Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact _23-24.10.2015 - Kalisz

23.10.2015
full-contact / Mlodziezowcy [m] / +91kg
  1. Aleksander Stawirej (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
  2. Damian Soczewka (UKS Sanda Płock)
  3. ŁUKASZ BADOWICZ (GKS Champion Gdańsk)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -91kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Patryk Kamiński (GKS Champion Gdańsk)
  3. Szymon Dwornikowski (LZS Poprawa Siedlików)
    Michał Gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów Trzebinia)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg
  1. Jan Szczepaniak (LZS Poprawa Siedlików)
  2. Michał Cyganik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
  3. Filip Kidoń (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Marcin Frąszczak (LZS Poprawa Siedlików)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Przemysław Binienda (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
    Mateusz Daroszewski (Klub Sportów Walki Włocławek)
  4. Michał Wojczuk (Center Team Odolanów)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
  1. Kamil Sójkowski (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
  2. Norbert Olek (LZS Poprawa Siedlików)
  3. Wiktor Czopek (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport Oświęcim)
    Piotr Matuszak (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Oskar Rokaszewicz (Legion Głogów)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg
  1. Mateusz Parat (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Tomasz Przybylski (LZS Poprawa Siedlików)
  3. Paweł Rąba (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport Oświęcim)
    Michał Strakulski (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Daniel Dajcz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Przemysław Karwacki (LZS Poprawa Siedlików)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg
  1. Jakub Pokusa (KSW Szczecinek)
  2. Rafał Nguyen von (KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd.)
  3. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport Oświęcim)
    Łukasz Pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
  4. Krzysztof Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Mateusz Swięty (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg
  1. Dominik Nowak (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
  2. Paweł Bors (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg
  1. Michał Pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
  2. Dominik Żelasko (Guerrier Team Ostrów Wlkp)
  3. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów Trzebinia)
    Arkadiusz Miłoń (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport Oświęcim)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Robert Niedźwiedzki (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / +70kg
  1. Magdalena Nowicka (KS Wielkopolanin Poznań)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -70kg
  1. Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
  2. Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -65kg
  1. Wanessa Nogaj (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg
  1. Klaudia Cichoń (LUKS JAS POL Krynica-Zdrój)
  2. Joanna Błońska (Guerrier Team Ostrów Wlkp)
  3. Patrycja Sibińska (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
    Kamila Stelmach (Klub Sportów Walki Włocławek)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -56kg
  1. Maria Romańska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Ewelina Nowosielska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -52kg
  1. Olga Michalska (LZS Poprawa Siedlików)
  2. Natalia Biernasiak (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Magdalena Świtek (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Karolina Woźna (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -48kg
  1. Dagmara Tchorek (UKS Sanda Płock)
  2. Olimpia Podolska (GKS Champion Gdańsk)
  3. Arleta Oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów Trzebinia)
    Anja Kostandinović (LZS Poprawa Siedlików)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik turnieju: Mateusz Parat KS Prosna Kalisz
Najlepsza zawodniczka turnieju: Wanessa Nogaj KKS Sporty Walki Poznań
Najlepszy klub
LZS Poprawa Siedlików [punktów: 13 (2 - 2 - 3)]
GKS Champion Gdańsk [punktów: 8 (1 - 2 - 1)]
Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź [punktów: 8 (2 - 1 - )]
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra [punktów: 6 (2 - - )]
Skład sędziowski
Skład sędziowski Młodzieżowych Mistrzostw Polski Full Contact:
Sędzia główny:
Albin Pudlicki
Kierownik ringu:
Cecylia Pudlicka
Sędzia ringowy, sekretarz:
Jarosław Sułkowski
Sędziowie:
Waldemar Hajducki
Mirosław Kutyła
Rafał Bogdanowicz
Tomasz Sroka
Jerzy Radomski
Anna Wiśniewska
Zbigniew Stawirej
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL