Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki otwartych mistrzostw województwa lubelskiego kickboxing kick-light, point fighting, Pałki

15.11.2014
Wyniki
OTWARTYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
KICKBOXING KICK-LIGHT, POINT FIGHTING, Pałki
Data: 15 listopada 2014 r.
Miejsce: Lublin, Galeria OLIMP, ul. Spółdzielczości Pracy 38
Organizator: Lubelski Okręgowy Związek Kickboxingu oraz Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej

Zawody były współfinansowane przez Zarząd Województwa Lubelskiego

Sędzia główny zawodów: Tadeusz Poljański – lic.0017/S/2014
Lekarz zawodów: Krzysztof Sztorc
Sędziowie: Puchacz Jacek - lic. 0018/S/2014
Dzikowski Jacek - lic. 0019/S/2014
Kamil Stefaniak - lic. 2089/S/2014
Michał Szafranek - lic. 2090/S/2014
Rafał Aleksandrowicz – kandydat na sędziego

KICK LIGHT

JUNIORKI
Kat. -50 kg
1 Gruszczyńska Anna Ostrowiecki Klub Sportów Walki "DRAGON"
2 Beata Rusiecka MKS Włodawa
3 Lewandowska Sylwia UKS Janów Lub.
Kat. -60 kg
1 Deroń Angelika Ostrowiecki Klub Sportów Walki "DRAGON"
Kat. -65 kg
1 Dubiel Natalia UKS Janów Lub.

JUNIORZY
Kat. -63 kg
1 Konrad Nucinski Waleczna Lubelszczyzna
2 Kaleta Piotr Ostrowiecki Klub Sportów Walki "DRAGON"
3 Tołkacz Piotr Ostrowiecki Klub Sportów Walki "DRAGON"
Kat. -69 kg
1 Mendzelewski Konrad SKKB Politechniki Lubelskiej
2 Dawid Pogoda Waleczna Lubelszczyzna
3 Stępniewski Daniel Ostrowiecki Klub Sportów Walki "DRAGON"
Kat. -84 kg
1 Surmiak Dawid UKS Janów Lubelski
2 Stec Łukasz SKKB Politechniki Lubelskiej

SENIORZY
Kat. -63 kg
1 Osypiuk Paweł MKS Włodawa
Kat. -69 kg
1 Tarnowski Bartłomiej SKKB Politechniki Lubelskiej
2 Wolski Damian Waleczna Lubelszczyzna
3 Pałys Daniel SKKB Politechniki Lubelskiej
3 Oszast Piotr Waleczna Lubelszczyzna
Kat. -74 kg
1 Wojtasiewicz Paweł SKKB Politechniki Lubelskiej
2 Przybysz Kamil KU AZS Politechnika Lubelska
3 Przekaza Łukasz UKS POWER Siedlce
3 Romańczuk Piotr MKS Włodawa
Kat. -79 kg
1 Kozakowski Adrian MKS Kalina Lublin
2 Berus Marcin MKS Kalina Lublin
3 Janiec Paweł Garda Lublin
3 Białek Michał KU AZS Politechnika Lubelska
Kat. -89 kg
1 Sebastian Matulaniec UKS POWER Siedlce
2 Mielnicki Krzysztof MKS Kalina Lublin
Kat. +94 kg
1 Iwaniak Tomasz Waleczna Lubelszczyzna
2 Cebulak Piotr SKKB Politechniki Lubelskiej

SENIORKI
Kat. -50 kg
1 Szacoń Marzena MKS Kalina Lublin
Kat. -55 kg
1 Szewczuk Paulina KU AZS Politechnika Lubelska
2 Choma Małgorzata MKS Włodawa
Kat. +70 kg
1 Aleksadnra Kazuro MKS Włodawa

KICK LIGHT
Kadet młodszy kat. +47 kg
1 Przydatek Sebastian Ostrowiecki Klub Sportów Walki "DRAGON"
Kadet starszy kat. -47 kg
1 Śliwka Albert Ostrowiecki Klub Sportów Walki "DRAGON"

POINT FIGHTING KOBIET

Kat. OPEN
1 Weremczuk Weronika MKS Włodawa
2 Jagiełłowicz Dominika MKS Włodawa
3 Konieczna Monika MKS Włodawa
3 Choma Małgorzata MKS Włodawa

Najlepszy zawodnik : Paweł Wojtasiewicz - SKKB Politechniki Lubelskiej
Najlepszy junior : Konrad Nucinski - Waleczna Lubelszczyzna
Najlepsza zawodniczka: Gruszczyńska Anna - Ostrowiecki Klub Sportów Walki "DRAGON"

W zawodach brało udział: 45 zawodników i zawodniczek oraz 15 dzieci z 10 klubów w tym był 18 seniorów, 4 kobiety, 8 juniorów, 7 juniorek i 8 kadetów.

Sporządził sędzia główny – Tadeusz Poljański
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL