Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Polish Fighter Kids - Ogólnopolski turniej dla dzieci i mlodzieży_23.04.2016 - Szczecin

23.04.2016
Polish Fighter KIDS

Wyniki:

KALAKI
Dziewczynki 7-8 lat
1.Lila Leszczyńska (Alkon Szczecin)
2.Jula Kożmińska(Golden Dragon Bydgoszcz)
3.Anastazja Majewska(Golden Dragon Bydgoszcz)

Dziewczynki 9-10 lat
1.Nadia Nasulewicz(FF Opoczno)
2.Karina Karcz(Alkon Szczecin)
3.Dominika Goleń(Taekwondo Gostyń)

Dziewczynki 11-12lat
1.Nadia Marczuk(Czerwony Smok)
2.Olga Wudkiewicz(SKST Szczecin)
3.Kaja Czechowska(Czerwony Smok)

Chłopcy 7-8 lat
1.Mateusz Kubalski(KSW Gorzów)
2.Mateusz Jaros(KSW Gorzów)
3.Tomasz Pająk(KST Tornado Szczecin)

Chłopcy 9-10lat
1.Filip Grzybowski(UKS Pyzdy)
2.Wojciech Ziewiec(Czerwony Smok)
3.Damian Koniuto(Alkon Szczecin)

Chłopcy 11-12lat
1.Marcin Konert(Viking Kołobrzeg)
2.Jakub Nosewicz(KSW Gorzów)
3.Kacper Siniecki(Alkon Szczecin)

Light kontakt
Kadetki młodsze -28kg
1.Kaja Czechowska(Czerwony Smok)
2.Marysia Ryć(A&W Team Obrowo)
3.Lena Rogozińska(A&W Team Obrowo)

Kadetki młodsze -37 kg
1.Natalia Maćkiewicz(A&W Team Obrowo)
2.Nadia Marczuk(Czerwony Smok)
3.Dominika Gleń(Taekwondo Gostyń)

Kadetki młodsze +47kg
1.Vanessa Adamska(A&W Team Obrowo)
2.Zuzanna Gołęgowska(KSW Szczecinek)

Kadeci młodsi -28kg
1.Marcel CZęszak(Viking Kołobrzeg)
2.Bartosz Januszewski(KSW Gorzów)
3.Sebastian Majewski(Golden Dragon Bydgoszcz)

Kadeci młodsi -32 kg
1.Mateusz Nużyński(KST Tornado Szczecin)
2.Piotr Żmija(KSW Gorzów)
3.Maciej Ziółkowski(A&W Team Obrowo)

Kadeci młodsi -37kg
1.Jakub Nosewicz(KSW Gorzów)
2.Mikołaj Hrycoń(Sporty Walki Piła)
3.Kacper Pikuła (FF Opoczno)

Kadeci młodsi-42kg
1.Seweryn Nickiewicz(Sporty Walki Piła)
2.Damian Gawłowski(Marky Mark Piotrków Trybunalski)
3.Hubert Wójcik(Czerwony Smok)

Kadeci młodsi -47 kg
1.Oliwier Stelmach(Sporty Walki Piła)
2.Kacper Marcinkowski(Alkon Szczecin)
3.Mateusz Ciesielski (FF Opoczno)

Kadeci młodsi-52 kg
1.Igor Jarmóz(A&W Team Obrowo)
2.Alan Mazur(Marky Mark Piotrków Trybunalski)
3.Marcin Konert(Viking Kołobrzeg)

KICK LIGHT
Kadetki starsze -46 kg
1.Monika Gregor(Taekwondo Gostyń)
2.Natalia Krępeć(A&W Team Obrowo)
3.Wiktoria Ciuła(KSW Spartakus Świdwin)

Kadetki starsze -55kg
1.Magdalena Niemyjska(Golden Dragon Bydgoszcz)
2.Adrianna Smolińska(Our Team Poznań)
3.Aleksandra Ignacak(Złocieniecka Akademia Kickboxingu)

Kadetki starsze +60
1.Maria Kazimierczak(Taekwondo Gostyń)
2.Julia Durek(Taekwondo Gostyń)
3.Nikola Bardabusz(Złocieniecka Akademia Kickboxingu)

Kadeci starsi -42kg
1.Sęderecki Adrian(Marky Mark Piotrków Trybunalski)
2.Biernacki Ryszard(KSW Gorzów)
3.Kacper Tecław(Sporty Walki Piła)

Kadeci starsi -47kg
1.Bartek Filut(Czerwony Smok)
2.Patryk Łapacz(Czerwony Smok)
3.Piotr Wożniak(Sporty Walko Piła)

Kadeci starsi -52kg
1.Mikołaj Mańka(Polonia Leszno)
2.Michał Błotnicki(A&W Team Obrowo)
3.Kordian Basiaga(KSW Gorzów)

Kadeci starsi -57kg
1.Błotnicki Grzegorz(A&W Team Obrowo)
2.Kuciński Krystian(Alkon Szczecin)
3.Mateusz Bączkowski(Golden Dragon Bydgoszcz)

Kadeci starsi -63 kg
1.Maks Kazimierowicz(Złocieniecka Akademia Kickboxingu)
2.Kuba Kowalski(Alkon Szczecin)
3.Adrian Grzywacz(Alkon Szczecin)

Kadeci starsi -69kg
1.Maciej Ludwiczak(Nak MuaY Rewal)
2.Daniel Bieńko(FFC Kalisz Pomorski)
3.Kacper Sobótka(Wataha Łobez)

Kadeci starsi +69kg
1.Wiktor Melka(FF Opoczno)
2.Mateusz Fifielski(Sporty Walki Piła)
3.Kacper Popławski(A&W Team Obrowo)
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL