Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Przedłużenie zgłoszeń do 14.09_MP w Kickboxingu Seniorów i Weteranów Light Contact_15-17.09.2017 - Włoszakowice

15.09.2017
light-contact / Weteran [m] / +94kg
  1. Paweł Walkowiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
light-contact / Weteran [k] / +65kg
  1. Marta Kichner-Rządkowska (X Fight Piaseczno)
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Szymon Dwornikowski (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Marcin Bartnik (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
    Witold Aleksandrowicz (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  4. Artur Kubiak (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Tomasz Piechocki (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Łukasz Morżoł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Cezary Pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Dariusz Rybak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Błażej Wrona (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Piotr Paszczak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  2. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Mateusz Krakowiak (KS Ziętek Team Kalisz)
    Sebastian Sowizdrzał (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Łukasz Wichowski (X Fight Piaseczno)
  2. Przemysław Binienda (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
    Michał Ciach (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Patryk Wachowiak (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Patryk Szpera (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Jakub Pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
    Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  4. Tomasz Przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Dawid Rychter (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  6. Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  7. Bartosz Smętek (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Igor Jarczyński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Piotr Owczarzak (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Bartłomiej Kłysik (KS Ziętek Team Kalisz)
    Kamil Małota (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Denis Gierat (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Krystian Loranc (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Michał Krawczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
  7. Bartosz Rusiecki (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Dawid Avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Marcin Sigłowy (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Robert Niedźwiedzki (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Paweł Dąbrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Adrian Ryś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Robert Jaworski (Palestra Warszawa)
light-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Magdalena Nowicka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  2. Joanna Różańska (X Fight Piaseczno)
  3. Aurelia Bednarska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Dorota Godzina (X Fight Piaseczno)
  2. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Maja Staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
    Michalina Walkowiak (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Agata Białek (X Fight Piaseczno)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Izabela Helińska (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Mośko (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Olga Michalska (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik seniorów: Lukasz Wichowski, Najlepsza zawodniczka seniorów: Dorota Godzina
Najlepszy klub
X Fight Piaseczno
Skład sędziowski
Sędzia główny: Ryszard Zawistowski, Kierownik Planszy: Cecylia Pudlicka. Sędziowie: Waldemar Hajducki, Janusz Wielgosz, Rafał Bałachowski, Tomasz Sroka, Andrzej Sieczkowski, Dominik Szymczak. Delegat Związku: Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL