Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski w formule Oriental Rules Juniorów, Seniorów oraz w formule KL Weteranów_08-10.12.2017 - Starachowi

08.12.2017
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Mateusz Hiki (Legion Głogów)
  2. Adam Wiśniewski (Fight Academy Stargard Szczeciński)
  3. Michał Miszta (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Grzegorz Ciosek (KO GYM Świebodzice)
  4. Kazimierz Pera (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Paweł Klimek (Am Nat Kraków)
  2. Sebastian Dziama (Sparta Dwikozy)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Artur Kwiecień (KO GYM Świebodzice)
  2. Łukasz Olszewski (SMOK Toruń)
  3. Szymon Dałek (Khroo Gym Łowicz)
    MAREK MILEWSKI (KAISER SPORTS OLSZTYN)
  4. Arkadiusz Ignaczak (Legion Głogów)
  5. Jakub Bartnik (X Fight Piaseczno)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Mateusz Olkiewicz (Quest Bogdanka)
  2. Adam Wójtowicz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Piotr Pokładek (Legion Głogów)
    kacper walczak (waleczna lubelszczyzna)
  4. Jarosław Banaszkiewicz (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  5. Patryk Ciosek (Klub Sportów Walki Włocławek)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Piotr Szloser (Palestra Warszawa)
  2. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Norbert Flis (Fight Gym Lublin)
    Patryk Kłak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  4. Krzysztof Pyrka (Palestra Warszawa)
  5. Damian Zarazik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Kacper Kadłubicki (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  2. Kamil Siemaszko (Kohorta Poznań)
  3. Tomasz Karpiński (Legion Głogów)
    Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  4. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Krystian Loranc (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Ernest Kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  7. Kamil Kotkiewicz (Fight Gym Lublin)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Hubert Ulikowski (UKS Puncher Wrocław)
  2. Paweł Gawęda (OCTAGON TEAM KRAKÓW)
  3. Piotr Wąsik (Am Nat Kraków)
    Mateusz Niewielski (Fight Gym Lublin)
  4. Ernest Znojek (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Łukasz Stopka (Am Nat Kraków)
  6. Wojciech Tomaszewski (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Kamil Szczepaniak (Quest Bogdanka)
  2. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  3. Jakub Szymański (Palestra Warszawa)
    Jakub Konieczny (KSW Sokół Jarosław)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Piotr Jurkowski (Legion Głogów)
  2. Krystian Obara (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Magdalena Nowicka (KS Wielkopolanin)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Anita Szefler-Ciupińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Marta Gusztab (Kohorta Poznań)
  2. Marta Orędowicz (Klub Sportów Walki Włocławek)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Kamila Bajon (Kohorta Poznań)
  2. Martyna Sobowiak (Corpus Gym)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. PAULINA ILNICKA (KAISER SPORTS OLSZTYN)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Mariusz Gołębiowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Damian Knap (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Maciej Guz (Fight Gym Lublin)
  3. Radosław Kartasiński (Quest Bogdanka)
    Jakub Kapczyński (Gladiator Siedlce)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Dariusz Niedziela (OCTAGON TEAM KRAKÓW)
  2. Mateusz Sobczak (Fight Academy Stargard Szczeciński)
  3. Rafał Maik (Legion Głogów)
    Kacper Lenczuk (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Adam Curyło (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Miłosz Hołodniuk (UKS Puncher Wrocław)
  3. Kacper Tudela (Klub Sportów Walki Włocławek)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Karol May (Kohorta Poznań)
  3. Aleksander Turalski (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
    Kamil Dobrzyński (Fight Gym Lublin)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Kaliciak (Fight Gym Lublin)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Bartłomiej Mietliński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -51kg
  1. Patryk Czestkowski (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Emilia Podolska (OCTAGON TEAM KRAKÓW)
  2. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
  3. Maja Wolańska (Fight Academy Stargard Szczeciński)
    Julia Świca (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. karol kwiatek (waleczna lubelszczyzna)
  2. Hubert Wybierała (Legion Głogów)
  3. Jakub Rymarowicz (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
    Mikołaj Mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Alessio Kleszczewnik (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Wiktor Madej (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. mateusz stadnik (waleczna lubelszczyzna)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Magda Pawelec (Fight Academy Stargard Szczeciński)
  2. Wiktoria Kania (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Natalia Wajman (Legion Głogów)
kick-light / Weteran [m] / +94kg
  1. Przemysław Zbytek (Golden Dragon Bydgoszcz)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Mirosław Smętek (UKS Astra Krynica-Zdrój)
  2. Waldemar Mnich (Legion Głogów)
  3. Andrzej Sieczkowski (Gwardia Zielona Góra)
    Adam Ogórek (Spartan Chorzów)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Leszek Wojciechowski (Gwardia Zielona Góra)
  2. Artur Wołoszyn (Gwardia Zielona Góra)
  3. Michał Zienkiewicz (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Weteran [m] / -74kg
  1. Marek Jasiński (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Maciej Domarecki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Rafał Banasiak (Center Team Odolanów)
kick-light / Weteran [m] / -63kg
  1. Jakub Szymański (Palestra Warszawa)
kick-light / Weteran [k] / -65kg
  1. Magdalena Frankowicz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy weteran Mirosław Smętek (UKS Astra Krynica-Zdrój), Najlepsza Juniorka Emilia Podolska OCTAGON TEAM KRAKÓW, Najlepszy Junior, Adrian Gunia Klub Sportowy DRAGON Starachowice, Najlepszy senior Kamil Szczepaniak Quest Bogdanka
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Agnieszka Turchan, Krzysztof Żychliński, Andrzej Stachera, Jarosław Sułkowski, Mirosław Kutyła Delegat Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL