Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w formule k - 1_22-24.05.2015 - Legnica

22.05.2015
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Michał Turyński (Fighter Wrocław)
  2. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  3. Jakub Kozera (Gwardia Zielona Góra)
    Tomasz Klimiuk (Human Białystok)
  4. Paweł Drelich (Scorpion Krępice)
  5. Kryspin Kalski (KKK Rebelia Kartuzy)
  6. Michał Liberacki (Hunter Gym Bydgoszcz)
  7. Karol Grzesiuk (KKK Rebelia Kartuzy)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mateusz Hiki (Legion Głogów)
  2. Mateusz Pluta (UKS Puncher Wrocław)
  3. Paweł Michalak (Husaria Drutex Słupsk)
    Patryk Kamiński (GKS Champion Gdańsk)
  4. Adam Abood al hassani (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  5. Kamil Kadzidłowski (Fighter Wrocław)
  6. Grzegorz Lenart (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  7. Jarosław Zawodni (KO GYM Świebodzice)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Dawid Kasperski (UKS Puncher Wrocław)
  2. Patryk Zdrojewski (Palestra Warszawa)
  3. Maksymilian Bratkowicz (KS Gym Fight Wrocław)
    Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
  4. Zbigniew Stawicki (Hunter Gym Bydgoszcz)
  5. Robert Paniączyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
  6. Wojciech Chwalibóg (AKS NIWKA Sosnowiec)
  7. Szymon Skrabucha (Rzeszowski Klub Sportów Walki Rzeszów)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Mateusz Rycerski (Victoria Szydłowiec)
  3. Bartłomiej Wycech (KS Gym Fight Wrocław)
    Przemysław Ziemnicki (KT Legia Warszawa)
  4. Adrian Kupiec (Legion Głogów)
  5. Szczepan Stawiarski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Mateusz Kolat (KKK Rebelia Kartuzy)
  7. Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Daniel Kolasiński (Palestra Warszawa)
  2. Bartosz Dołbień (Palestra Warszawa)
  3. Krzysztof Hornik (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
    Kamil Jenel (Paco Team Katowice)
  4. Mateusz Kasza (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  5. Michał Kowalskin (Hunter Gym Bydgoszcz)
  6. Bartek Domalik (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  7. Piotr Tutkowski (Husaria Drutex Słupsk)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Marcin Kret (UKS Puncher Wrocław)
  2. Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Roger Garbaczewski (TKKF Siedlce)
    Piotr Szloser (Palestra Warszawa)
  4. Adrian Justyński (UKS Puncher Wrocław)
  5. Filip Bienias (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  6. Maciej Garbaczewski (TKKF Siedlce)
  7. Przemyslaw Pawlak (HALNY Nowy Sącz)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Mateusz Dąbrowski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Jarosław Daschke (GKS Champion Gdańsk)
  3. Michał Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Michał Polak (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  4. Artur Baradyn (Human Białystok)
  5. Adrian Krauzowicz (UKS Puncher Wrocław)
  6. Paweł Józefowicz (Fighter Wrocław)
  7. Mateusz Jagielski (Paco Team Katowice)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Eliasz Jankowski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Kamil Szłapka (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  3. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
    Rafał Niestrzęba (KO GYM Świebodzice)
  4. Rafał Cyrankowski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  5. BARTOSZ HASSA (FIGHTER NOWA SÓL)
  6. Leszek Kulik (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Michał Królik (Paco Team Katowice)
  2. Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)
  3. Hubert Ulikowski (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
    Patryk Sagan (Legion Głogów)
  4. Kamil Kasowski (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  5. Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
  6. Norbert Piotrowski (Puma Gym Fight Club)
  7. KAMIL PONIEDZIAŁEK (FIGHTER NOWA SÓL)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Sebastian Słoń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
    Arkadiusz Osienienko (KO GYM Świebodzice)
  4. Dominik Żelasko (Guerrier Team Ostrów Wlkp)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Paulina Bieć (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Dominika Gęborek (Power House Skawina)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
  2. Małgorzata Wyszyńska (KT Legia Warszawa)
  3. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Weronika Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
  4. Martyna Dzięciołowska (MKS Wicher Kobyłka)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Róża Gumienna (Fighter Wrocław)
  2. Kamila Bałanda (GKS Champion Gdańsk)
  3. Natalia Kukieła (Hunter Gym Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Aleksandra Piasecka (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Izabela Dziopa (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
    Angelika Suchocka (UKS Maximus Ełk)
  4. Katarzyna Kiwer (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  5. Debora Kubeczak (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław)
  2. Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
    Aneta Kopeć (Samuraj Sanok)
  4. Katarzyna Jeziorska (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Katarzyna Palicka (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Patrycja Kamińska (Legion Głogów)
  2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Beata Zięba (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
    Natalia Małachowicz (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
K1 Rules / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Paweł Stachura (Fight Academy Stargard Szczeciński)
  2. Michał Gawkowski (UKS Maximus Ełk)
  3. Kryspin Włodarczyk (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
    Marek Kiełbik (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Maciej Rogoda (Stowarzyszenie Sportów Walki Nokaut Gorzów Wlkp.)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Bartosz Buczma (Fight Academy Stargard Szczeciński)
  2. Marcin Myśliński (KS FUX Zabrze)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Dominik Grzęda (TKKF Siedlce)
  2. Krystian Smólski (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Dawid Fereńczuk (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
    Karol Miąsko (Fight Academy Stargard Szczeciński)
  4. Dominik Dybowski (TKKF Siedlce)
  5. Kamil Połosak (KS X FIGHT Piaseczno)
  6. Dawid Łasiński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Dawid Mirkowski (KT Legia Warszawa)
  2. Konrad Delekta (Fight Gym Lublin)
  3. Tomek Matysiak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
    Oskar Rokaszewicz (Legion Głogów)
  4. Norbert Job (HALNY Nowy Sącz)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Adam Gielata (UKS Puncher Wrocław)
  2. Jakub Kozera (Scorpion Krępice)
  3. Bartłomiej Nowak (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
    Adam Haraf (MLKS Spider Złotów)
  4. Paweł Mielnicki (Klub Sportów Walki Sokół Jarosław)
  5. Hubert Jaskierski (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  6. Kami Chomko (UKS Maximus Ełk)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Wojciech Kazieczko (Gwardia Zielona Góra)
  2. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Artur Gałecki (KO GYM Świebodzice)
    Daniel Skiba (Human Białystok)
  4. Fabio Di lalla (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  5. Maciej Michalczyk (Victoria Szydłowiec)
  6. Kamil Dychała (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
  7. Paweł Ostój (UKS Puncher Wrocław)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
  2. Kacper Woźniakiewicz (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  3. Mateusz Warta (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
    Mateusz Ostrowski (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  4. Stanisław Gubała (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  5. Władek Bilewicz (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  2. Krzysztof Kucharzyk (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Daniel Słupek (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Damian Ogonowski (UKS Puncher Wrocław)
  4. Rafał Sitek (MKS Wicher Kobyłka)
  5. Ernest Kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Moch (Palestra Warszawa)
  2. Robert Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Mateusz Trzeciak (Golden Dragon Bydgoszcz)
    Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -51kg
  1. Karol Wójcik (AKS NIWKA Sosnowiec)
  2. Dominik Aleksander (HALNY Nowy Sącz)
K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Magdalena Nowicka (KS Wielkopolanin Poznań)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Pola Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
  2. Aneta Kaczmarczyk (KO Team Otwock)
  3. Klaudia Gajewska (GKS Champion Gdańsk)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Katarzyna Benewiat (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
  2. Joanna Socha (KS Czerwony SMOK Poznań)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Ewa Pietrzykowska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
  2. Anna Płusa (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Katarzyna Światowska (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
    Sandra Kulpa (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Joanna Rybińska (Legion Głogów)
  2. Patrycja Pamuła (Kokoro Grudziądzki Klub Kyokushin-kan Karate-do Grudziądz)
  3. Jana Zalińska (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
    Justyna Falkiewicz (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
  4. Agnieszka Knop (AKS NIWKA Sosnowiec)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Anna Gruszczyńska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
  2. Katarzyna Wrona (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
  2. Dominik Bala (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Michał Burdan (Klub Kyokushin-kan Karate Do wie Chełm)
  2. Wiktor Olszowy (Samuraj Sanok)
  3. Mateusz Kucharski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Maciej Kucharski (HALNY Nowy Sącz)
  2. Miłosz Karyś (Puma Gym Fight Club)
  3. Dawid Kasperek (Klub Sportów Walki Sokół Jarosław)
    Piotr Bujarski (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Mateusz Sobczak (Fight Academy Stargard Szczeciński)
  2. Radosław Przybylski (Stowarzyszenie Sportów Walki Nokaut Gorzów Wlkp.)
  3. Grzegorz Rokaszewicz (Legion Głogów)
    Patryk Kłak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  4. Jakub Urbanowski (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Mikołaj Kopaniszyn (GKS Champion Gdańsk)
  2. Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Artur Stępień (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Krzysztof Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  3. Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
    Kamil Jabłoński (KS Czerwony SMOK Poznań)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Klaudiusz Cieplok (Paco Team Katowice)
  2. Wojciech Wójcik (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Norbert Gręda (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Sylwia Bancer (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Paulina Radzimierska (KT Legia Warszawa)
  3. Karolina Bassa (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Julia Groń (HALNY Nowy Sącz)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Kinga Mikołajczuk (TKKF Siedlce)
  2. Wioletta Kowalska (Legion Głogów)
  3. Ola Bagnosz (KS Czerwony SMOK Poznań)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Daria Gruszka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik junior młodszy: Kopaniszyn Mikołaj
Najlepsza zawodniczka juniorka młodsza : Dargiel Roksana
Najlepszy zawodnik junior starszy : Mirkowski Dawid
Najlepsza zawodniczka juniorka starsza: Pietrzykowska Ewa
Najlepszy zawodnik senior : Dąbrowski Mateusz
Najlepsza zawodniczka seniorka : Gumienna Róża
Najlepszy klub
Legion Głogów [punktów: 21 (4 - 2 - 5)]
Palestra Warszawa [punktów: 16 (2 - 4 - 2)]
UKS Relaks Skarżysko Kamienna [punktów: 13 (2 - 3 - 1)]
KGHM METRACO ARMIA Polkowice [punktów: 13 (2 - - 7)]
Skład sędziowski
Sędzia główny zawodów: Hajducki Waldemar
Kierownik ringu A : Zawistowski Ryszard
Sędziowie:
Wielgosz Waldemar
Mazurek Józef
Biernacki Jarosław
Pudlicka Cecylia
Zdziarska Marta

Kierownik ringu B : Pudlicki Albin
Sędziowie :
Kacperski Krzysztof
Żychliński Krzysztof
Turchan Agnieszka
Bałachowski Rafał
Sułkowski Jarosław
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL