Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Polish Fighter CUP 6_21.10.2017 - Szczecin

21.10.2017
Wyniki PFC VI 2017

KICK LIGHT Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
1. Oskar Sobański (SMOK Toruń)
2. Dominik Wasilewski (KSW Szczecinek)
3. Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)

Kategoria wagowa: -47kg
1. Filip Kucharczyk (KSW Gorzów)
2. Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3. Dominik Jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików)

Kategoria wagowa: -52kg
1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
2. Michał Kornacki (CSW Champion Lubawa)
3. Miłosz Mitrofaniuk (SKT Tiger Dzierżoniów)

Kategoria wagowa: -57kg
1. Jonatan Babińczuk (Ragnarok Białystok)
2. Jakub Gałan (KSW Szczecinek)
3. Mateusz Dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: -63kg
1. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
2. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
3. Igor Jarmuż (A&W Team Obrowo)

Kategoria wagowa: -69kg
1. Damian Abramowicz (Ragnarok Białystok)
2. Hubert Remin (SKT Tiger Dzierżoniów)
3. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)

Kategoria wagowa: -74kg
1. Igor Sikora (SKF Boksing Zielona Góra)
2. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
3. Cyprian Pałka (Falcon Kickboxing)

Kategoria wagowa: +74kg
1. Kuba Kamrowski (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
2. Klaudiusz Rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3. Maksymilian Nawrocki (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)

KICK LIGHT Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
2. Klaudia Kozłowska (UKS Sanda Płock)
3. Anita Cybula (PCNP Rebelia Kartuzy)

Kategoria wagowa: -55kg
1. Julia Świca (Legion Głogów)
2. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
3. Katarzyna Grochowina (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)

Kategoria wagowa: -60kg
1. Aurelia Bednarska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
2. Julia Blatkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3. Agata Trepczyk (PCNP Rebelia Kartuzy)

Kategoria wagowa: -65kg
1. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
2. Dominika Gapińska (A&W Team Obrowo)
3. Jagoda Strzyżewska (PCNP Rebelia Kartuzy)

Kategoria wagowa: -70kg
1. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
2. Zuzanna Kobek (Champion Gdańsk)

Kick Light Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
1. Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
3. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: -60kg
1. Katarzyna Burczak (KKT Bałtyk Koszalin)
2. Oliwia Lóźniewska (CSW Champion Lubawa)

Kategoria wagowa: -65kg
1. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
2. Agata Sepko (PCNP Rebelia Kartuzy)
3. Joanna Węsiora (PCNP Rebelia Kartuzy)

Kategoria wagowa: +70kg
1. Bernadeta Miga (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)

KICK LIGHT Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
2. Eryk Jóskowski (Champion Gdańsk)
3. Patryk Kłodawski (A&W Team Obrowo)

Kategoria wagowa: -63kg
1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
2. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
3. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)

Kategoria wagowa: -69kg
1. Bartosz Grat (KSW Szczecinek)
2. Bartłomiej Arent (PCNP Rebelia Kartuzy)
3. Piotr Bębnik (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)

Kategoria wagowa: -74kg
1. Adam Dąbrowski (SMOK Toruń)
2. Cezary Wrzesiński (SMOK Toruń)
3. Jakub Kulik (Wataha Łobez)

Kategoria wagowa: -79kg
1. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
2. Patryk Jagielski (A&W Team Obrowo)
3. Rafał Jaworski (UKS Sanda Płock)

Kategoria wagowa: -84kg
1. Michał Niezmiero (ASW Knockout Zielona Góra)
2. Przemysław Werbowicz (Wataha Łobez)
3. Damian Molenda (Falcon Kickboxing)

Kategoria wagowa: -89kg
1. Filip Chmera (KSW Szczecinek)
2. Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
3. Robert Gmurowski (Falcon Kickboxing)

Kategoria wagowa: +94kg
1. Patryk Kędzierski

Kick Light Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
1. Arek Peroński (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
2. Mateusz Wojtasik (ALKON Szczecin)

Kategoria wagowa: -69kg
1. Kamil Mateja (PCNP Rebelia Kartuzy)
2. Artur Gierczak (Home og Champions)
3. Adrian Klim (Ragnarok Białystok)

Kategoria wagowa: -74kg
1. Adrian Korkus (KSW Szczecinek)
2. Nikodem Bigus (PCNP Rebelia Kartuzy)
3. Łukasz Dański (Klub Sportowy Samuraj)

Kategoria wagowa: -79kg
1. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
2. Dominik Zielonka (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
3. Daniel Świderski (KKT Bałtyk Koszalin)

Kategoria wagowa: -84kg
1. Paweł Mikołajczak (KSW Witankowo)
2. Maciej Krawczyk (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
3. Wojciech Dyła (Wataha Łobez)

Kategoria wagowa: -89kg
1. Mikołaj Krause (PCNP Rebelia Kartuzy)
2. Patryk Lubiński (Champion Gdańsk)
3. Mateusz Lędźwa (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)

Kategoria wagowa: -94kg
1. Joachim Żołnowski (PCNP Rebelia Kartuzy)
2. Mateusz Symoczko (KKT Bałtyk Koszalin)
3. Marcin Witkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: +94kg
1. Bartosz Tomaszewski (KKT Bałtyk Koszalin)
2. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
3. Jakub Raczyński (KSW Szczecinek)

Formuła: low-kickJunior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
1. Mateusz Kupijaj (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
2. Dawid Avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
3. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)

Kategoria wagowa: -63.5kg
1. Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
2. Krystian Biś (KSW POLICE)
3. Oliwer Strzeboński (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)

Kategoria wagowa: -71kg
1. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
2. Damian Dajcz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)

Kategoria wagowa: -75kg
1. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
2. Patryk Wiśniewski (Jatubaht Szczecin)
3. Kamil Sip (Kickboxing Czajków)

Kategoria wagowa: -91kg
1. Samuel Nowak (KS Czerwony SMOK Poznań)
2. Hubert Izydorkiewicz (Striker Turek)

Formuła: full-contact Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
1. Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
2. Michał Pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)

Kategoria wagowa: -75kg
1. Dawid Żabierek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2. Piotr Hawrasz (Berserkers Team Szczecin)

Kategoria wagowa: -81kg
1. Filip Karbownik (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
2. Marcin Żuk (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
3. Piotr Adamczyk (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Formuła: K1 Rules Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
2. Jerzy Zambrzycki (SMOK Toruń)
3. Max Korovyakovskiy (KKT Bałtyk Koszalin)

Kategoria wagowa: -67kg
1. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
2. Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
3. Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)

Kategoria wagowa: -71kg
1. Grzegorz Zachara (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)

Kategoria wagowa: -75kg
1. Remigiusz Golanowski (Kickboxing Czajków)
2. Aleksander Śnihur (Jatubaht Szczecin)

Kategoria wagowa: -81kg
1. Łukasz Olszewski (SMOK Toruń)
2. Mariusz Tarwid (MUAY THAI GYM KOSZALIN)
3. Filip Makowski (SMOK Toruń)

Kategoria wagowa: -86kg
1. Michał Krasnostawski (KKT Bałtyk Koszalin)
2. Dawid Drost (SMOK Toruń)
3. Michał Kuberski (KS Czerwony SMOK Poznań)

Kategoria wagowa: +91kg
1. Andrzej Sabaciński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
2. Marek Woroncow (KKT Bałtyk Koszalin)
3. Paweł Dąbkowski (ALKON Szczecin)
Załączone pliki
- Wyniki PFC VI 2017.docx
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL