Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Mistrzostwa Małopolski „Kraus Cup” Light Contact Kad, Jun, Sen_14.04.2018 - Siepraw

14.04.2018
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Konrad Burliga (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
  2. Łukasz Rydzik (KS OYAMA Rzeszów)
  3. Wojciech Chochół (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Sebastian Głownia (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Igor Osmenda (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Kasper Walczynski (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  4. Jakub Pęcek (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
  5. Kamil Sowa (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Kamil Piątek (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Krzysztof Frydel (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
  3. Wiktor Pogwizd (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Paweł Sitarz (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Marcel Pułjanauskas (KS FUX Zabrze)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Piotr Antos (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Adrian Kołodziej (Polonia Rzeszów)
  3. Dawid Babiuch (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Dominik Bogacz (KS OYAMA Rzeszów)
  4. Kamil Barcik (ASW Fighter Mogilany)
  5. MATEUSZ GOJ (SHOGUN MYSŁOWICE)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Rafał Trzciński (ASW Fighter Mogilany)
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Wojciech Surmiak (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Bartłomiej Pitala (ASW Fighter Mogilany)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Jakub Mikołajczyk (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
  2. Kacper Chwistecki (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
  3. Jędrzej Skok (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
    Mateusz Janus (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Mateusz Kozioł (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
  3. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Szymon Myjak (UKS FENIX)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Karolina Krok (Gladiator Binczarowa)
  2. Estera Morawska (ASW Fighter Mogilany)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Mrowca (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Aleksander Tendera (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Maciej Kulej (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
    Sebastian Kwinta (ASW Fighter Mogilany)
  4. Wiktor Pichliński (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. WOJCIECH PĘDZIWIATR (SHOGUN MYSŁOWICE)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Jakub Wiechec (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Oskar Korzym (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Antoni Studziński (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. DAWID SZCZUREK (SHOGUN MYSŁOWICE)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Jakub Kania (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Amelia Rachwalik (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Litwin (ASW Fighter Mogilany)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Weronika Kuc (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Emilia Dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Sebastian Sroka (ASW Fighter Mogilany)
  4. Piotr Cholewa (ASW Fighter Mogilany)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Karol Grygiel (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Nikodem Hamiga (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adrian Citak (UKS FENIX)
  2. Mikołaj Kania (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Izabela Mika (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Anna Baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Weronika Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Anna Baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Nina Kiełbasa (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Agnieszka Turchan, Józef Mazurek, Urszula Bassa, Maciej Bajtel
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL