Polski Związek Kickboxingu
reklama
reklama
reklama
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

reklama
reklama
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ


KONTAKT DOKUMENTY STOPNIE LICENCJE WYNIKI KADRA KLUBY KALENDARIUM AKTUALNOŚCI
Puchar Polski Kadetów, Juniorów oraz Seniorów w Kickboxingu_04-06.11.2016 - Dwikozy k/Sandomierza
04.11.2016
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Andrzej Jaroszuk (Palestra Warszawa)
  2. Piotr Cebulak (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Patryk Kamiński (Champion Gdańsk)
  2. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Łukasz Badowicz (Champion Gdańsk)
    Rafał Pająk (Sparta Dwikozy)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Bartłomiej Wydra (Alien Kick Łódź)
    Tomasz Makowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Łukasz Rydzik (KS OYAMA Rzeszów)
  5. Szczepan Stawiarski (Palestra Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Daniel Zaręba (Palestra Warszawa)
  3. Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Marek Krygier (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Tomasz Pisarek (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Mateusz Kret (MKS Wicher Kobyłka)
    Hubert Rutkowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  4. Damian Tybińkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Jakub Dąbrowski (Alien Kick Łódź)
  6. Michał Saramonowicz (Alien Kick Łódź)
  7. Adrian Ciesielski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Maciej Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Sebastian Tokarski (Palestra Warszawa)
    Mateusz Nitek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Jakub Markowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Kacper Kotecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Tomasz Pisarek (MKS Wicher Kobyłka)
  7. Adrian Sagan (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Kacper Kadłubicki (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Adrian Stasiak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Tomasz Sołtys (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Maciej Wiączek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Hubert Pietrzak (Alien Kick Łódź)
  7. Marcin Sikora (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
  3. Daniel Zwada (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
  4. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
  5. Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
  6. Szymon Samorajczyk (Palestra Warszawa)
  7. Mateusz Chojnacki (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Robert Jaworski (Palestra Warszawa)
  3. Adrian Ryś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Maja Czubkowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Aneta Święch (KO Team Otwock)
  2. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
  3. Julia Miernik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Sylwia Dwórznik (KS START Działdowo)
  4. Katarzyna Zaręba (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  5. Aleksandra Łukasik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
  2. Aneta Święch (KO Team Otwock)
  3. Klaudia Wójcik (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Ewelina Nowosielska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Viktoria Klypkina (Alien Kick Łódź)
  2. Monika Rudzińska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Kamil Kwinta (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Bartek Dzik (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Jakub Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Bartosz Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Alan Frączak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Norbert Wojno (Alien Kick Łódź)
    Maciej Orłowski (Alien Kick Łódź)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. MACIEJ GRABSKI (KS OYAMA Rzeszów)
  2. Kamil Głusiński (Alien Kick Łódź)
  3. Sebastian Izdebski (KSW Łuków)
    Tomasz Rynkowski (Champion Gdańsk)
  4. Rafał Wereda (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Szymon Jaszczak (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  6. Adrian Lewandowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Ernest Kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Konrad Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
  3. Remigiusz Golanowski (Kickboxing Czajków)
    Kamil Sip (Kickboxing Czajków)
  4. Jakub Wesołowski (Alien Kick Łódź)
  5. Daniel Wielądek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Stanisław Zienkiewicz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  7. Damian Szeliga (UKS Diament Pstrągowa)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Kamil Szatniewski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Robert Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Mateusz Szklennik (Sparta Dwikozy)
  4. Jakub Siudak (Sparta Dwikozy)
  5. Rafał Sadowski (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Hubert Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
  2. Marcin Radzik (Gladiator Binczarowa)
  3. Patryk Czarnecki (MKS Wicher Kobyłka)
    Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  4. Julian Jasiński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Jakub Kowalczyk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Marta Lipka (CSW Champion Lubawa)
  2. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Olimpia Grela (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Paula Gołębiowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Paula Gołębiowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  2. Karina Gołębiowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Paulina Matera (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Karina Gołębiowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
    Dominika Jagiełłowicz (MKS Mechanik Włodawa)
  4. Aleksandra Kamer (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Weronika Wiśniewska (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Julia Świca (Legion Głogów)
  2. Wiktoria Kuklińska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Natalia Jastrzębska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Paulina Domagała (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Tomasz Grochowski (KS START Działdowo)
  2. Aleksander Kaim (Champion Gdańsk)
  3. Jakub Walaszczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
    Robert Brzoskowski (Champion Gdańsk)
  4. Piotr Cieśla (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Jakub Szarnecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Mikołaj Mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
    Maksymilian Brzostowski (Palestra Warszawa)
  4. Hubert Klimczak (Champion Gdańsk)
  5. Marceli Drapacz (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
  3. Damian Abramowicz (Ragnarok Białystok)
    Damian Kloza (Ragnarok Białystok)
  4. Marcel Polubiec (Alien Kick Łódź)
  5. Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  6. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Eryk Jóskowski (Champion Gdańsk)
  2. Jakub Sirko (Alien Kick Łódź)
  3. Dawid Zawitowski (Champion Gdańsk)
    Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
  4. Konrad Przygoda (UKS Diament Pstrągowa)
  5. Jan Ptaszek (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  2. Dawid Nowakowski (KS START Działdowo)
  3. Dawid Bobylow (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Igor Korusiewicz (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jonatan Babińczuk (Ragnarok Białystok)
  2. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  3. Jakub Kobus (MLKS Spider Złotów)
    Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
  4. Marcel Drajer (MLKS Spider Złotów)
  5. Piotr Woźniak (MLKS Spider Złotów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Seweryn Mickiewicz (MLKS Spider Złotów)
  2. Kacper Tecław (MLKS Spider Złotów)
  3. Mikołaj Hrycoń (MLKS Spider Złotów)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Maja Gontarz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Joanna Kowalczyk (KS START Działdowo)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)
  2. Natalia Pawlikowska (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Julia Oleksy (Gladiator Binczarowa)
  3. Natalia Piętka (KO Team Otwock)
    Karolina Krok (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
  2. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  3. Klaudia Sadowska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
  3. Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +57kg
  1. Damian Kielak (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Kamil Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Kacper Zając (Gladiator Binczarowa)
  3. Kacper Niepsuj (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Patryk Borowiecki (Legion Głogów)
  3. Arsen Chrustek (ASW Fighter Mogilany)
    Kacper Dąbrowski (MKS Wicher Kobyłka)
  4. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jan Majos (Legion Głogów)
  2. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
  3. Adam Sawicki (CSW Champion Lubawa)
    Klaudiusz Wojciechowski (Gladiator Binczarowa)
  4. Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)
  5. Artur Polesa (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
  2. Kacper Krok (Gladiator Binczarowa)
  3. Kacper Kowalski (MLKS Spider Złotów)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -57kg
  1. Kinga Galuba (Kickboxing Czajków)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Małgorzata Zięba (CSW Champion Lubawa)
  2. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Bartłomiej Pitala (ASW Fighter Mogilany)
  3. Tomasz Grochowski (KS START Działdowo)
    Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Jakub Walaszczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Maciej Mościcki (KSW Łuków)
  2. Marceli Drapacz (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
    Maksymilian Brzostowski (Palestra Warszawa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  2. Marcel Polubiec (Alien Kick Łódź)
  3. Damian Kloza (Ragnarok Białystok)
    Damian Abramowicz (Ragnarok Białystok)
  4. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Jakub Sirko (Alien Kick Łódź)
  3. Konrad Przygoda (UKS Diament Pstrągowa)
    Marcin Biraga (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Wiktor Bąbel (Łódzkie Centrum Sportów Walki)
  2. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Dawid Nowakowski (KS START Działdowo)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jonatan Babińczuk (Ragnarok Białystok)
  2. Jakub Piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Laura Zgolińska (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  2. Joanna Kowalczyk (KS START Działdowo)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)
  2. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Monika Konieczna (MKS Mechanik Włodawa)
  2. Natalia Piętka (KO Team Otwock)
  3. Karolina Górka (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Aleksandra Gątkowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Alicja Jaskulska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  5. Klaudia Sadowska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  2. Emilia Zajdel (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
    Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Wiktor Gryglak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Jakub Worek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
    Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  4. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)
  6. Filip Grzybowski (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  7. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Matejek (KSW Łuków)
  2. Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
  3. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
    Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Kinga Galuba (Kickboxing Czajków)
  2. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Amelia Olszewska (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Wiktoria Skrobas (KSW Łuków)
  3. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Kamil Piwowarczyk (ASW Fighter Mogilany)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Kacper Guz (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
  2. Michał Żołędź (DAN Świdnik)
  3. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Kacper Lekan (DAN Świdnik)
  2. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  3. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Wiktor Bąbel (Łódzkie Centrum Sportów Walki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Paweł Dąbrowski (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Laura Zgolińska (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Wesołowska (DAN Świdnik)
  2. Sandra Pikron (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Zuzanna Wesołowska (DAN Świdnik)
  3. Emilia Szalak (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  2. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Aleksandra Gątkowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Monika Piekutowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  6. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Emilia Zajdel (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
  3. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
    Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  4. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Franciszek Tatarczak (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  3. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
    Filip Grzybowski (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
  4. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Konrad Czeszejko (KSW Łuków)
  6. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  7. Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Krok (Gladiator Binczarowa)
  2. Kacper Matejek (KSW Łuków)
  3. Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
    Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  4. Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
  5. Bartosz Linkiewicz (MKS Mechanik Włodawa)
  6. Maciej Wierzchowski (KSW Łuków)
  7. Adrian Pękala (Gladiator Binczarowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Amelia Olszewska (MKS Mechanik Włodawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Małgorzata Zięba (CSW Champion Lubawa)
  2. Wiktoria Skrobas (KSW Łuków)
  3. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
1-KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa 2-CSW Champion Lubawa 3-Beskid Dragon Bielsko-Biała 4-KSW Łuków
Skład sędziowski
Jerzy Bassa – Rzeszów – główny, Żychliński Krzysztof – Piaseczno – kierownik planszy, Turchan Agnieszka – Bielsko Biała – kierownik planszy, Jarosław Sułkowski – Kielce, Mirosław Kutyła – Ostrowiec Św., Marta Zdziarska – Ożarów, Józef Mazurek – Kraków, Łukkasz Broda – Dwikozy, Tomasz Bałdyga – Piaseczno, Urszula Bassa – Rzeszów, Dariusz Matusik – Węgrów, Arleta Oleksy - Krynica, Aneta Kaczmarczyk - Otwock
LICZNIK LICENCJI
2908

ZAWODOWE TYTUŁY
MISTRZA POLSKI

Reklama boczna
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
KURSY / SZKOLENIA
OBOZY I WYJAZDY

PATRONAT I WSPÓŁPRACA

System Obsługi Imprez
KICKBOXING K-1 RULES
POLSKI ZWIĄZEK KICKBOXINGU

Copyright 2017 Polski Związek Kickboxingu
Projekt i realizacja: upweb.pl