata Piechowicz (KT Legia)
  4. Natalia Jaworska (KT Legia)
  5. Agnieszka Osial (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Kamila Hermanowska (Klub Sportowy NADSTAL)
  3. Magdalena Frankowicz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. Dorota Godzina (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Katarzyna Bedra (Zamek Kurzętnik)
  3. Klara Kleczkowska (KT Legia)
full-contact / Senior [k] / -52kg
  1. Karolina Mośko (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Maria Romańska (KT Legia)
    Natalia Biernasiak (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  4. Agnieszka Chmielewska (KS X FIGHT Piaseczno)
full-contact / Senior [k] / -48kg
  1. Ewa Bulanda (LUKS JAS POL)
  2. Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka: Emilia Czerwińska
Najlepszy zawodnik : Kajetan Kierstein
Najlepszy klub
I miejsce Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
II miejsce MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD
III miejsce SFK Boksing Zielona Góra
Skład sędziowski
sędzia główny : Ryszard Zawistowski
Kierownik ringu: Jerzy Bassa
sędziowie:
Janusz Wielgosz
Waldemar Hajducki
Józef Mazurek
Sławomir Półtorak
Albin Pudlicki
Mieczysław Dzięcioł
Marta Zdziarska
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL