Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Mistrzostwa Ziem Zachodnich w Kickboxingu Full Contact_24.03.2018 - Rydzyna

24.03.2018
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Szymon Dwornikowski (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Tomasz Zdrojecki (Gym Team Piła)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Christian Kurzaj (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  2. Jan Szczepaniak (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Dawid Turla (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Dariusz Rybak (KS Wielkopolanin)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Michał Ciach (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Patryk Cukier (Fight Club Zielona Góra)
    Jarosłąw Pabich (Fight Club Zielona Góra)
  4. Mateusz Machmar (KS Wielkopolanin)
  5. Kewin Prymas (LZS POPRAWA Siedlików)
  6. Piotr Danielewski (KKS Sporty Walki Poznań)
  7. Hubert Napierała (KS Wielkopolanin)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Przemysław Binienda (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Tomasz Bąk (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Marcin Kowalczyk (LZS POPRAWA Siedlików)
    Gerard Błaszczyk (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Igor Jarczyński (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  2. Mateusz Milian (Fight Club Zielona Góra)
  3. Dawid Słaboszewski (KKS Sporty Walki Poznań)
    Rafał Bukowski (KS Wielkopolanin)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Mateusz Parat (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  2. Daniel Polus (KS Wielkopolanin)
  3. Mariusz Hetmanowicz (Hetman Team)
    Tomasz Micigolski (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Kacper Durkiewicz (Fight Club Zielona Góra)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Damian Mróz (Fight Club Zielona Góra)
  2. Hubert Kielaszewski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Krystian Bergier (KKS Sporty Walki Poznań)
    Maksymilian Kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Magdalena Nowicka (KS Wielkopolanin)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Maja Staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Igor Sikora (Fight Club Zielona Góra)
  2. Miłosz Grabowski (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
full-contact / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Dawid Tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Marcel Szadkowski (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Weronika Walczak (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  2. Weronika Stochniałek (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Marta Ławniczak (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Nicola Kaczmarek (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Gabriela Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Marcjanna Bakalarek (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
  2. Dominik Brodala (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Damian Stelmach (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Wiktoria Słubska (KKS Sporty Walki Poznań)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy Zawodnik KS 1912 LESZNO- Przemysław Binienda Najlepszy Zawodnik - Mateusz Parat KS Prosna Kalisz Najlepsza Zawodniczka- Karolina Juja KKS Sporty Walki Poznań
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Cecylia Pudlicka. Sędziowie: Rafał Bałachowski Dominik Szymczak, Tomasz Sroka, Jerzy Radomski, Adam Sadura, Adrian Kramarczyk, Jarosław Biernacki
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL