Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP w Kickboxingu Jun., Kad. Młodsz. i Starsz. LC i PF_07-08.05.2016 - Leszno

07.05.2016
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Patryk Szemetiłło (Fight Club Zielona Góra)
  2. Ernest Grześkowiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Tomasz Jabłkowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Kacper Kosowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)

  4. Marcin Wajgelt (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Seweryn Wiśniewski (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Jakub Czech (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Patryk Nicke (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)

light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Łukasz Stec (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Michał Borkowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Jakub Giezek (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Artsion Malinowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)

light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Łukasz Leończuk (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Mateusz Techman (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Bartek Napadłek (KS Ziętek Team Kalisz)

  4. Tobiasz Grudziecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Remigiusz Warga (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Walkowiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Dawid Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  3. Miłosz Pozaroszczyk (SKF Boksing Zielona Góra)
    Bartłomiej Marczak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)

  4. Marek Janek (Center Team Odolanów)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Bartosz Brauer (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Przemysław Barański (KS Pogoń Mogilno)
  3. Daniel Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
    Mikołaj Pietrzyk (Beskid Dragon Bielsko-Biała)

  4. Erwin Grudziecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Krystian Cieślik (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Przemysław Miśkiw (KSW POLICE)
  7. Patryk Maciejewski (A&W Team Obrowo)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Jacek Ludwiczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Kamil Kaniewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Mateusz Swięty (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)

  4. Szymon Podlaszewski (Zamek Kurzętnik)
  5. Damian Knopa (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
  6. Eryk Oracz (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  7. Norbert Kaliński (LZS POPRAWA Siedlików)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Paweł Zdun (DAN Świdnik)
  2. Krzysztof Benier (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Fabian Gołuński (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
    Krzysztof Małecki (Legion Głogów)

  4. Eliasz Kania (A&W Team Obrowo)
  5. Szymon Krok (Gladiator Binczarowa)
  6. Hubert Wojciechowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Aleks Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Lucjan Wiśniewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Adrian Makowicz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Dawid Tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)

  4. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Jakub Kowalczyk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Jakub Wełnowski (SMOK Toruń)
  7. Filip Toboła (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Karolina Lewalska (Zamek Kurzętnik)
  2. Ewelina Dzikowska (Łódzkie Centrum Sportów Walki)
  3. Dominika Kludzińska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Kamila Kalek (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)

  4. Zuzanna Grygowska-poczta (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Natalia Jurek (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Olimpia Grela (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Paulina Matracka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
    Karolina Szpakowska (Alien Kick Łódź)

light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Aleksandra Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Aurelia Bednarska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Marta Stasiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Natalia Kłys (Alien Kick Łódź)

light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Anna Sułek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Małgorzata Ciesielska (DAN Świdnik)
  3. Daria Nowacka (KS Ziętek Team Kalisz)
    Magdalena Szeląg (LZS POPRAWA Siedlików)

light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Anna Szymańska (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Gabriela Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Romina Przywara (Alien Kick Łódź)
    Karolina Mai (Beskid Dragon Bielsko-Biała)

light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Wiktoria Kuklińska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Ada Grudnicka (KS Ziętek Team Kalisz)
    Wiktoria Pacholska (Legion Głogów)

  4. Izabela Szelest (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik)
  2. Patryk Kurek (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  3. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
    Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)

  4. Kacper Popławski (A&W Team Obrowo)
  5. Aleksander Kaim (Champion Gdańsk)
  6. Jakub Wodyk (KSW Gorzów)
  7. Mateusz Fifielski (MLKS Spider Złotów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  2. Bartosz Grat (KSW Szczecinek)
  3. Artur Remion (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Konrad Palus (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)

  4. Filip Łapka (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  5. Szymon Borowiecki (X Fight Piaseczno)
  6. Maciej Mościcki (KSW Łuków)
  7. Kamil Sip (Kickboxing Czajków)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Oskar Zawiślak (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  2. Nikolas Rabkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Sebastian Izdebski (KSW Łuków)
    Maciej Pietrzak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)

  4. Tomasz Dobosiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Grzegorz Szynkowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  7. Maciej Piątak (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Kamil Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
    Wiktor Wilkanowski (Zamek Kurzętnik)

  4. Jakub Morozow (KSW Łuków)
  5. Jan Pawełek (MLKS Spider Złotów)
  6. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
  7. Maciej Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Piotr Woźniak (MLKS Spider Złotów)
    Igor Wełnowski (SMOK Toruń)

  4. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  6. Kacper Gębala (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  7. Jakub Piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  2. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Kacper Tecław (MLKS Spider Złotów)
    Kacper Syguła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)

  4. Ryszard Biernacki (KSW Gorzów)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Kinga Łajczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Laura Zgolińska (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
    Magdalena Staszewska (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)

  4. Zuzanna Łukasik (KSW Łuków)
  5. Natalia Pawlikowska (Champion Gdańsk)
  6. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Klara Piętak (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Emma Hasiak (Alien Kick Łódź)
    Wiktoria Krakowiak (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)

  4. Gabriela Werner (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
    Maja Grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)

  4. Zuzanna Jaśkiewicz (KSW Gorzów)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Karolina Piotrowska (KSW Łuków)
  2. Natalia Dulian (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Dominika Jagiełłowicz (MKS Mechanik Włodawa)
    Julia Blatkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

  4. Julianna Basińska (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Monika Konieczna (MKS Mechanik Włodawa)
  2. Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Alicja Jaskulska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)

  4. Julia Oleksy (Gladiator Binczarowa)
  5. Wiktoria Jarzębska (Gwardia Zielona Góra)
  6. Karolina Górka (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  2. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
  3. Klaudia Sadowska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)

  4. Oliwia Martyniak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Natalia Krempeć (A&W Team Obrowo)
  6. Wiktoria Kalisz (UKS EVAN Nowy Sącz)
  7. Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Emilia Zajdel (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Martyna Kowalewicz (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
    Marta Pawlikowska (KSW Łuków)

light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Mateusz Lewandowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Tomasz Freitag (KSW POLICE)

  4. Sebastian Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Igor Kozłowski (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  6. Maciej Turczyński (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Igor Jarmuż (A&W Team Obrowo)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Jakub Mikołajczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Wiktor Gryglak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)

  4. Karol Matysiak (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Kacper Zając (Gladiator Binczarowa)
  6. Dawid Dominiak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Mikołaj Huta (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Mikołaj Dąbrowski (X Fight Piaseczno)
  2. Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
  3. Seweryn Mickiewicz (MLKS Spider Złotów)
    Adam Szeliga (Zamek Kurzętnik)

  4. Oskar Kusztal (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  5. Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Krystian Dolny (CSW Champion Lubawa)
  7. Kacper Słyk (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  3. Filip Grzybowski (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
    Szymon Lichota (GSWW Najemnik Gliwice)

  4. Alan Lipiński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Kacper Woronowicz (X Fight Piaseczno)
  6. Jakub Nosewicz (KSW Gorzów)
  7. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Piotr Osmólski (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
  3. Kacper Krok (Gladiator Binczarowa)
    Kacper Matejek (KSW Łuków)

  4. Bartosz Januszewski (KSW Gorzów)
  5. Maciej Mańczyk (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Patryk Andrzejewski (KSW POLICE)
  2. Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
  3. Kacper Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)

light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Anna Gomółka (Gladiator Binczarowa)
  2. Nina Dawid (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Kinga Galuba (Kickboxing Czajków)
    Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo)

light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
  3. Blanka Prechitko (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)

  4. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Natalia Sas (X Fight Piaseczno)
  3. Klaudia Jakielska (Zamek Kurzętnik)

light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Marta Borowska (UKS Sanda Płock)
  2. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Aleksandra Jankowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Anastazja Żal (KS Ziętek Team Kalisz)

  4. Nadia Basta (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Wiktoria Skrobas (KSW Łuków)

point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Patryk Szemetiłło (Fight Club Zielona Góra)
  2. Tomasz Jabłkowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)

point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Michał Borkowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Łukasz Stec (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)

point-fighting / Junior [m] / -84kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Walkowiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Miłosz Pozaroszczyk (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Mikołaj Herzberg (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Sławomir Miśkiw (KSW POLICE)

point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Przemysław Miśkiw (KSW POLICE)
  2. Tomasz Wągrowski (Gwardia Zielona Góra)
  3. Lubomir Basiński (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
    Aleksander Drzewiecki (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Jacek Ludwiczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Aleksander Kohnke (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Paweł Pupin (Gwardia Zielona Góra)
    Dawid Czapiewski (KSW Szczecinek)

  4. Oskar Trawiński (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Paweł Zdun (DAN Świdnik)
  2. Sebastian Szlichten (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  3. Patryk Banak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Krzysztof Benier (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)

  4. Aleks Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Krystian Jabłoński (Gwardia Zielona Góra)
  6. Dawid Avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  7. Przemysław Sobolewski (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Mateusz Buda (DAN Świdnik)
  2. Michał Król (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Dawid Tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Adrian Pieprzyk (Gwardia Zielona Góra)

  4. Damian Kalinowski (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Patrycja Jaworska (X Fight Piaseczno)
  2. Dominika Kludzińska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)

point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Olimpia Grela (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)

point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Kornelia Szymańska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Aleksandra Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Aurelia Bednarska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)

point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Justyna Rosłon (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  2. Julia Bonder (X Fight Piaseczno)
  3. Małgorzata Ciesielska (DAN Świdnik)

point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Romina Przywara (Alien Kick Łódź)

point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Zuzanna Licha (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)

point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
  2. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Jakub Wodyk (KSW Gorzów)
    Bartosz Grat (KSW Szczecinek)

point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Filip Stark (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Kamil Mrozowski (Gwardia Zielona Góra)
  3. Oliwer Laskowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)

  4. Konrad Palus (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Patryk Wystup (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Oskar Zawiślak (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  2. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
  3. Karol Gutkowski (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Nikolas Rabkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

  4. Mateusz Cichocki (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  5. Tomasz Dobosiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Sebastian Izdebski (KSW Łuków)
  7. Maciej Piątak (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Kamil Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  3. Maciej Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
    Marcel Sołtysiak (KSW Gorzów)

  4. Szymon Drawski (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
  5. Andrzej Bielicki (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Wiktor Grochalski (CSW Champion Lubawa)
  2. Kacper Zalewski (X Fight Piaseczno)
  3. Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
    Mikołaj Mańka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)

  4. Mateusz Pietrzyk (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Krystian Biś (KSW POLICE)
  6. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Kordian Basiaga (KSW Gorzów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  3. Kacper Gębala (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)

point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  2. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Ryszard Biernacki (KSW Gorzów)

point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Laura Zgolińska (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  2. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)

point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Maja Grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Zuzanna Wesołowska (DAN Świdnik)

  4. Zuzanna Jaśkiewicz (KSW Gorzów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Justyna Tadros (X Fight Piaseczno)
  2. Julianna Basińska (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  3. Zuzanna Studzińska (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Julia Blatkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  3. Wiktoria Jarzębska (Gwardia Zielona Góra)
    Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)

point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  2. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Oliwia Martyniak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)

  4. Klaudia Sadowska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Emilia Zajdel (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
  3. Martyna Kowalewicz (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)

point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Tomasz Freitag (KSW POLICE)
  2. Dawid Popień (KSW POLICE)
  3. Kacper Macholl (KTS-K GOSRiT Luzino)
    Stanisław Zakrzewski (KSW POLICE)

  4. Igor Osiecki (LKS Puncher Płock)
  5. Paweł Strzelecki (KSW Gorzów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Mikołaj Huta (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Patryk Piasecki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Maciej Fragel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)

  4. Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  5. Mariusz Kupniewski (KSW POLICE)
  6. Jakub Mikołajczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Mikołaj Dąbrowski (X Fight Piaseczno)
    Krystian Dolny (CSW Champion Lubawa)

  4. Adam Szeliga (Zamek Kurzętnik)
  5. Stefan Klimowicz (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Kacper Woronowicz (X Fight Piaseczno)
  3. Jakub Nosewicz (KSW Gorzów)
    Karol Piekuta (SKF Boksing Zielona Góra)

  4. Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)
  5. Filip Grzybowski (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  6. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
  7. Fabian Tkacz (KSW POLICE)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Krok (Gladiator Binczarowa)
  2. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
  3. Maciej Wierzchowski (KSW Łuków)
    Bartosz Januszewski (KSW Gorzów)

  4. Maciej Mańczyk (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Kacper Matejek (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Nina Dawid (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
  3. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
    Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)

point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Natalia Sas (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Małgorzata Zięba (CSW Champion Lubawa)
  2. Maja Walkusz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Aleksandra Jankowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Wiktoria Skrobas (KSW Łuków)


Najlepsi zawodnicy
NAJLEPSZY KADET MŁ – PF – MICHELLE MAIER – KS ORIENT CZĘSTOCHOWA NAJLEPSZY KADET MŁ – LC – PATRYK BODZEK – BESKID DRAGON BOELSKO BIAŁA NAJLEPSZY KADET ST – PF – OSKAR ZAWIŚLAK – KLUB TAEKWONDO TRADYCYJNEGO ŁÓDŹ NAJLEPSZY KADET ST – LC – OSKAR ZAWIŚLAK – KLUB TAEKWONDO TRADYCYJNEGO ŁÓDŹ NAJLEPSZY JUNIOR – PF – PAWEŁ ZDUN – DAN ŚWIDNIK NAJLEPSZY JUNIOR – LC – BARTOSZ BRAUER – KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI
Najlepszy klub
NAJLEPSZY KLUB PIONTFIGHTING JUNIORÓW - X FIGHT PIASECZNO NAJLEPSZY KLUB LIGHT CONTACT JUNIORÓW - KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI NAJLEPSZY KLUB PIONTFIGHTING KADETÓW ST – CSW CHAMPION LUBAWA NAJLEPSZY KLUB LIGHT CONTACT KADETÓW ST – BESKID DRAGON BIELSKO BIAŁA NAJLEPSZY KLUB PIONTFIGHTING KADETÓW MŁ – CSW CHAMPION LUBAWA NAJLEPSZY KLUB LIGHT CONTACT KADETÓW MŁ – KS POLONIA 1912 LESZNO
Skład sędziowski
SĘDZIA GŁÓWNY – WALDEMAR HAJDUCKI 1. JAROSŁAW SUŁKOWSKI 2. TOMASZ BAŁDYGA 3. ADRIAN KRAMARCZYK 4. MIROSŁAW KUTYŁA 5. MIECZYSŁAW DZIĘCIOŁ 6. DARIUSZ MATUSIK 7. JÓZEF MAZUREK – KIEROWNIK PLANSZY 8. ANDRZEJ STACHERA 9. MATEUSZ ŁYSZCZEK 10. RAFAŁ BAŁACHOWSKI 11. DAMIAN CIESIELKA 12. KRZYSZTOF KUCA 13. ANDRZEJ GROŃ 14. TOMASZ PACHOLSKI 15. MACIEJ KACPERSKI 16. TOMASZ SROKA
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL