Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w formule kl_9-11.03.2018 - Kartuzy

09.03.2018
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Patryk Proszek (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  2. Rafał Jaszczuk (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
    Tomasz Koniarski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Bartosz Ulenberg (Agoga Gym Lębork)
  5. Błażej Wrona (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Patryk Płotka (Agoga Gym Lębork)
  7. Tomasz Ponder (Agoga Gym Lębork)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Michał Grzesiak (Center Team Odolanów)
  2. Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Kazimierz Pera (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Cezary Pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Mateusz Kamiński (X Fight Piaseczno)
  5. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  6. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  7. Jacek Dycha (Fight Club Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Mikołaj Krause (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Bartłomiej Wydra (Alien Kick Łódź)
  3. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
    Przemysław Ziemnicki (KT Legia Warszawa)
  4. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  5. Rafał Gajewczyk (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
  6. Kamil Jastrzębski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  7. Damian Tybińkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Eryk Niewęgłowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  3. Łukasz Olszewski (SMOK Toruń)
    Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Arkadiusz Lasek (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  5. Bartłomiej Leykowski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  6. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  7. Mateusz Szymczak (PCNP Rebelia Kartuzy)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Łukasz Puczyński (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Maciej Ciotucha (KS Ziętek Team Kalisz)
    Adam Kryszewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Kacper Kotecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Dawid Kleina (Elbląski Klub Karate)
  6. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Krystian Ruszczyk (Stowarzyszenie BLACK SHADOWS Ełk)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  2. Nikodem Bigus (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Kamil Frankowski (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
    Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  4. Paweł Świeczkowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  5. Dominik Król (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Mateusz Niżejewski (LKSW Pomorze Świnoujście)
  2. Kamil Mateja (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Wojciech Zając (SMOK Toruń)
    Łukasz Jakubczyk (Alien Kick Łódź)
  4. Damian Salwin (KT Legia Warszawa)
  5. Adam Szczęsny (Alkon Szczecin)
  6. Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
  7. Maciej Kulaszewicz (PCNP Rebelia Kartuzy)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
  3. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Mateusz Chojnacki (MKS Wicher Kobyłka)
  4. Paweł Grzebieniewski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  5. Rafał Tronci (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
  6. Bartłomiej Kłysik (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Dawid Avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Marcin Nasiadko (X Fight Piaseczno)
  3. Paweł Dąbrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  2. Paulina Batorzyńska (X Fight Piaseczno)
  3. Sylwia Dwórznik (KS START Działdowo)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Agnieszka Osial (KT Legia Warszawa)
  3. Agata Sepko (PCNP Rebelia Kartuzy)
    Ewa Sobiło (KS OYAMA Rzeszów)
  4. Anita Szefler-ciupińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
  5. Kamila Biegańska (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
  6. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Karolina Młynik (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
  2. Joanna Różańska (X Fight Piaseczno)
  3. Aleksandra Piętka (KT Legia Warszawa)
    Aurelia Bednarska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  4. Gabriela Makowska (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  5. Oliwia Lóźniewska (CSW Champion Lubawa)
  6. Katarzyna Burczak (KKT Bałtyk Koszalin)
  7. Agnieszka Mańkowska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Aneta Święch (KO Team Otwock)
    Olga Baranowska (KT Legia Warszawa)
  4. Oliwia Zasławska (Alien Kick Łódź)
  5. Julia Wilman (KT Legia Warszawa)
  6. Marta Marcinek-jacel (Alien Kick Łódź)
  7. Aleksandra Dziachan (KT Legia Warszawa)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Kamila Gołębiewska (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Emilia Szopa (KO Team Otwock)
    Aleksandra Żelazna (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  4. Anna Olczak (KT Legia Warszawa)
  5. Karolina Reclaf (Agoga Gym Lębork)
  6. Viktoria Klypkina (Alien Kick Łódź)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Kacper Popławski (A&W Team Obrowo)
  2. Filip Drywa (Agoga Gym Lębork)
  3. Paweł Pirch (PCNP Rebelia Kartuzy)
    Gracjan Różewicz (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Sergiusz Dalke (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Filip Chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Bartłomiej Pitala (ASW Fighter Mogilany)
  3. Beniamin Jamroziak (KS Ziętek Team Kalisz)
    Jakub Baader (Legion Głogów)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Sebastian Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  2. Adrian Piątkowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
  3. Daniel Aniśko (Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo)
    Dominik Ciach (LKSW Pomorze Świnoujście)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Wiktor Melka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Aleksander Szlęk (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Adrian Rak (MKS Wicher Kobyłka)
    Aleksander Drzewiecki (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  4. Mateusz Biernat (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  6. Nikodem Sura (LKSW Pomorze Świnoujście)
  7. Oskar Ferens (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Krzysztof Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Konrad Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
    Paweł Jagodziński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Kamil Paszkowski (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  5. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  6. Mariusz Gołębiowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
  7. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  2. Adam Dąbrowski (SMOK Toruń)
  3. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Maciek Hrycyk (Agoga Gym Lębork)
  5. Rafał Andrzejewski (KS Sporty Walki Piła)
  6. Kacper Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Jakub Szymanowski (KS Sporty Walki Piła)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  2. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
  3. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
    Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  4. Maciej Patocki (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  5. Rafał Jaworski (UKS Sanda Płock)
  6. Miłosz Tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  7. Michał Konkel (PCNP Rebelia Kartuzy)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  2. Adrian Smoliński (SMOK Toruń)
  3. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
    Jakub Lipski (X Fight Piaseczno)
  4. Kacper Wierzba (PCNP Rebelia Kartuzy)
  5. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  6. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  7. Maciej Kuczyński (KS Sporty Walki Piła)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Dawid Tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Paweł Grzymała (UKS Sanda Płock)
  4. Cezary Nykiel (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Michał Haiwka (KS Sporty Walki Piła)
  6. Mariusz Sołtysiak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  7. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Weronika Walczak (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  2. Victoria Trzybińska (LKSW Pomorze Świnoujście)
  3. Weronika Stochniałek (KS Ziętek Team Kalisz)
    Weronika Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Julia Majer (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Karolina Harędarz (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Julia Sobocka (KS Ziętek Team Kalisz)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Cecylia Somska (LKSW Pomorze Świnoujście)
  3. Karolina Szpakowska (Alien Kick Łódź)
    Natalia Krupa (MKS Kalina Lublin)
  4. Iza Wołos (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  5. Lena Szymańska (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Roksana Sobczyk (Alien Kick Łódź)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  3. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Magda Gołębowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
  6. Barbara Sosin (LKSW Pomorze Świnoujście)
  7. Julia Lepek (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Paulina Matera (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Agata Trepczyk (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Karolina Barska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Wiktoria Widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  4. Julia Dzierżanowska (Alien Kick Łódź)
  5. Anna Justyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  6. Dominika Gapińska (A&W Team Obrowo)
  7. Patrycja Ryńska (Champion Gdańsk)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
  2. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
  3. Klaudia Kozłowska (UKS Sanda Płock)
    Julia Świca (Legion Głogów)
  4. Adrianna Zadruska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  5. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Weronika Zając (Agoga Gym Lębork)
  7. Gabriela Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Anita Cybula (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Natalia Piętka (KO Team Otwock)
    Klaudia Cylke (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  4. Oliwia Łukomska (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
  5. Natalia Wajman (Legion Głogów)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy senior: Lukasz Puczyński,Najlepsza seniorka: Klara Kleczkowska
Najlepszy klub
PCNP Rebelia Kartuzy [punktów: 16 (1 - 5 - 3)] MKS Wicher Kobyłka [punktów: 14 (3 - 1 - 3)] X Fight Piaseczno [punktów: 10 ( - 4 - 2)] LKSW Pomorze Świnoujście [punktów: 8 (1 - 2 - 1)]
Skład sędziowski
sędzia główny; Ryszard Zawistowski ,kierownicy plansz Krzysztof Kacperski, Janusz Wielgosz, Waldemar Hajducki ,Krzysztof Kuca, Pudlicki Albin. Sedzowie; Bałdyga Tomasz, Zdziarska Marta, Maciusiewicz Andrzej, Turek Bartosz, Dzięcioł Mieczysław, Bałachowski Rafał, Grzęda Cyprian, Sułkowski Jarosław, Kutyła Mirosław, Sroka Tomasz, Lichociński Piotr, Wrzosek Marcin, Matusik Dariusz. Delegat ;Kaproń Krzysztof
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL