Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Młodzieżowe MP i PP Juniorów Młodszych i Starszych w Full Contact_4-5.05.2018 - Błaszki

04.05.2018
full-contact / Mlodziezowcy [m] / +91kg
  1. Oskar Skupień (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Cezary Pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
    Błażej Wrona (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -91kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Kewin Prymas (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Mateusz Piwowarczyk (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg
  1. Maciej Ciotucha (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Dawid Zaborowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Przemysław Binienda (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  4. Maksymilian Mystek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
  1. Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Konrad Tarabuła (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg
  1. Jakub Pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Adrian Marczenia (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg
  1. Rafał Nguyen-van (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg
  1. Kamil Małota (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg
  1. Dawid Avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Robert Niedźwiedzki (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -51kg
  1. Bartłomiej Olewicki (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -65kg
  1. Julia Radys (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Maja Staruch (LZS POPRAWA Siedlików)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka- Julia RADYS KSW ŁKS Boks Łódź Najlepszy zawodnik: Maciej Ciotucha KS Ziętek Team Kalisz
Najlepszy klub
KS Ziętek Team Kalisz [punktów: 43 (11 - 4 - 2)] Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra [punktów: 22 (6 - 2 - )] KKS Sporty Walki Poznań [punktów: 8 (2 - 1 - )] KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ [punktów: 6 (2 - - )]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Cecylia Pudlicka Sędziowie: Albin Pudlicki, Dominik Szymczak, Andrzej Stachera, Agnieszka Turchan, Tomasz Sroka, Robert Olewicki, Bartłomiej Olewicki
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL