Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski juniorów w formule PF i lc_29-31.05.2015 - Ostrowiec Świętokrzyski

29.05.2015
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Aleksander Stawirej (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
  2. Daniel Koszyk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Patryk Ziętala (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
    Tomasz Stachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Marcin Wajgelt (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Piotr Tołkacz (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
  3. Kacper Wołowiec (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
    Kacper Mazur (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Artur Stańczak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
  2. Marcin Szuleta (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Patryk Stróżniak (Gwardia Zielona Góra)
    Bartek Napadłek (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
  4. Łukasz Stec (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Łukasz Wybieralski (Gwardia Zielona Góra)
  2. Michał Warejko (KO Team Otwock)
  3. Michał Borkowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Rafał Lachowicz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport Radom)
  4. Konrad Kowalczyk (Alien Kick Łódź)
  5. Rafał Pacyna (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Szymczak (Gwardia Zielona Góra)
  2. Robert Gattner (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Szymon Anolik (KKK Rebelia Kartuzy)
    Marcin Pluta (RKSW PUNCHER Radom)
  4. Kajetan Piwowarczyk (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Norbert Wojno (Alien Kick Łódź)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Dominik Walkowiak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  3. Erwin Grudziecki (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
    Mateusz Kita (Gwardia Zielona Góra)
  4. Patryk Nowakowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Jakub Imanow (KSW Łuków)
  6. Artur Kozłowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Bartek Marszałkowski (KKK Rebelia Kartuzy)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Adrian Sulewski (KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd.)
  2. Jacek Ludwiczak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Bartosz Brauer (KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd.)
    Mikołaj Pietrzyk (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Denis Markwart (RKSW PUNCHER Radom)
  5. Kamil Mateja (KKK Rebelia Kartuzy)
  6. Maciej Skraba (UKS Fenix Krzyżówka)
  7. Rafał Sztark (KSW START Częstochowa)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Paweł Zdun (DAN Świdnik)
  2. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
  3. Dominik Nowak (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
    Filip Mijalski (KSW START Częstochowa)
  4. Daniel Pioruński (KSW Łuków)
  5. Konrad Nuciński (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  6. Oskar Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Kamil Delewski (Stowarzyszenie Sport to zdrowie Pinczyn)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Krzysztof Benier (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Robert Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
    Lucjan Wiśniewski (KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd.)
  4. Dawid Kaszuba (UKS Diament Pstrągowa)
  5. Piotr Stefanowski (LZS Poprawa Siedlików)
  6. Mateusz Tatar (KLUB SPORTOWY ORIENT CZĘSTOCHOWA)
  7. Kamil Jastrzębski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Joanna Kleszcz (KSW Łuków)
  2. Weronika Matus (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Karolina Lewalska (Zamek Kurzętnik)
  2. Ewelina Dzikowska (Łódzkie Centrum Sportów Walki Łódź)
  3. Karolina Bassa (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
    Kaja Tomaszczyk (KSW Szczecinek)
  4. Weronika Szymonik (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Sylwia Raciborska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Magdalena Szeląg (LZS Poprawa Siedlików)
  3. Agnieszka Piotrowicz (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
    Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Eliza Śliwka (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
  5. Elżbieta Michalska (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
  6. Aleksandra Goławska (KSW Łuków)
  7. Alicja Paś (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Katarzyna Benewiat (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
  2. Małgorzata Grzesik (Legion Głogów)
  3. Patrycja Sibińska (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
    Anna Sułek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
  4. Aleksandra Klekocińska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Olga Michalska (LZS Poprawa Siedlików)
  2. Sandra Paszek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Justyna Falkiewicz (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
    Anna Szymańska (LZS Poprawa Siedlików)
  4. Aleksandra Kijowska (Zamek Kurzętnik)
  5. Patrycja Hinc (KTS-K GOSRiT Luzino)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Anja Konstandinović (LZS Poprawa Siedlików)
  3. Anna Gruszczyńska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
    Romina Przywara (Alien Kick Łódź)
  4. Paulina Cybulska (Alien Kick Łódź)
  5. Katarzyna Wrona (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  6. Wiktoria Pacholska (Legion Głogów)
  7. Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Daniel Koszyk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Marcin Wajgelt (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
point-fighting / Junior [m] / -94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Łukasz Stec (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Łukasz Winiecki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Junior [m] / -84kg
  1. Michał Borkowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Michał Warejko (KO Team Otwock)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Szymczak (Gwardia Zielona Góra)
  2. Szymon Wierzbicki (KSW POLICE)
  3. Sławomir Miśkiw (KSW POLICE)
    Robert Gattner (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Przemysław Miśkiw (KSW POLICE)
  2. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  3. Artur Kozłowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Daniel Poliszuk (DAN Świdnik)
  4. Mikołaj Herzberg (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe Wejherowo)
  5. Patryk Nowakowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Maciej Charkowski (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Maciej Skraba (UKS Fenix Krzyżówka)
  2. Konrad Nowak (Gladiator Binczarowa)
  3. Filip Grabowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Rafał Sztark (KSW START Częstochowa)
  4. Przemysław Kokociński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Michał Frątczak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Paweł Zdun (DAN Świdnik)
  2. Błażej Mach (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe Wejherowo)
  3. Tomasz Gawenda (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Dominik Nowak (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
  4. Michał Kwiatkowski (LKS Puncher Płock)
  5. Dominik Suszek (KO Team Otwock)
  6. Oskar Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Filip Mijalski (KSW START Częstochowa)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Krystian Żuk (DAN Świdnik)
  2. Mateusz Tatar (KLUB SPORTOWY ORIENT CZĘSTOCHOWA)
  3. Krystian Spyrka (UKS Fenix Krzyżówka)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Kaja Tomaszczyk (KSW Szczecinek)
  2. Karolina Lewalska (Zamek Kurzętnik)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Adrianna Skowrytko (DAN Świdnik)
  2. Sylwia Raciborska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Patrycja Hinc (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Sandra Paszek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Justyna Rosłon (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Romina Przywara (Alien Kick Łódź)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Najlepszy klub:

Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski [punktów: 13 (1 - 2 - 6)]
DAN Świdnik [punktów: 13 (4 - - 1)]
Gwardia Zielona Góra [punktów: 11 (3 - - 2)]
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno [punktów: 9 (1 - 2 - 2)]
Skład sędziowski
Bassa Jerzy – Rzeszów - sędzia główny
Plansza A
1. Krzesztof Kacperski – Pasłęk – Kierownik planszy
2. Urszual Bassa – Rzeszów
3. Mirosław Kutyła Ostrowiec Św.
4. Polijański Tadeusz – Lublin
5. Dariusz Matusik - Węgrów
6. Mateusz Łyszczek - Leszno
Plansza B
1. Waldemar Hajducki – Mogilno – kierownik planszy
2. Maciej Bajtel - Muszyna
3. Albin Pudlicki – Leszno
4. Agnieszka Turchan – Bielsko – Biała
5. Tomasz Bałdyga – Warszawa
6. Mazurek Józef – Kraków
Delegat sportowy Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL