Polski Związek Kickboxingu
reklama
reklama
reklama
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

reklama
reklama
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ


KONTAKT DOKUMENTY STOPNIE LICENCJE WYNIKI KADRA KLUBY KALENDARIUM AKTUALNOŚCI
Przedłużenie zgłoszeń do 06.04._Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Full Contact_07-09.04.2017 - Piotrków Tryb
07.04.2017
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Jakub Kozera (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  2. Piotr Paszczak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Kamil Mąkosa (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Paweł Strykowski (Klub ATOM Świebodzin)
  2. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Marcin Szuleta (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Maciej Hejduk (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  5. Szymon Dwornikowski (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Mateusz Kubiszyn (KSW Sokół Jarosław)
  2. Krystian Chramęga (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Paweł Kochański (KKS Sporty Walki Poznań)
    Przemysław Ziemnicki (KT Legia Warszawa)
  4. Damian Soczewka (UKS Sanda Płock)
  5. Sebastian Dziama (Sparta Dwikozy)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Filip Karbownik (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Patryk Szyszko (Palestra Warszawa)
    Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
  4. Adrian Pamięta (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  5. Michał Ciach (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Robert Krasoń (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Łukasz Trela (Fight Club Zielona Góra)
  3. Daniel Dajcz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Miłosz Pacak (KT Legia Warszawa)
  4. Radosław Bińkowski (KT Legia Warszawa)
  5. Dawid Drost (SMOK Toruń)
  6. Rafał Sztark (KSW START Częstochowa)
  7. Konrad Tarabuła (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Jakub Pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Tomasz Przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Kamil Dajwłowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Mateusz Parat (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Igor Jarczyński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Dominik Król (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Paweł Mielnicki (KSW Sokół Jarosław)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Mariusz Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Rafał Nguyen-von (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
    Tomasz Micigolski (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Krzysztof Górski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  5. Kacper Durkiewicz (Fight Club Zielona Góra)
  6. Mateusz Swięty (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  7. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Mikołaj Staszkiewicz (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Bartomiej Derleta (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
    Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
  4. Jędrzej Pacak (KT Legia Warszawa)
  5. Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
  6. Michał Krawczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
  7. Tomasz Sawicki (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
full-contact / Senior [m] / -60kg
  1. Michał Pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  2. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Jakub Konieczny (KSW Sokół Jarosław)
full-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Łukasz Wydro (SMOK Toruń)
  2. Robert Niedźwiedzki (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Senior [m] / -54kg
  1. Paweł Dąbrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
full-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Weronika Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  3. Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Pola Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  2. Agnieszka Osial (KSW Łuków)
  3. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Joanna Różańska (X Fight Piaseczno)
  3. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  2. Paulina Szewczuk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
full-contact / Senior [k] / -52kg
  1. Olga Michalska (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Maria Romańska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
    Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Senior [k] / -48kg
  1. Karolina Mośko (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Arleta Oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
full-contact / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Daniel Koszyk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
full-contact / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Kacper Dąbrowski (SMOK Toruń)
full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Bartosz Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Oskar Graur (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Bartosz Mokrzyński (KS OYAMA Rzeszów)
full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Paweł Jagodziński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Remigiusz Golanowski (Kickboxing Czajków)
    Dawid Czapiewski (KSW Szczecinek)
  4. Mateusz Biernat (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Przemysław Barański (KS Pogoń Mogilno)
full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Denis Markwart (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  2. Karol Chochoł (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  3. Marcin Wągrowski (Kickboxing Czajków)
    Dawid Żabierek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Michał Łyszkowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  5. Damian Szeliga (UKS Diament Pstrągowa)
full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
  2. Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Maciej Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
    Karol Kurowski (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  4. Dawid Duch (UKS Barbakan Kraków)
  5. Filip Pham-hong (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  6. Mateusz Biniek (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Sebastian Samiła (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  2. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Wojciech Blimel (KKS Sporty Walki Poznań)
    Piotr Szwed (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Damian Dajcz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Bartłomiej Kłysik (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Hubert Grochal (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  7. Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Lucjan Wiśniewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  3. Wojciech Wójcik (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
    Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Filip Toboła (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Dawid Avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Damian Roll (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Karol Kusiński (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
    Julian Jasiński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Marcel Szadkowski (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior starszy [m] / -51kg
  1. Dawid Tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
full-contact / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Aleksandra Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Aurelia Bednarska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  3. Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)
    Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Gabriela Laskowska (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Anna Szymańska (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Zuzanna Licha (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
  3. Gabriela Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
    Alicja Radwańska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
full-contact / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Ada Grudnicka (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  2. Patryk Kurek (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Sebastian Uzar (KS OYAMA Rzeszów)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik)
  2. Daniel Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  3. Wiktor Melka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
    Maciej Grabski (KS OYAMA Rzeszów)
  4. Norbert Prykowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Mikołaj Mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  3. Jakub Klasztorny (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Kamil Sip (Kickboxing Czajków)
  4. Norbert Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Jan Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  2. Nikolas Rabkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Sebastian Izdebski (KSW Łuków)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Wiktor Wilkanowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Jakub Wełnowski (SMOK Toruń)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Dawid Szadkowski (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Filip Kopaniszyn (KT Legia Warszawa)
full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Magdalena Kazek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
  2. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Magdalena Staszewska (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
    Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  4. Daria Drabik (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Dominika Jagiełłowicz (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Julia Blatkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Iga Bornikowska (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy Junior Starszy - Adrian Sulewski - KS Beniaminek 03 Starogard Gdański, Najlepsza Juniorka Starsza - Zuzanna Licha - KS Polonia 1912 Leszno, Najlepszy Junior Młodszy - Patryk Moźdżyński - KKS Sporty Walki Poznań, Najlepsza Juniorka Młodsza - Weronika Szymczak - LZS POPRAWA Siedlików, Najlepszy Senior - Olga Michalska - LZS POPRAWA Siedlików, Najlepszy Senior - Jakub Pokusa - KKS Sporty Walki Poznań
Najlepszy klub
Najlepszy Klub Mistrzostw Polski - KKS Sporty Walki Poznań
Skład sędziowski
Skład sędziowski 1 Krzysztof Kacperski - sędzia główny 2 Jerzy Bassa – kierownik ringu B, 3 Waldemar Hajducki – kierownik ringu A, Sędziowie punktowi: Józef Mazurek, Cecylia Pudlicka, Agnieszka Turchan, Marta Zdziarska, Jarosław Sułkowski, Mirosław Kutyła, Krzysztof Kuca, Mieczysław Dzięcioł, Jacek Puchacz, Aneta Kaczmarczyk, Barbara Pułanecka
LICZNIK LICENCJI
2908

ZAWODOWE TYTUŁY
MISTRZA POLSKI

Reklama boczna
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
KURSY / SZKOLENIA
OBOZY I WYJAZDY

PATRONAT I WSPÓŁPRACA

System Obsługi Imprez
KICKBOXING K-1 RULES
POLSKI ZWIĄZEK KICKBOXINGU

Copyright 2017 Polski Związek Kickboxingu
Projekt i realizacja: upweb.pl