Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

23 Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Lubusz OPEN LC i kl_09.12.2017 - Zielona Góra

09.12.2017
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Jacek Dycha (Fight Club Zielona Góra)
  2. Mateusz Sieniawski (Fight Club Zielona Góra)
  3. Bogumił Wiśniewski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
    Grzegorz Weiser (Klub ATOM Świebodzin)
  4. Bartosz Żuk (Fight Club Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Andrzej Pąk (Fight Club Zielona Góra)
  2. Jarosław Pabich (Fight Club Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Jacek Kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  2. Robert Antczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Patryk Cukier (Fight Club Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Krzysztof Górski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Mieszko Idkowiak (Klub ATOM Świebodzin)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Sergiusz Dalke (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Filip Szczypula (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Konrad Goździk (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  3. Adam Szczepanik (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Wojciech Wójcik (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Sebastian Rodewald (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  3. Dominik Skowronek (Klub ATOM Świebodzin)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Dawid Tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Konrad Gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Zuzanna Jaśkiewicz (KSW Gorzów)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Hubert Remin (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Jakub Dudek (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Grzegorz Smarż (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Hubert Wendowski (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Maksym Szymczak (Fight Club Zielona Góra)
  3. Dominik Brodala (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Kacper Słyk (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Remigiusz Czeponis (KSW Gorzów)
  2. Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Artur Piekuta (Fight Club Zielona Góra)
  2. Aleksander Piasecki (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
    Wojtek Zwierzyński (KSW Gorzów)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Marika Szczepaniak (KSW Gorzów)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Nadia Bałachowska (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Jacek Kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  2. Dawid Matuszewski (Fight Club Zielona Góra)
  3. Sebastian Szynczewski (Klub ATOM Świebodzin)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Mateusz Stelmach (Klub ATOM Świebodzin)
  2. Wojtek Jacewicz (Klub ATOM Świebodzin)
  3. Alan Regling (KKS Sporty Walki Poznań)
    Mikołaj Nowik (Fight Club Zielona Góra)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Filip Zielinski (Klub ATOM Świebodzin)
  2. Damian Mróz (Fight Club Zielona Góra)
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Sergiusz Dalke (Gwardia Zielona Góra)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Jakub Jarawka (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  2. Patryk Kolasiński (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Bartosz Łakomy (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Maksymilian Kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Konrad Gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Zuzanna Jaśkiewicz (KSW Gorzów)
  2. Julia Blatkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Hubert Remin (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Jakub Dudek (Gwardia Zielona Góra)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Maksymilian Miszczuk (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Jakub Misiewicz (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Aleksander Korczyński (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Maks Szymczak (Fight Club Zielona Góra)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Gabriel Paczesny (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Albert Wawrzyniak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Konrad Potocki (SKT Tiger Dzierżoniów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jakub Mikołajczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Tomasz Poborczyk (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Kacper Małolepszy (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Nikolas Szczepaniak (KSW Gorzów)
  2. Remigiusz Czeponis (KSW Gorzów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
  2. Wojtek Zwierzyński (KSW Gorzów)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Marika Szczepaniak (KSW Gorzów)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy Junior KL-Filip SZCZYPUŁA Najlepszy Kadet KL Artur PIEKUTA Najlepszy Kadet LC Jakub MIKOŁAJCZAK Najlepszy Senior KL i LC Jacek KOWALCZYK Najlepsza zawodniczka KL i LC Zuzanna Jaśkiewicz
Najlepszy klub
KSW Gorzów [punktów: 29 (7 - 3 - 2)] Fight Club Zielona Góra [punktów: 22 (3 - 5 - 3)] SKT Tiger Dzierżoniów [punktów: 20 (5 - 2 - 1)] Klub Sportów Walki START Częstochowa [punktów: 17 (4 - 2 - 1)]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Albin Pudlicki. Sedziowie: Bartosz Turek, Cecylia Pudlicka, Dominik Szymczak, Rafał Bałachowski, Adam Sadura
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL