Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Mistrzostwa Małopolski w Kickboxingu dla Juniorów i Seniorów_04.03.2017 - Buków

04.03.2017
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Pająk (Sparta Dwikozy)
  2. Patryk Konopka (Sparta Dwikozy)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Michał Gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Maciej Hejduk (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Wojtek Jadczyk (K.S.i S.W.Shogun Mysłowice)
    Jarosław Nagaba (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Sebastian Dziama (Sparta Dwikozy)
  2. Wojciech Chochół (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Kamil Nowak (ASW Fighter Mogilany)
  3. Jakub Mierzwa (Sparta Dwikozy)
    Mariusz Kruk (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
  4. Patryk Strzelecki (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  5. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Mateusz Durczok (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Paweł Sitarz (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Michał Bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Adrian Kołodziej (Polonia Rzeszów)
  4. Paweł Chlebda (ASW Fighter Mogilany)
  5. Tomasz Kosycarz (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Konrad Tarabuła (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Mariusz Zając (Palestra Warszawa)
    Michał Grząśko (Palestra Warszawa)
  4. Paweł Mielnicki (KSW Sokół Jarosław)
  5. Patryk Marzec (Victoria Szydłowiec)
  6. Kamil Barcik (ASW Fighter Mogilany)
  7. Grzegorz Rożkiewicz (Power House Skawina)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Igor Osmenda (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Marcin Starzykiewicz (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Daniel Basta (ASW Fighter Mogilany)
    Adam Stańczykiewicz (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
  4. Kamil Dziadkowiec (Centrum Athlon)
  5. Damian Mordarski (Power House Skawina)
  6. Łukasz Jakubczyk (Alien Kick Łódź)
  7. Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Przemysław Brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Jakub Konieczny (KSW Sokół Jarosław)
    Sebastian Suski (Victoria Szydłowiec)
  4. Rafał Trzciński (ASW Fighter Mogilany)
  5. Szymon Samorajczyk (Palestra Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Robert Jaworski (Palestra Warszawa)
  2. Adrian Ryś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Dominika Gęborek (Power House Skawina)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Wioleta Teichmann (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Natalia Matląg (Victoria Szydłowiec)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Agnieszka Kameczura (UKS Barbakan Kraków)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Kamil Kwinta (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Bartosz Mokrzyński (KS OYAMA Rzeszów)
  2. Sebastian Uzar (KS OYAMA Rzeszów)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Norbert Wojno (Alien Kick Łódź)
  2. Damian Knap (Palestra Warszawa)
  3. Maciej Orłowski (Alien Kick Łódź)
    Daniel Walasiak (K.S.i S.W.Shogun Mysłowice)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Maciej Grabski (KS OYAMA Rzeszów)
  2. Damian Szeliga (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Dawid Adaś (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Kacper Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Dawid Duch (UKS Barbakan Kraków)
  3. Krystian Loranc (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Kuba Kaleta (Power House Skawina)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Jakub Siudak (Sparta Dwikozy)
  2. Szymon Krok (Gladiator Binczarowa)
  3. Kacper Maruszczak (Sparta Dwikozy)
    Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Piotr Lichota (KS OYAMA Rzeszów)
  5. Sebastian Pieróg (KS OYAMA Rzeszów)
  6. Sebastian Mikulski (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Konrad Kruczek (Polonia Rzeszów)
  2. Oskar Barczyk (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Kamil Brożyna (K.S.i S.W.Shogun Mysłowice)
    Marcin Radzik (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Kinga Łajczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Weronika Czaderska (Victoria Szydłowiec)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
  2. Julia Furmańczyk (Alien Kick Łódź)
  3. Magda Czaban (Victoria Szydłowiec)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Agnieszka Turchan, Józef Mazurek, Urszula Bassa, Arleta Oleksy
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL