Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski AZS w Kickboxingu w formule Kick- Light_14.05.2015 - Warszawa

14.05.2015
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  2. Igor Komolibus (Marky-Mark)
  3. Maciej Stodulski (Klub Duet Gdańsk)
    Michał Nowak (AZS Politechnika Częstochowska)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Tobiasz Kołodziejczyk (AZS Politechnika Częstochowska)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Jacek Muszyński (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Patryk Muller (Klub Duet Gdańsk)
  3. Łukasz Jesion (KT Legia Warszawa)
    Tomasz Pawłowski (Nastula Club)
  4. Dylak Rafał (Akademia Puncher Nadarzyn)
  5. Patryk Wolski (KS X FIGHT Piaseczno)
  6. Paweł Rzeszótko (AWF Warszawa)
  7. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Jakub Kalinowski (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
  2. Dawid Kaczyński (Human Białystok)
  3. Szymon Piszcz (KU AZS Wyższej Szkoły Prawa i Administracji Przemyśl-Rzeszów)
    Radosław Paczuski (Radość Boxing Team Warszawa)
  4. Dawid Gostomski (KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd.)
  5. Sławomir Pawłowski (Nastula Club)
  6. Piotr Furmaniak (UKS Power Siedlce)
  7. Michał Wasiak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Bartosz Dołbień (Palestra Warszawa)
  2. Jakub Kret (DAN Świdnik)
  3. Damian Krok (AZS Politechnika Warszawska)
    Dominik Pazdan (UKS Diament Pstrągowa)
  4. Kamil Wojciechowski (Human Białystok)
  5. Rafał Konopko (AZS Politechnika Warszawska)
  6. Mark Kołłątaj (KS X FIGHT Piaseczno)
  7. Łukasz Sztachelski (Human Białystok)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Marcin Borecki (AWF Warszawa)
  2. Kamil Przybysz (KU AZS Politechnika Lubelska)
  3. Mateusz Nowak (Łaski Klub Sztuk Walki Łask)
    Wojciech Szynkowski (KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd.)
  4. Marcin Długołęcki (KT Legia Warszawa)
  5. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Maciej Biały (HALNY Nowy Sącz)
  7. Kamil Olczyk (AZS Politechnika Częstochowska)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Artur Baradyn (Human Białystok)
  2. Michał Sztajerowski (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Oleksii Ovsiannikov (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
    Bartłomiej Tarnowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  4. Michał Skoczeń (HALNY Nowy Sącz)
  5. Adam Szczęsny (Klub Sportowy Cholew Sport Police Przęsocin)
  6. Michał Bartosik (AZS Politechnika Częstochowska)
  7. Yaroslav Fedorenko (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Vitalii Mustafaiev (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
  3. Paweł Szmyd (KS X FIGHT Piaseczno)
    Robert Ułasiuk (KU AZS Politechnika Lubelska)
  4. Jędrzej Pacak (KT Legia Warszawa)
  5. Mariusz Przewłocki (Akademia Puncher Nadarzyn)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Dmytro Parubok (KU AZS Politechnika Lubelska)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Joanna Pawłowska (GKS Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Agnieszka Osial (KSW Łuków)
  2. Joanna Przewłócka (GKS Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Weronika Rogala (AWF Warszawa)
  2. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Szewczuk (KU AZS Politechnika Lubelska)
  2. Dobromiła Kawka (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Olga Pomaska (KS X FIGHT Piaseczno)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Joanna Różańska (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Maria Romańska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Katarzyna Mańke (Klub Sportowy Cholew Sport Police Przęsocin)
  4. Katarzyna Przewłócka (GKS Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Agnieszka Krupska (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)
  3. Kamila Stelmach (Klub Sportów Walki Włocławek)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka-Joanna Różańska
Najlepszy zawodnik- Aleksander Kalicki
Najlepsza walka finał (K) -55kg Joanna Różańska vs Angelika Kosut
Najlepszy klub
Najlepsza uczelnia:
1.Politechnika Warszawska ex Politechnika Lubelska
3.SGGW w Warszawie
Skład sędziowski
Sędzia Główny:Tomasz Bałdyga
Marcin Wrzosek
Zbigniew Kowalewski
Andrzej Stachera
Sekretarz zawodów: Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL