Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych w Kickboxingu w formule kick-light_15-17.05.2015 - Lidzbark Welski

15.05.2015
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Kacper Dąbrowski (A&W Team Obrowo)
  2. Tomasz Jabłkowski (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Patryk Kurek (RKSW PUNCHER Radom)
    Marek Bielski (CSW Champion Lubawa)
  4. Piotr Jelak (GKS Champion Gdańsk)
  5. Igor Sołtys (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Dominik Pszenny (KS START Działdowo)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Kamil Kaniewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Damian Łyszkowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
    Paweł Jagodziński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
  4. Oskar Rogowski (Zamek Kurzętnik)
  5. Michał Konkel (KKK Rebelia Kartuzy)
  6. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  7. Paweł Kędziorski (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Sebastian Samiła (Klub Sportowy Cholew Sport Police Przęsocin)
  2. Konrad Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
  3. Hubert Kaczorowski (CSW Champion Lubawa)
    Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  4. Tomasz Gawenda (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Oskar Biesiadecki (RKSW PUNCHER Radom)
  6. Fabian Gołuński (KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd.)
  7. Krzysztof Giera (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Hubert Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
  2. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Damian Knopa (Stowarzyszenie Sport to zdrowie Pinczyn)
  4. Paweł Szreder (Zamek Kurzętnik)
  5. Piotr Nikel (GKS Champion Gdańsk)
  6. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
  7. Maciej Rostkowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Maksymilian Zdrojewski (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
  3. Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
    Aleksander Błonowski (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
  4. Eryk Bręczewski (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  5. Igor Sikora (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Daniel Nowakowski (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  7. Mateusz Kupijaj (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Mikołaj Mańka (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Wiktor Grochalski (CSW Champion Lubawa)
  3. Patryk Gdula (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
    Bartosz Wójcik (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
  4. Bartosz Wolsza (SMOK Toruń)
  5. Eryk Jóskowski (GKS Champion Gdańsk)
  6. Artur Stefaniak (SMOK Toruń)
  7. Kamil Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Szymon Myjak (UKS Fenix Krzyżówka)
    Patryk Możdżyński (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  4. Wiktor Haza (Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz)
  5. Dawid Zawitowski (GKS Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Jolanta Cichoń (Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz)
  2. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Klara Piętak (KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd.)
  2. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Weronika Nowak (Gladiator Binczarowa)
  2. Gabriela Pazgan (Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz)
  3. Angelika Deroń (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
    Karina Khabiuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola Warszawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Zuzanna Licha (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Julia Gierejko (Human Białystok)
    Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  4. Weronika Rumińska (A&W Team Obrowo)
  5. Kinga Nowińska (CSW Champion Lubawa)
  6. Wiktoria Filipczak (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  7. Patrycja Kowalska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Ewa Cichoń (Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz)
  2. Julia Oleksy (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Wiktoria Łomnicka (LUKS JAS POL Krynica-Zdrój)
  2. Wiktoria Kolczyk (GKS Champion Gdańsk)
  3. Oliwia Rumińska (A&W Team Obrowo)
    Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
  2. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  3. Sandra Łuszczyńska (Legion Głogów)
    Klaudia Wencel (Legion Głogów)
  4. Julia Bugajska (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +57kg
  1. Szymon Golonka (Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz)
  2. Nikodem Skupiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Krzysztof Kruzel (Klub Duet Gdańsk)
    Kamil Maliszewski (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Damian Abramowicz (Human Białystok)
  2. Marcin Treder (KKK Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
    Jakub Przeszak (KS Gym Fight Wrocław)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
  2. Kacper Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Szymon Firański (CSW Champion Lubawa)
    Michał Kornacki (CSW Champion Lubawa)
  4. Radosław Łosiniecki (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Jakub Adamski (KKK Rebelia Kartuzy)
  6. Armin Wilczewski (KKK Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
  2. Jonatan Babińczuk (Human Białystok)
  3. Mikołaj Huta (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion Nowy Dwór Mazowiecki)
    Szymon Góra (Gladiator Binczarowa)
  4. Patryk Borowiecki (Legion Głogów)
  5. Jakub Mrowca (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
  6. Kacper Gębala (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion Nowy Dwór Mazowiecki)
  7. Norber Waligóra (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  2. Krystian Dolny (CSW Champion Lubawa)
  3. Eryk Wierzchowski (Golden Dragon Bydgoszcz)
    Bartosz Pawliszyn (Legion Głogów)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adrian Majewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Piotr Osmólski (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Dominik Hagger (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -52kg
  1. Anna Piętka (Human Białystok)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Martyna Kowalewicz (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Nikola Zaborowska (KKK Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Zuzanna Kulig (LUKS JAS POL Krynica-Zdrój)
  2. Julia Ryś (LUKS JAS POL Krynica-Zdrój)
  3. Hanna Makowska (Legion Głogów)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka (kadet młodszy): Zuzanna Kulig LUKS Jas-Pol Krynica Zdrój
Najlepszy zawodnik (kadet młodszy): Igor Wełnowski SMOK Toruń
Najlepsza zawodniczka (kadet starszy): Zuzanna Licha KS POLONIA 1912 Leszno
Najlepszy zawodnik (kadet starszy): Mikołaj Mańka KS POLONIA 1912 Leszno
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński, Waldemar Hajducki, Jerzy Bassa, Albin Pudlicki, Agnieszka Turchan, Mieczysław Dzięcioł, Krzysztof Kuca, Maciej Bajtel, Tomasz Bałdyga, Józef Mazurek
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL