Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Low Kick Seniorów i Juniorów _20-22.04.2018 - Legnica

20.04.2018
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Adam Abood-al-hassani (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  2. Patryk Proszek (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  3. Karol Grzesiuk (FIGHTGYM GDYNIA)
    Armen Avagyan (FIGHTGYM GDYNIA)
  4. Grzegorz Ciosek (KO GYM Świebodzice)
  5. Kazimierz Pera (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Łukasz Koziatek (Paco Team Katowice)
  7. Robert Dochód (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Kamil Jastrzębski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Dawid Nitek (Viktoria Szydłowiec)
    Zbigniew Stawicki (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Mateusz Janu (Paco Team Katowice)
  5. Adam Bernaciak (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  6. Adrian Pacak (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Mateusz Rycerski (Viktoria Szydłowiec)
  3. Przemysław Ziemnicki (KT Legia Warszawa)
    Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Krzysztof Korol (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  5. Dawid Trajkowski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Bartek Domalik (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
  2. Marcin Mazurkiewicz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Adrian Paszkiewicz (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
    Rafał Kamiński (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
  4. Łukasz Olszewski (SMOK Toruń)
  5. Damian Waluch (Golden Dragon Bydgoszcz)
  6. Piotr Zawadzki (Champion Gdańsk)
  7. Bogumił Wiśniewski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Adam Gielata (UKS Puncher Wrocław)
  2. Patryk Kocaj (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
  3. Bartosz Fryc (Oświęcimski Klub Karate)
    Artur Giers (Paco Team Katowice)
  4. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Przemysław Barański (KS Pogoń Mogilno)
  6. Konrad Olszewski (KS Gym Fight Wrocław)
  7. Krzysztof Mariańczyk (Paco Team Katowice)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Patryk Kłak (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
    Kacper Stemplewski (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  4. Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym Fight Wrocław)
  5. Łukasz Bienias (Viktoria Szydłowiec)
  6. Igor Jarczyński (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  7. Mateusz Nitek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Eliasz Jankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  2. Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
  3. Michał Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  4. Kamil Mateja (PCNP Rebelia Kartuzy)
  5. Krzysztof Górski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  6. Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  7. Maciej Błażewicz (Palestra Warszawa)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Rafał Cyrankowski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  3. Łukasz Walczak (Paco Team Katowice)
    Jakub Ogryzek (KSW Sokół Jarosław)
  4. Artur Gabryelski (KO GYM Świebodzice)
  5. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  6. Paweł Nowosad (Hunter Gym Bydgoszcz)
  7. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Michał Królik (Paco Team Katowice)
  2. Dominik Tomica (Paco Team Katowice)
  3. Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
    Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
  4. Bartłomiej Klepacz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  5. Kamil Kasowski (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Krystian Obara (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Mateusz Trzeciak (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Rafał Tronci (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
    Robert Jaworski (Palestra Warszawa)
low-kick / Senior [k] / +70kg
  1. Magda Marczak (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
low-kick / Senior [k] / -70kg
  1. Ewa Kauch (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. Karolina Sieja (Paco Team Katowice)
  2. Agnieszka Osial (KT Legia Warszawa)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
  2. Katarzyna Palicka (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
  2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Sandra Bartkowska (Corpus Gym Gdańsk)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Natalia Małachowicz (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  3. Katarzyna Kiszewska (Paco Team Katowice)
low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Kacper Popławski (A&W Team Obrowo)
  2. Tomasz Jabłkowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Piotr Błaszczyk (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Sergiusz Dalke (Gwardia Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Sebastian Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  2. Filip Chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Mateusz Bator (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Patryk Nicke (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  4. Samuel Nowak (KS Czerwony SMOK Poznań)
  5. Christian Kurzaj (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Dawid Chara (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  3. Jakub Dudek (Gwardia Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  3. Paweł Przędzik (Nowotarski Klub Sportow Walki)
    Oskar Graur (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Jakub Motyka (ASW Fighter Mogilany)
  5. Patryk Dychtanowski (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  6. Emil Drajer (MLKS Spider Złotów)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Tomasz Brotoń (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Tomasz Kuberski (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Denis Dąbkowski (Paco Team Katowice)
    Dawid Czapiewski (KSW Szczecinek)
  4. Kacper Lenczuk (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  5. Mateusz Cimochowski (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
  6. Miłosz Grabowski (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  7. Michał Rzadkowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  2. Piotr Wiśnios (Viktoria Szydłowiec)
  3. Rafał Jaworski (UKS Sanda Płock)
    Mateusz Łukaszewski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  4. Kacper Małysz (Champion Gdańsk)
  5. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Adrian Szymański (Gwardia Zielona Góra)
  7. Michał Konkel (PCNP Rebelia Kartuzy)
low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Sebastian Samiła (Alkon Szczecin)
  2. Tomasz Lasota (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)
    Mateusz Furman (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  4. Patryk Markowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Maciej Michalski (Viktoria Szydłowiec)
  6. Antoni Karmelita (KS Gym Fight Wrocław)
  7. Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Miłosz Hołodniuk (UKS Puncher Wrocław)
  2. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  3. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
    Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Filip Rychwalski (MMA DEVIL POZNAŃ)
    Mateusz Kupijaj (MMA DEVIL POZNAŃ)
  4. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Patryk Pietnik (KSW Sokół Jarosław)
  6. Dawid Szadkowski (LZS POPRAWA Siedlików)
  7. Paweł Grzebieniewski (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Marcel Jasniński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Bartosz Wójcik (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Jakub Siemek (Legion Głogów)
  4. Adrian Dziubałtowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Marcel Szadkowski (LZS POPRAWA Siedlików)
  6. Mariusz Sołtysiak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Bartłomiej Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Paweł Grzymała (UKS Sanda Płock)
  3. Łukasz Ślosarczyk (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
low-kick / Junior starszy [m] / -51kg
  1. Patryk Czestkowski (Legion Głogów)
  2. Dawid Tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Wiktor Jankowski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
low-kick / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Aleksandra Domal (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
low-kick / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Iza Wołos (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
  2. Weronika Walczak (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  3. Karolina Szpakowska (Alien Kick Łódź)
    Natalia Krupa (MKS Kalina Lublin)
  4. Dominika Czernikiewicz (Legion Głogów)
  5. Roksana Sobczyk (Alien Kick Łódź)
low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Patrycja Woźniak (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  2. Magda Gołębowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
    Weronika Kaczmarek (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  4. Weronika Nowak (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  2. Julia Dzierżanowska (Alien Kick Łódź)
  3. Gabriela Chomicz (Alien Kick Łódź)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
  2. Paulina Domagała (Champion Gdańsk)
  3. Kamila Krawczyk (Viktoria Szydłowiec)
    Weronika Kukuczka (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Julia Świca (Legion Głogów)
  3. Hanna Przeniczna (LZS POPRAWA Siedlików)
    Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Izabela Szelest (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Zuzanna Licha (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Bartłomiej Pitala (ASW Fighter Mogilany)
  2. Albert Szymański (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Michał Dymkowski (KS Sporty Walki Piła)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Piotr Kępa (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  3. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Mikołaj Mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Marcel Polubiec (Alien Kick Łódź)
  3. Kuba Wasilewski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
    Artur Fałkowski (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  4. Dawid Wójcik (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  5. Alessio Kleszczewnik (Legion Głogów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  2. Olaf Strzelecki (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Krystian Rozkosz (Paco Team Katowice)
    Mikołaj Skwarkowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Kacper Adamczewski (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
  3. Seweryn Obszyński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
    Grzegorz Smarż (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  4. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Dawid Ruszkowski (MLKS Spider Złotów)
  2. Konrad Mystek (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  3. Eryk Jóskowski (Champion Gdańsk)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Gracjan Rzepa (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Gniewomir Herbst (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
    Marcel Drajer (MLKS Spider Złotów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -48kg
  1. Kacper Tecław (KS Sporty Walki Piła)
  2. Michał Haiwka (KS Sporty Walki Piła)
  3. Maciej Apanowicz (MMA DEVIL POZNAŃ)
    Jakub Kobus (KS Sporty Walki Piła)
  4. Szymon Góra (Gladiator Binczarowa)
low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Magdalena Kazek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
  2. Wiktoria Kania (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Wiktoria Świątkiewicz (Żarski Klub Sportów Walki - Żary)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)
  2. Aleksandra Polińska (Ragnarok Białystok)
  3. Estera Morawska (ASW Fighter Mogilany)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Nicola Kaczmarek (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
  2. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
    Laura Derej (Żarski Klub Sportów Walki - Żary)
  4. Małgorzata Dolatowska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Klaudia Kozłowska (UKS Sanda Płock)
  2. Dominika Tchorek (UKS Sanda Płock)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Nicole Wilczewska (Hunter Gym Bydgoszcz)

Najlepsi zawodnicy
Juniorka Młodsza-Nicola Kaczmarek-Prosna Kalisz,Junior Młodszy-Kacper Adamczewski-KS GYM FIGHT Wrocław,Juniorka Starsza-Aleksandra Mądraszewska-Champion Gdańsk,Junior Starszy-Michał Niemiero-ASW Knockout Zielona Góra,Seniorka-Karolina Kubiak-Łaski Klub Sportów Walki,Senior-Eliasz Jankowski-S.S. Polkom Fight Legnica.
Najlepszy klub
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice [punktów: 19 (4 - 3 - 1)] Paco Team Katowice [punktów: 13 (2 - 1 - 5)] UKS Sanda Płock [punktów: 12 (2 - 2 - 2)] KS Polonia 1912 Leszno Leszno [punktów: 11 ( - 3 - 5)]
Skład sędziowski
Krzysztof Kacperski-Sędzia Główny,Delegat PZKB-Krzysztof Kaproń,Waldemar Hajducki,Albin Pudlicki,Jerzy Bassa,Marta Zdziarska,Maciej Bajtel,Dominik Szymczak,Mieczysław Dzięcioł,Andrzej Stachera,Jarosław Biernacki,Urszula Bassa,Cecylia Pudlicka,Vadim Zelev.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL