Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów, Junior młodszy i Junior starszy Full Contact_15-17.04.2016 - Piotrków Trybunalski

15.04.2016
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Aleksander Stawirej (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Tomasz Piechocki (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Jakub Kozera (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
    Andrzej Sabaciński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Marcin Szuleta (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Artur Mroczek (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Dariusz Olbrych (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Kamil Mąkosa (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Oskar Skupień (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Jarosław Mordarski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Paweł Strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Damian Kosiorek (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Marcin Gontarczyk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Michał Gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Mateusz Kubiszyn (KSW Sokół Jarosław)
  2. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Przemysław Ziemnicki (KT Legia Warszawa)
    Kamil Krystkiewicz (Mławskie Centrum Sportów Walki (MCSW))
  4. Dariusz Rokita (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  5. Bartłomiej Wydra (Alien Kick Łódź)
  6. Damian Soczewka (UKS Sanda Płock)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Tomasz Borowiec (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Przemysław Nowosad (MKS Mechanik Włodawa)
    Łukasz Mroczek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  5. Paweł Kozyra (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Michał Cyganik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Robert Krasoń (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Dominik Pazdan (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Sebastian Gruszczyński (LZS POPRAWA Siedlików)
    Łukasz Trela (Fight Club Zielona Góra)
  4. Sebastian Patalon (KS START Działdowo)
  5. Sebastian Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  6. Kacper Jajczyk (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  7. Przemysław Binienda (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Kamil Dajwłowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Mateusz Parat (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Piotr Owczarzak (KKS Sporty Walki Poznań)
    Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Tomasz Przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Karol Wierzejski (KS START Działdowo)
  6. Rafał Budzyński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  7. Marcel Parysek (KT Legia Warszawa)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Adam Grześkowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Piotr Odważny (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Tomasz Micigolski (KKS Sporty Walki Poznań)
    Jakub Pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Patryk Kumala (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Dawid Pogoda (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  6. Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  7. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Jakub Jasion (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Rafał Nguyen-von (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Dominik Nowak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Mikołaj Staszkiewicz (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  4. Przemysław Brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  5. Konrad Furmanek (MMA DEVIL Międzychód)
  6. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  7. Tomasz Sawicki (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
full-contact / Senior [m] / -60kg
  1. Bartomiej Derleta (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  2. Michał Pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  3. Jurek Zambrzycki (SMOK Toruń)
    Gracjan Hryczanik (Fight Club Zielona Góra)
  4. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  5. Krzysztof Kozakiewicz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
full-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Robert Niedźwiedzki (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Łukasz Wydro (SMOK Toruń)
  3. Adrian Ryś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Paweł Dąbrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
full-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Wanessa Nogaj (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Weronika Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Jagoda Mandziejewska (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Klaudia Cichoń (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Maja Czubkowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Kamila Hermanowska (X Fight Piaseczno)
  4. Magdalena Frankowicz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  5. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. Dorota Godzina (X Fight Piaseczno)
  2. Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  3. Paulina Szewczuk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
full-contact / Senior [k] / -52kg
  1. Maria Romańska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Olga Michalska (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Ewelina Nowosielska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
full-contact / Senior [k] / -48kg
  1. Ewa Bulanda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Karolina Mośko (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Arleta Oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
full-contact / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Marek Kiełbik (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  2. Patryk Szemetiłło (Fight Club Zielona Góra)
  3. Marcin Wajgelt (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Daniel Koszyk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
full-contact / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Cezary Pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Eryk Odzimkowski (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
full-contact / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Łukasz Stec (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Artsion Malinowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Mateusz Glembin (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  3. Łukasz Leończuk (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Bartosz Brauer (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Aleksander Stankiewicz (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Adam Wójcicki (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  4. Erwin Grudziecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Tobiasz Grudziecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Rafał Sztark (KSW START Częstochowa)
full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Paweł Mielnicki (KSW Sokół Jarosław)
  3. Mikołaj Klauz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Adrian Hek (Klub Sportów Walki Włocławek)
  4. Mariusz Krajewski (Kickboxing Czajków)
  5. Maciej Skraba (UKS Fenix Krzyżówka)
  6. Eryk Oracz (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Wojciech Kazieczko (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  2. Karol Kurowski (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  3. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
    Mateusz Swięty (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Daniel Wielądek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Tomasz Włodarczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Kacper Durkiewicz (Fight Club Zielona Góra)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Przemysław Zygarlicki (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
    Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Dawid Piłat (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  5. Damian Dajcz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  6. Przemysław Lipiński (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  7. Konrad Nuciński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Piotr Szwed (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Piotr Tkaczyk (Mławskie Centrum Sportów Walki (MCSW))
  3. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Kacper Więcaszek (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  4. Filip Toboła (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Maciej Kurek (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Damian Roll (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Lucjan Wiśniewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Magdalena Nowicka (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Karolina Lewalska (Zamek Kurzętnik)
full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Gabriela Laskowska (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Anna Szymańska (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Kacper Dąbrowski (SMOK Toruń)
  2. Jacek Duda (KS GARDA Nowa Dęba)
  3. Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Bartosz Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Patryk Róg (KS GARDA Nowa Dęba)
    Jakub Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Krystian Cieślik (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Dawid Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  3. Mateusz Biernat (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Daniel Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  2. Kamil Kaniewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  2. Jan Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  3. Maciej Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
    Patryk Kosiór (UKS Fenix Krzyżówka)
  4. Damian Knopa (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Sebastian Samiła (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  2. Mateusz Biniek (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Daniel Jurczak (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
    Jakub Pichola (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Fabian Gołuński (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  5. Paweł Jagodziński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Oskar Biesiadecki (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Tomasz Lasota (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Nikolas Rabkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Adrian Makowicz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Julian Jasiński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Mikołaj Mańka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Marcel Szadkowski (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Michał Moskot (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Dawid Szadkowski (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -45kg
  1. Dawid Tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Jolanta Cichoń (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Anna Jurek (KS GARDA Nowa Dęba)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Sylwia Bancer (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Natalia Dulian (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Ala Stasiak (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Dominika Jagiełłowicz (MKS Mechanik Włodawa)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Zuzanna Licha (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Izabela Szelest (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik – junior – Wojciech Kazieczko Funfit Boxing Team Zielona Góra Najlepsza zawodniczka – junior – Sylwia Bańcer – Diament Pstrągowa Najlepszy zawodnik – senior – Mateusz Kubiszyn – KSW Sokół Jarosław Najlepsza zawodniczka – senior – Emilia Czerwińska – SKF Boksing Zielona Góra
Najlepszy klub
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER [punktów: 23 (5 - 2 - 4)] KKS Sporty Walki Poznań [punktów: 17 (3 - 2 - 4)] LZS POPRAWA Siedlików [punktów: 14 (2 - 3 - 2)] KS Ziętek Team Kalisz [punktów: 12 (3 - 1 - 1)]
Skład sędziowski
Sędzia główny Albin Pudlicki Leszno Kierownik ringu A Cecylia Pudlicka Leszno Kierownik ringu B Jerzy Bassa Rzeszów Sędziowie punktowi: 1. Krzysztof Kacperski Pasłęk 2. Ryszard Zawistowski Pasłęk 3. Janusz Wielgosz Pasłęk 4. Waldemar Hajducki Mogilno 5. Jarosław Sułkowski Kielce 6. Mirosław Kutyła Ostrowiec Św. 7. Tomasz Sroka Ostrów Wlkp. 8. Marta Zdziarska Ożarów Maz. 9. Andrzej Stachera Piaseczno 10. Damian Ciesielka Poznań
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL