Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Piaseczno OPEN VI w Poinfighting i Light Contact oraz Soft Contact_14.04.2018 - Piaseczno

14.04.2018
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Marcel Dąbrowski (X Fight Piaseczno)
  3. Bartłomiej Chudziak (MKS Kalina Lublin)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Patryk Pikulski (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Piotr Dzięga (MKS Kalina Lublin)
    Bartosz Rudziński (X Fight Piaseczno)
  4. Michał Wiejak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  5. Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Leon Mamczarek (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Maksymilian Wieteska (X Fight Piaseczno)
  3. Adam Szeliga (Zamek Kurzętnik)
    Gabriel Mościcki (KSW Łuków)
  4. Aleks Pieniążek (Klub Bokserski Legia Warszawa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
  2. Oskar Gaca (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  3. Michał Markowski (DAN Świdnik)
    Kamil Guziński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  4. Michał Bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  2. Dawid Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Filip Kucharczyk (KSW Gorzów)
    Remigiusz Czeponis (KSW Gorzów)
  4. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
  5. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Patrycja Kłosiewicz (X Fight Piaseczno)
  3. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  2. Klaudia Kendziorska (Zamek Kurzętnik)
  3. Anita Rodak (KSW Łuków)
    Kinga Kotarba (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Samanta Klein (Zamek Kurzętnik)
  2. Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Samanta Klein (Zamek Kurzętnik)
  2. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Pańczak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  3. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
    Anton Bardabush (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  4. Maciej Szymański (MKS Kalina Lublin)
  5. Kacper Kaziulewicz (KS EGIDA)
  6. Szymon Gałach (KSW Łuków)
  7. Łukasz Skrzypek (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jakub Parczewski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Fabian Kik (KSW Gorzów)
  3. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  3. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
    Mateusz Kozioł (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
  3. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
    Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
  4. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  5. oskar dudziński (KSW Łuków)
  6. Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
  7. Wojciech Zwierzyński (KSW Gorzów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  2. Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Amelia Szczudlińska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Laura Szymańczuk (KSW Gorzów)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Patrycja Pawlikowska (KSW Łuków)
  2. Małgorzata Podolska (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
  3. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  3. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Bartłomiej Chudziak (MKS Kalina Lublin)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Patryk Pikulski (WKS SFINKS Węgrów)
    Piotr Dzięga (MKS Kalina Lublin)
  4. Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Szymon Doba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Kamil Kosteczko (KSW Sokół Jarosław)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Oskar Gaca (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  3. Maksymilian Wieteska (X Fight Piaseczno)
    Krzysztof Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Wojciech Kosteczko (KSW Sokół Jarosław)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Michał Markowski (DAN Świdnik)
  2. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  3. Mikołaj Ciepliński (WKS SFINKS Węgrów)
    Oskar Gaca (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  4. Krzysztof Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Remigiusz Czeponis (KSW Gorzów)
  6. Zdzieborski Krystian (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Filip Kucharczyk (KSW Gorzów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
  2. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
  3. Dawid Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
    Filip Kucharczyk (KSW Gorzów)
  4. Remigiusz Czeponis (KSW Gorzów)
  5. Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
  6. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  2. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  3. Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Oliwia Pańczak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Julia Czachor (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Julia Czachor (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Oliwia Pańczak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Viktor Suprun (X Fight Piaseczno)
  2. Anton Bardabush (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
    Łukasz Skrzypek (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Maksym Kuzniecow (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Kacper Kaziulewicz (KS EGIDA)
  6. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Fabian Kik (KSW Gorzów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  2. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
  3. Fabian Kik (KSW Gorzów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  2. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  3. Maciej Wierzchowski (KSW Łuków)
    Jakub Kasprowicz (X Fight Piaseczno)
  4. Wojciech Zwierzyński (KSW Gorzów)
  5. Michał Niebrzydowski (X Fight Piaseczno)
  6. Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
  7. Patryk Głaska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Michał Niebrzydowski (X Fight Piaseczno)
  3. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
    Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  4. Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
  5. Kamil Salamończyk (KSW Łuków)
  6. Jakub Kasprowicz (X Fight Piaseczno)
  7. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  2. Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Karol Grabos (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Damian Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Kajetan Hapon (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Wiktoria Lendzion (X Fight Piaseczno)
  2. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Amelia Szczudlińska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Laura Szymańczuk (KSW Gorzów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Natalia Sas (X Fight Piaseczno)
  3. Wiktoria Lendzion (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Małgorzata Podolska (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie Pinczyn)
    Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  4. Patrycja Pawlikowska (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  3. Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Martyna Okrzeja (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Martyna Grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Sara Steć (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)

Najlepsi zawodnicy
Pointfighting Kadet młodszy chłopcy -Paweł Wilczopolski (Dan Świdnik) Pointfighting Kadet młodszy dziewczyny -Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno) Pointfighting Kadet starszy chłopcy -Patryk Banaszek (KS CTSD Pionki) Pointfighting Kadet starszy dziewczyny -Oliwia Pańczak (KS CTSD Pionki) Light contact kadet młodszy chłopcy -Jan Bocheński (X Fight Piaseczno) Light contact kadet młodszy dziewczyny -Patrycja Pawlikowska (KSW Łuków) Light contact kadet starszy chłopcy -Bartosz Prusinowski (KSW Łuków) Light contact kadet starszy dziewczyny -Samanta Klein (Zamek Kurzętnik)
Najlepszy klub
1. X Fight Piaseczno 70pkt 2. KS CTSD Pionki 49pkt 3. KSW Łuków 25pkt
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL