Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Slovak OPEN 2016

20.02.2016
Selected tournament: Slovak Open 2016

PF- Y-cadets male
PF- Y-cad-m -28kg
1. WALLANDT GERGELY, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. HAMMER MATE, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. KACPER KROK, UKS GLADIATOR
3. PAP BOTOND, Újkígyósi Szabadidő SC.

PF- Y-cad-m -32kg
1. WALLANDT GERGELY, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. HAMMER MATE, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. VASYL BURDAJ, KOROLOVYCH TEAM
3. DÁNIEL VICZIÁN, Debreczeni Team

PF- Y-cad-m -37kg
1. PETR ZICH, CSFU
2. BOTOND LÉVAI-HANGYÁSSY, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. DÁNIEL VICZIÁN, Debreczeni Team
3. VASYL RYABINCHAK, KOROLOVYCH TEAM

PF- Y-cad-m -42kg
1. MÁRK STUMPF, Debreczeni Team
2. ERIK LÁZÁR, Yoko Kick-box Team
3. DANIEL SOKOL, CSFU
3. MICHAEL HAUSER, CSFU

PF- Y-cad-m -47kg
1. ERŐS PATRIK, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. HORVÁTH MÁRK, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. DOMINIK LOÓS, Yoko Kick-box Team
3. HARMAN MATE, KIRALYTEAM PF ACADEMY

PF- Y-cad-m +47kg
1. DOMINIK LOÓS, Yoko Kick-box Team
2. HORVÁTH MÁRK, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. HARMAN MATE, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. BONDAR DAVID, KIRALYTEAM PF ACADEMY

PF- Y-cadets female
PF- Y-cad-f -28kg
1. INEZ BÁRDOS, Yoko Kick-box Team
2. DARYNA KOROLOVYCH, KOROLOVYCH TEAM
3. ALŽBETA TELIČÁKOVÁ, Kickbox Leon Revúca
3. LILI PETRÓ, Debreczeni Team

PF- Y-cad-f -32kg
1. KITTI LESZKÓ, Debreczeni Team
2. HANGA HEGEDŰS, Debreczeni Team
3. VIKTORIE PETRIKOVA, CSFU
3. LILI PETRÓ, Debreczeni Team

PF- Y-cad-f -37kg
1. KITTI LESZKÓ, Debreczeni Team
2. HANGA HEGEDŰS, Debreczeni Team
3. JOHANKA PETRIKOVA, CSFU
3. KATRIN HAIDER, Yoko Kick-box Team

PF- Y-cad-f -42kg
1. PAP NIKOLA, Újkígyósi Szabadidő SC.
2. KATRIN HAIDER, Yoko Kick-box Team
3. SARAH OLČÁKOVÁ, EDYMAX Bardejov


PF- Y-cad-f -47kg
1. PAP NIKOLA, Újkígyósi Szabadidő SC.
2. ZRÍNYI ANNA, Árpád Diáksport Egyesület
3. MICHAELA GORALCZYKOVA, CSFU


PF- Y-cad-f +47kg
1. SOŇA GAZDOVÁ, ŠK Gladiátor Snina
2. MICHAELA GORALCZYKOVA, CSFU



PF- O-cadets male
PF- O-cad-m-42kg
1. PATRIK CSELOVSZKI, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. BÁLINT MARTIN, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. MÁTYÁS VARGA, Újkígyósi Szabadidő SC.


PF- O-cad-m -47kg
1. ZAJÁCZ BENCE, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. KARÁCSONYI DÁVID, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. ERŐS PATRIK, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. BÁLINT MARTIN, KIRALYTEAM PF ACADEMY

PF- O-cad-m -52kg
1. BOZÓK SZABOLCS, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. NAGY ZALÁN, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. KARÁCSONYI DÁVID, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. BOTOND HEGEDŰS, Debreczeni Team

PF- O-cad-m -57kg
1. ROLAND VICZIÁN, Debreczeni Team
2. BOZÓK SZABOLCS, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. ERIK ROMVÁRI, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. DMYTRO RYABINCHAK, KOROLOVYCH TEAM

PF- O-cad-m -63kg
1. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team
2. ROLAND VICZIÁN, Debreczeni Team
3. LAKATOS ISTVÁN, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. ERIK ROMVÁRI, KIRALYTEAM PF ACADEMY

PF- O-cad-m -69kg
1. ROLAND VICZIÁN, Debreczeni Team
2. LAKATOS ISTVÁN, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. OSKAR ZAWIŚLAK, Klub Taekwon-do Tradycyjnego
3. OLIWER LASKOWSKI, Polski Związek Kickboxingu

PF- O-cad-m +69kg
1. OLIWER LASKOWSKI, Polski Związek Kickboxingu
2. MICHAL VARYŠ, KA1-SPORT TEAM
3. MATĚJ SKOKAN, KA1-SPORT TEAM




PF- O-cadets female
PF- O-cad-f -46kg
1. MICHAELA GORALCZYKOVA, CSFU
2. NIKOLA KALETA, Beskid Dragon
3. OLIWIA MARTYNIAK, Beskid Dragon
3. REKA HARAJDOVÁ, Guard klub kickbox KOŠICE

PF- O-cad-f -50kg
1. BARBORA ŠEBESTOVÁ, Taekwon-Do ITF Karviná
2. OLIWIA MARTYNIAK, Beskid Dragon
3. LAURA STREJBAROVA, CSFU
3. MICHAELA GORALCZYKOVA, CSFU

PF- O-cad-f -55kg
1. ZUZANNA KALBARCZYK, Polski Związek Kickboxingu
2. VENDULA BOUČKOVÁ, Taekwon-Do ITF Karviná
3. ZUZANNA WESOŁOWSKA, Dan Świdnik
3. NATALIA LEMAŃSKA, Beskid Dragon

PF- O-cad-f -60kg
1. DÓRA TÖRÖK, Debreczeni Team
2. FANNI RONYECZ, Debreczeni Team
3. SARAH SALOŇOVÁ, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ZUZANNA WESOŁOWSKA, Dan Świdnik

PF- O-cad-f -65kg
1. DÓRA TÖRÖK, Debreczeni Team
2. LUCIE BARCHANKOVA, CSFU
3. SIMONICS ELIZABET, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. FANNI RONYECZ, Debreczeni Team

PF- O-cad-f +65kg
1. DÓRA TÖRÖK, Debreczeni Team
2. FANNI RONYECZ, Debreczeni Team
3. SIMONICS ELIZABET, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. LUCIE BARCHANKOVA, CSFU

PF- Senior male
PF- Sen-m -57kg
1. GÁBOR SALLAY, Debreczeni Team
2. ERIK ROMVÁRI, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. MATEUSZ BUDA, Dan Świdnik
3. BOTOND HEGEDŰS, Debreczeni Team

PF- Sen-m -63kg
1. KULCSÁR MÁRIÓ, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. VARGA NORBERT, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. GÁBOR SALLAY, Debreczeni Team
3. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team

PF- Sen-m -69kg
1. MARTIN HAUSER, CSFU
2. JAN HORACEK, CSFU
3. ATTILA CSONKA, Yoko Kick-box Team
3. PETR HLINKA, KA1-SPORT TEAM

PF- Sen-m -74kg
1. ATTILA CSONKA, Yoko Kick-box Team
2. MÉSZÁROS DOMINIK, Árpád Diáksport Egyesület
3. PETR HLINKA, KA1-SPORT TEAM
3. MYHAILO HULYANYCH, KOROLOVYCH TEAM

PF- Sen-m -79kg
1. MÉSZÁROS DOMINIK, Árpád Diáksport Egyesület
2. MIKOŁAJ HERZBERG, Polski Związek Kickboxingu
3. MIROSLAV VECERKA, CSFU


PF- Sen-m -84kg
1. SPÁTH ZOLTÁN, Árpád Diáksport Egyesület
2. MAREK LÁSKA, FORTIS Lučenec



PF- Sen-m -89kg
1. SPÁTH ZOLTÁN, Árpád Diáksport Egyesület
2. ADAM CHLEBEK, Taekwon-Do ITF Karviná



PF- Sen-m +94kg
1. MARTIN HAUSER, CSFU
2. PETR PASTYRIK, CSFU
3. JÁNOS MEZEI, Százhalombattai Kick-Box Sportegyesület


PF- Senior female
PF- Sen-f -50kg
1. LUCIJA CICVARA, CICVARA TEAM
2. PATRYCJA HINC, Polski Związek Kickboxingu
3. DOMINIKA GUMANOVÁ, Guard klub kickbox KOŠICE
3. BÉCSI NIKOLETT, VESZPRÉMI PADANYI TKD KLUB.

PF- Sen-f -55kg
1. LUCIJA CICVARA, CICVARA TEAM
2. POLINA MUKHLYNINA, Ippon Uzhgorod
3. PAVLA ZEZULKOVÁ, KA1-SPORT TEAM
3. MARTINA CINGEĽOVA, EDYMAX Bardejov

PF- Sen-f -65kg
1. ADRIANNA SKOWRYTKO, Dan Świdnik
2. GYURCSÁK NIKOLETT, Dél-Pesti Dragonteam Kick-box és Szabadidősport Egyesület
3. FANNI RONYECZ, Debreczeni Team




Point fighting Open male
PF OPEN MALE
1. IMRE TAMÁS, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. MARTIN HAUSER, CSFU
3. SPÁTH ZOLTÁN, Árpád Diáksport Egyesület
3. MÉSZÁROS DOMINIK, Árpád Diáksport Egyesület



Point fighting Open female
PF OPEN FEMALE
1. ANDRE BUSA, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. GYURCSÁK NIKOLETT, Dél-Pesti Dragonteam Kick-box és Szabadidősport Egyesület
3. BÉCSI NIKOLETT, VESZPRÉMI PADANYI TKD KLUB.
3. TÍMEA BAGYÓ, Százhalombattai Kick-Box Sportegyesület
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL